Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Owca12

Nooo u mnie to samo... pomyślalam sobie, że jak rzygam jak kot to jedynym plusem tych wszystkich dolegliwości będą większe cycki ! Oczywiście glupie i złudne moje nadzieje... cycki pobolały, a g**no urosly. Jakis koślawiec ze mnie...
Najważniejsze, że w tym składzie prawdopodobnie dotrwamy do listopada bo już praktycznie nic nam nie grozi ;)))

Odnośnik do komentarza

Hej.
Jeśli się jeszcze powtórzy to kłucie to zdecyduję się na tą wizytę u kardiologa.
Runa u mnie piersi też przestałam już odczuwać, a bolały nieźle. Lekarz mi mówił, że się uspokoją w 12 tyg :)
Monix super, że mdłości masz już za sobą. A piersi cóż tylko się cieszyć :)

Jak u Was z wagą? Mnie wprawdzie męczą te mdłości, ale wtedy muszę coś pilnie zjeść. I mam już chyba z 2 kg +:(
Wczoraj była u mnie teściowa i stwierdziła, że przytyłam . Mam już widoczny brzusio.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza
Gość żurawinka

U mnie tez brzuszek juz lekko widoczny :)
Ale nie przytylam, raczek kilka kg na minusie.
Co do piersi to ja niedawno skonczylam karmic, wiec nie mam zadnych objawow.
Powoli zbliza sie koniec I trymestru, wiec licze, ze to fatalne samopoczucie i mdlosci beda odpuszczac.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zróbcie coś ze mną! :( ciagle jestem głodna, ciagle podjadam, często sięgam po słodycze i tyje :( moje ciało jest już zawalone cellulitem :( a co będzie do listopada?! :( jakie macie sposoby na to dziwne uczucie głodu? :( takie ssanie choc np godzinę wcześniej zjadłam sporo :/

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgbqdn01el.png

Odnośnik do komentarza

Fka jedz owoce i warzywa zamiast słodyczy i 5-6 posiłków co 3-4 godziny . Ważne jest też to co jesz . Niestety z doświadczenia wiem że nie można poddawać się zachciankom bo potem ciężko pozbyć się tego balastu.
U mnie brzuszek już widoczny . W poniedziałek mam USG prenatalne.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73173.png

Odnośnik do komentarza

Mnie piersi okropnie bolały przestały mo ze 2tyg temu ale chyba wolałam jak bolały bo teraz okropnie swędzą:/ już z moimi biustonoszami muszę się pożegnać bo są za małe i w biuscie i pod. jak ostatnio założyłam najsztywniejszy jaki mam to mnie tak mnie żołądek rozbolał że nie mogłam wytrzymać. Przestało 3 minuty po tym jak rozpiełam. A co do apetytu to zazdroszczę bo mi źle na samą myśl o czymkolwiek. Dzisiaj lekarz zrobił aferę jakby niewiadomo co się stało bo schudłam kilogram.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

U mnie 15tydzien i po majowkowym obzarstwie mam juz +3kg. Zobaczymy jak bedzie dalej. A co do nizszej wagi to sie dziewczyny nie przejmujcie - u kazdej babeczki to wyglada inaczej. Mi tez mowili "dobrze radzacy", ze za malo przytylam w pierwszej ciazy 6,5kg, a Synek urodzil sie zdrowy 3340.
Ciesze sie bo wrocilo do mnie zycie - juz nie przysypiam w ciagu dnia. A piersi wieksze ale juz nie bola. No i brzuszek juz widoczny i podobno nie wyglada na objedzeniowy tylko ciazowy :) Wyciagnelam z szafy ciazowe spodnie i zacieszam! Pozostale nadal pasuja ale jak siedze to guzik uciska. A Wy juz zaopatrujecie sie w ciazowe rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie już po godzinie jestem głodna..;( tzn. Czuje ze mam pełny żołądek ale tak mnie dziwnie ssie ze muszę coś zaraz zjeść bo albo mi będzie niedobrze albo będę nie do zniesienia :(
Nie ogarniam tego :( tak jakby mi czegoś brakowało ale nie umiem tego zidentyfikować :(
Eh, wyzalilam się :(

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgbqdn01el.png

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuszek mocno widać, noszę już tylko spodnie, które przed ciążą były za duże w pasie. Piersi duże, wrażliwe, czasem bolesne, ale miękkie. Też mam wilczy apetyt i już trochę mi przybyło na wadze. Ciągle jestem rozkojarzona i popełniam głupie omyłki. Niestety nadal się stresuję bo czasem przy wypróżnianiu mam niewielkie krwawienie z szyjki macicy. Ginekolog mi nie wierzy, bo sam nic tam nie zauważył. Na szczęście na różnych forach wyczytałam, że niektóre kobiety tak miały, nawet przez całą ciążę i taka po prostu była ich uroda, a z dzieckiem było wszystko ok. Ja tylko czekam, aż wreszcie poczuję 100% ruchy maluszka, wtedy będę mieć pewność, że jest w porządku.

Odnośnik do komentarza

Ja w lidlu kupiłam sobie 2 pary legginsów ciążowych, ale jeszcze ich nie miałam na sobie, bo zimno i w sumie jeszcze mieszczę się w inne. Ale coś czuję, że lada chwila będę potrzebowała:)Na taką pogodę to zostały mi dobre 2 pary jeansów i kilka sweterków. Na lato to mam sukienki i ostatnio kupiłam sobie tunikę, ale jest szeroka, także jeszcze trochę:) A dziewczyny też Wam się tak włosy przetłuszczają???Bo u mnie masakra, właśnie umyłam:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Owca12

Ja tam uwielbiam dresy i chodze w dresikach ale tak na wyjścia to faktycznie pora coś kupić. 13.05 mam komunie i w stare ciuchy wejde ale komfortowe to nie będzie. Trzeba coś nabyć. Ja póki co nic nie przytylam. Ale to z braku apetytu. Moja mama i siostry to minimum 23-30kg więc aż się boje. Od 3 dni coś robie ;) poodkurzałam, zrobiłam placka i raz obiad więc chyba powooooli lepiej ale nie będę krakać... bo do normalnosci dluga droga. Powiedzcie mi laski jakie kremy na rozstępy? Ja slyszałam ze zwykła oliwka dla dzieci?

Odnośnik do komentarza

Fka ja mam z tym głodem dokładnie tak jak Ty. Masakra jakaś. Takie dziwne ssanie i nudności jak nie zjem, że muszę iść coś podjeść. W pierwszej ciąży tak nie miałam.

Ja kupiłam bio oil. W pierwszej ciąży smarowałam oliwką i szczerze miałam takie mega rozstępy i tak i tak. Pewnie to uwarunkowane genetycznie, jak mają wyjść to wyjdą, ale wolę czymś smarować, bo skóra tak nie będzie swędzieć. A i niektóre oliwki brudzą ubrania uważajcie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Uhh dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam miękkie cycki :D
Ale mój dzieć się chyba zlitował nad mamusią i po drzemce zesłał trochę bólu w piersi :)
Mnie ta ciąża ogólnie to oszczędza, współczuję takich nudności. Miałam może przez 2-3 tyg i to takie słabe, choć moja natura nie pozwoliła mi siedzieć cicho i narzekałam hehe :)
Brzuch już też chyba rośnie, czesto mnie wzdyma, ale rano widać już na dole zgrubienie. Z dziwnych rzeczy, ciemnieją mi włosy na brzuchu :O wiedziałam że pojawia się ta linia od spojenia lonowego, u mnie troszkę widać, ale te włoski mnie wkurzają :D
Byłam w PL na urlopie to kupiłam olejek z Tołpy, od 4 miesiąca, ciekawe jak zadziała.
Evli, ja mam ogólnie przetluszczajace się włosy, do teraz używałam takich łagodnych naturalnych szamponów, bez SLS itd ale teraz sobie nie radzą i dodatkowo czasami mam łupież. Muszę chyba kupić jakiś mocniejszy szampon

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ja na rozstepy uzywalam kremu Ziaja Mamamija i bylam zadowolina, teraz tez juz kupilam. W pierwszej ciazy mialam ogromny brzuch i ani jednego rozstepu (a mam do nich sklonnoci - po dojrzewaniu na udach, biodrach i cale piersi niesety).
Wlosy mi sie nie przetlyszczaja ale strasznie wypadaja :( za to paznokcie mocne jak nigdy.
Do dziewczyn z glodem - czesto takie ssanie pojawialo sie u mnie po zjedzeniu weglowodanow z wysokim ig. Sprobujcie zjesc do posilku tyle samo warzyw co calej reszty. U mnie pomagalo. No i woda - nie do jedzenia tylko miedzy posilkami.

Odnośnik do komentarza

Chyba też bede musiala kupić jakiś sensowniejszy krem niz oliwkę. Wlosy mi się przetluszczaly masakrycznie ale tak do 10tygodnia. Teraz chyba lepiej. Zazdroszcze tym które już mają dzieciaczki ;) to musi byc mega motywacja, że cos tak pięknego spotka Was ponownie. Mi dolegliwosci czasem tak dogadzają i nie mam motywacji bo cięzko ją znaleść jak nie wiem jaka cudowna jest nagroda;) kolezanka mi mowi, że w drugiej ciązy lepiej się rzyga ;D

Odnośnik do komentarza

Kochane u mnie mdłości i wymioty jak były tak są :(
Trądzik mam jak 15 latka w okresie dojrzewania :) cała jestem zesypana.
Włosy wypadają (dziś obcielam z 15cm) i też tłuste. Brzuch duży, piersi z dd na e.
Włosy na brzuchu rosły mi w pierwszej ciąży ciemne, i gruba krecha od pępka w dół. Brzuch też mnie bardzo swedzial.
Rozstępy mam ale nie duże, używałam jakiegoś angielskiego kremu. Teraz jeszcze nic nie używam bo chyba bym umarła z mdłości ogólnie myje się tylko woda, piore moje ciuchy tylko w wodzie nie używam dezodorantu nic :).
Ciuchy ciążowe wyciagne po 14 tyg. W 13 mam usg i jak będzie wszystko ok to zacznę cieszyć się brzuszkiem. Mam nadzieję że to wszystko przejdzie ;) dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość żurawinka

Ja dzis wyciagnelam ciazowe rzeczy, bo wszystkie spodnie mnie juz uwierały. Szczegolnie podczas siedzenia.
Fka pij duzo wody. Mozna jesc czescie, ale mniej. Jak juz to staraj sie podjadac zdrowe przekaski np. warzywa. No i takie podjadanie to najczesciej jest z "nudow".
Ja na wlosy i paznokcie nie narzekam.
Dzisiaj jakis lepszy dzien - mdlosci dopiero kolo poludnia i potem wieczorem mnie dopadly. Rano zrobilysmy z cora ponad 6km spacerkiem :) Bo po kilku dniach deszczu, wyszlo sloneczko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...