Skocz do zawartości
Forum

Mamy z Śląska i okolic


Rekomendowane odpowiedzi

violas zdróweczka dla Oli :Kiss of love:

Ja byłam chora i 3 dni przeleżałam w łóżku-wczoraj poczułam się dobrze i poszłam na balkon w samej koszulce i od początku zasmarkana:grrrrrr:-no ale na głupote nie ma rady:grrrrrr:
Dziewczynki zdrowe,tylko Pati nie chce mi jeść i co chwila jej coś podtykam pod nos:yes:

Miłego wieczorku i pisać,pisać:lol:

Odnośnik do komentarza

Hehehehhehe...............ta, na pogodę nie ma rady,to nie głupota tylko pragnienie ciepełka, qurcze kiedy to słońce wreszcie zagości u nas!

No Ola wychodzi z choroby (od pn puszczę ją do przedszkola), dziś był owocny dzień bo najpierw wizyta u alergologa (testy skórne wykazały uczulenie na kurz, roztocza, pleśń:Płacz:), a później byliśmy blisko Ciebie tzn w S-cu w egzotarium.

p.s. Aga ja z moja 5 - latką do tej pory mamy przekopy z jedzeniem (dokarmiam łyżeczką!!!! wiem że nie powinnam, ale nic by nie zjadła - nie ważne czy słodkie, frytki czy nie - nie zje i już)

Pozdrawiam serdecznie, zdrówka i smacznego Patusi:-) (hihihihih Wam też!)

Odnośnik do komentarza

Cześć!! Przepraszam,że tak długo nie pisałam ale jakaś zabiegana jestem ostatnio.... Mały zaczyna chodzić i nie można go posadzić nawet na chwilę, bo się denerwuje. Chciałby cały czas tuptać a wiadomo, że to narazie chodzenie z nim i trzymanie za rączki... ale już się boję co to będzie jak sam zacznie chodzić... Mały łobuz musi złapać wszytsko co jest w zasięgu wzroku, nie będzie można go spuścić nawet na moment z oczu. I cały czas czekam na pierwsze 'mama" bo od miesiąca słyszę tylko "tata i tata" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli9jpr566f.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/025/0254759c0.png?9481

Odnośnik do komentarza

Witam weekendowo
U nas dzis śliczna pogoda,słoneczko w końcu świeci i tak cieplutko:yipi:
Siedze z Pati w ogródku,ona przekopuje mi kwiatki-napewno coś z nich wyrośnie,a ja siedze,klikam sobie i pije kawke.
Mój śpi w domku z Karolinką-śpiochy,hihihi

viola z tym jedzeniem Pati to różnie,raz trzeba w nią na siłe wpychać,żeby cokolwiek zjadła a innym razem je cały dzień i nie mam pojęcia gdzie ona to mieści??

Słonecznego popołudnia życzę:Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Aga, ale błogie lenistwo (zazdroszczę Ci tego ogródka)!!!!
u nas też pięknie, słonecznie i cudnie........a moja mała chyba nóżkę zwichnęła na placu zabaw. Tylko się pogoda poprawiła to już są tego inne skutki:-( ale ja uwielbiam słoneczko, bo do tej pory to ta pogoda to porażka.

a ja dziś zaliczyłam targ, sprzątanie, gotowanie a teraz siedzimy z Olusią w domku same, a M na działeczce, może jutro uda się wyskoczyć, a jak nie to na urazówkę - zobaczymy.

Spokojnego wieczoru i słonecznej niedzieli!

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:love:
Dziś troszke roboty miałam-sprzątanko-jak to w sobote.
Pogoda śliczna-mam nadzieje,że jutro też tak bedzie świeciło słoneczko,bo pasowałoy się troszke przyrumienić,hihi

Zdróweczka dla Olusi:love:-oby obyło się bez szpitala::):

Słonecznego weekendu i spokojnej nocki:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem:love:
viola bardzo się ciesze,ze z Oli nóżką już dobrze:Kiss of love:

U nas dziś też świeciło słoneczko,więc trzeba korzystać i się opalać skoro majowy weekend ma być deszczowy:ehhhhhh:
Moje dzieci śpią,mój też się już wybiera do spania-super,w koncu cisza i spokój-jak ja to lubie:lol::lol:

Miłej i spokojnej nocki:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Witaj maj, 1 maj (hahahahahha!!!!!)

Jak tam grillujecie?

Ja wybyłam do rodziców, ale pogoda nieciekawa, może jutro spróbujemy ,,odpalić grilla"

Aga - ja też uwielbiam te chwile tylko dla siebie, mh....... kiedy to było (choć u mnie znacznie częściej niż u Ciebie, ja już mam trochę większą dziewczynkę - ale zobaczysz jak to szybko ,,zleci'')

słońca, przyjemności i innych atrakcji!:36_1_76::guitar_play2::36_3_19:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Hej,hej
Nie grilujemy bo deszcz pada a poza tym mój w pracy i będzie dopiero rano.
Jutro mamy jechać do teściowej ale coś nie bardzo mam na to ochote i cały czas mysle jakby się tu wywinąć-mam nadzieje,że do jutra wpadne na jakiś genialny pomysł,hihi.
Wczoraj Pati się wyszalała,bo kupiliśmy do ogródka huśtawke i cały dzień się bujała-a jaka opalona?:love:
Karoli też się spodobało bujanie,bo usnęła na niej i spała ponad godzinke,a ja miała czas na opalanie::):
Zaraz zmykam kapać moje gwiazdy,potem usypianie i może znajde troszke czasu dla siebie?-o ile sama nie pójde spać,hihi
Miłego Majowego Weekendu:Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Aga - i jak po wizycie u tesciówki?

Oj, na takiej huśtawce to można wszystko robić!
My taką ogrodową na działce mamy - też jest oblegana!
u nas pogoda beznadziejna tzn. nawet ciepło, ale tak pochmurnie, no ale to już końcówka, a jutro do pracy:-(

pozdrawiam serdecznie, bawcie się, wypoczywajcie i co tylko chcecie!

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Hej
Ależ ta pogoda jest dobijająca:ehhhhhh:znowu się zachmurzyło i kropi deszczyk-kolejny dzień w domku.
viola uparłam się i nie pojechałam,hihi-nie chciałam siebie i Karoli męczyć-zwłaszcza,że marudna wczoraj była.
Dziś już lepiej-na szczęście:yipi:

Miłego dnia:love::love:

Odnośnik do komentarza

W końcu mam komputer, tamten padł na amen i musieliśmy kupić nowy... A z tym mówieniem to tak jak się go zapyta gdzie jest tata, to od razu się obraca i szuka. Ale jak stoi w kojcu to krzyczy ta-ta, ale niewiem czy faktycznie o tatę mu chodzi. :D Raczkować mój do dziś nie potrafi, a chodzić to chodzi za rączki nawet wczoraj zrobił parę kroków sam - szedł od babci do dziadka :P Nauczył się też klaskać i robi papa :D Jaki sukces hehehehe ale za to mleka już wcale nie chce pić!!! I nieiwem co mam zrobić :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli9jpr566f.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/025/0254759c0.png?9481

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...