Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna23789

Hej.
Ja mam właśnie po starszaku wózek 2w1 firmy bebetto i bardzo sobie chwalę. I ceny też mają całkiem przystępne.
Koła pompowane są o tyle fajne, że łatwiej się je podbija np na krawężnikach i płynniej się prowadzi - cicho.

Teraz mam już lżejszą spacerówkę dla synka firmy joie na piankowych kołach (pompowane w identycznym modelu podnosiły cenę o prawie 400 zł) i te piankowe na niektórych polbrukach turkocą. Różnica w podbijaniu też jest ale idzie się przyzwyczaić.

Myślę jednak, że najbardziej czuć różnicę zimą bo na pompowanych łatwiej się przebić przez np breję śnieżną na chodnikach.

Odnośnik do komentarza

Wirgi
U mnie w użyciu 3 śpiworek. Pierwszy był do rozmiaru 68 albo 74 drugi do 86 a teraz trzeci do 100.
Zawsze były bez rękawów. Ten ostatni ma rękawy ale ich nie używam.
Teraz dla malucha sobie upatrzyłam nowy do rozmiaru 68. Też bez rękawów za 45 zł.
A wcześniejsze miałam ze smyka i C&A. Nie płaciłam więcej niż 100 zł.
Ale wiadomo, co kto lubi ;)
Ale moje dziecko okazało się zimnolubne i zdecydowanie źle znosi przegrzewanie. Najlepiej śpi w 19 stopniach. A co się urodzi to się okaże ;)

Kółka w gondoli miałam pompowane i przejeżdzają każdy teren.
W parasolce mam piankowe i też dają radę ale nie tak jak te pompowane.
Ale to są dwa zupełnie inne wózki o innym przeznaczeniu.

Tak pomyślałam, że Wam podeślę tę pastę bo w poprzedniej ciąży miałam kilka ubytków. Trochę mnie to orzeraziło ale niestety młody wyciągnął cały wapń ze mnie ;)
A ta pasta całkiem fajnie działa.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Ja z glukozą zmieściłam się na samej końcówce wystarczyło 1 wiecej i stan przed cukrzycowy :)
Wózek od samego początku chcieliśmy mało znanej ale też polskiej firmy Commi a wózek się nazywa Naxter taki jak na zdjęciu i w tym właśnie kolorze cenę też ma przystępną ok 1600zl :)

monthly_2017_07/skarby-pazdziernikowe-2017_59027.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09koiqdad11.png

Oliwia 09.05.2005
Oliwier 13.11.2007

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

I u mnie test obciążenia glukozą nie podszedł. Zwróciłam i mam do powtórki. Minęły dwie.godziny od zwrócenia, a mi nadal niedobrze i mam cały bolący brzuch...
Nie wiem jak dam z tym radę...

Mam trójki czyli jakie te cukry Ci wyszły?

Odnośnik do komentarza

My kupiliśmy wózek firmy Joolz jest on używany ale w bardzo dobrym stanie, na gwarancji i oczywiście ma wszystkie gadżety łącznie z adapterami, parasolkami itp. Jutro jedziemy właśnie na usg 3D i 4D będziemy podglądać co tam się w brzuszku dzieje. Ci do zakupów to na razie kupiłam tylko body i to aż jedną parę i koszule nocne do karmienia w esotiq bo były jakieś promocje.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Atram a co w spacerówce było nie tak ? Bo ten wózek jest jednym z wielu, który biorę pod uwagę ;) Mam na myśli ten dokładnie http://www.zabawkismyka.pl/Wozek-Navington-Corvet-2w1-Gleboko-Spacerowy-kolor-Tasmania,p,3300

Bzaaa wózki Joolz mi się podobają, ale te dwa małe koła z przodu jakoś na zimę mnie nie przekonują chociaż mogę się mylić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Fajny ten corvet tylko nie wiem czy gondola nie jest krótka skoro całość ma długość 88 cm. Ale wygląda fajnie i na każdy teren.

Porównałam właśnie długość ubrań ze smyka i z pepco. I rozmiar 62 z pepco jest kilka cm krótszy niż ze smyka. Myślę, że można traktować 56 ze smyka jak 62 z pepco.
Teraz w pepco i w smyku są duże wyprzedaże.

Odnośnik do komentarza

Wirgi
Cześć dziewczyny :)

Atram a co w spacerówce było nie tak ? Bo ten wózek jest jednym z wielu, który biorę pod uwagę ;) Mam na myśli ten dokładnie http://www.zabawkismyka.pl/Wozek-Navington-Corvet-2w1-Gleboko-Spacerowy-kolor-Tasmania,p,3300

Bzaaa wózki Joolz mi się podobają, ale te dwa małe koła z przodu jakoś na zimę mnie nie przekonują chociaż mogę się mylić :)

W spacerówce była słaba regulacja tego podnóżka który z czasem się całkiem rozregulował. Co do gondoli to była naprawdę duża i starczyła nam do kwietnia a córcia tez październikowa i do duża.

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Hej, dziewczyny, czy odczuwacie czasem kłucia w pochwie? Ja wczoraj czułam co chwilę, jakby dzidziuś napierał główką lub nóżką na pochwę. Oczywiście zestresowalam się, że może już chce się rodzic! Dziś jakby lepiej, po wieczornej nospie i magnezie. Lekarza mam w poniedziałek dopiero...

Odnośnik do komentarza

Krysia ja niestety nie pomogę, może któraś z dziewczyn

żoo co do tych rozmiarów to faktycznie, kupiłam dziś połśpiochy w pepco 62 i wydaja mi sie jakieś malutkie...

Ciągle wydaje mi się że mam tych ciuszków za mało... ;/ to już chyba pod paranoje wpada :D

A jak Wy sie dziewczynki się czujecie?

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Krysia ja prawie od początku miałam takie kłucie jakby mi ktoś grube igły wbijał, nie pamiętam dokładnie, kiedy minęło chyba ok. 15 tygodnia. Nie towarzyszyły temu, żadne inne niepokojące objawy, więc miałam się tym nie przejmować.

Kiedyś w Pepco wzięłam body do ręki i byłam przekonana, że to dla wcześniaków a to było 56 ;) Na razie nie kupuje ciuszków za jakieś dwa tygodnie kupie komodę dla młodzieńca i wtedy posegreguję rozmiarami to co mam, przeliczę i ewentualnie dokupię to czego brakuje.

Ja generalnie czuję się dobrze i mimo dużego brzucha okralucha zdarza mi się na chwilę zapomnieć, że jestem w ciąży ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Ja zabrałam się dziś za przeglądanie ciuszków, które dostaliśmy od szwagierki. Tyle tylko, że to już takie większe rozmiary. Te pierwsze ma nam dać druga szwagierka i tak naprawdę czekam z zakupami, bo nie wiem, co tam od niej dostanę i co będę musiała dokupić. Chciałabym to ogarnąć już, ale głupio mi ją tak pospieszać, więc czekam cierpliwie.
Co do uczucia kłucia, to ponoć normalne. Na innym forum dziewczyny pisały, że im się to zdarza. Myślę Krysiu że musisz obserwować sprawę i w razie, gdyby ból się nasilał, skonsultuj go z lekarzem.
Ja czuję się dobrze, brzusio urósł, ale nie sprawia mi jakichś większych trudności. Jutro mam usg, więc podejrzę sobie moją pannę :) Również juto ma przyjść nasz wózek, więc może uda nam się go złożyć i zobaczyć raz jeszcze w całości :D
Na innym forum, które śledzę wśród mamuś na luty 2018 trafiły się trojaczki jednojajowe. Dacie wiarę? Nie mam z nimi nic wspólnego, a wywarło to na mnie ogromne wrażenie. Tyle dzieci za jednym razem :D
A co do zakupów jeszcze, to nie wiem, jak tam sobie robicie, ale w Lidlu jest promocja na pampersy. Ja kupiłam 2 i jest ich 144 sztuki za 50 złotych, więc to naprawdę dobra cena :)

Odnośnik do komentarza

Ja ciuszkowo jestem obkupiona a okazało się właśnie ze mojemu wspólnikowi na listopad urodzi się jednak córeczka wiec powiedział ze cała wyprawkę po swoim obecnie rocznym synku już mi pakują. No cóż, w tym wypadku chyba naprawdę muszę się wstrzymać z kupowaniem :P
W tym miesiącu chce kupić jeszcze kosz/łóżeczko albo laktator bo ten który polecają to koszt około 700zl :/

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

My w weekend kupiliśmy łóżeczko i fotel. Łóżeczka na razie nie składamy, żeby miejsca nie zajmowało. A na jakie materacyki do łóżeczka się decyduje cię? Zwykle czy niezwykle?
PS Właśnie jestem po spożyciu glukozy i w smaku wcale nie takie straszne, tylko dużo tego. No, ale już kwadrans minął i myślę, że będzie dobrze!

A co do kłuć, to minęły. Myślę, że dzidziuś się tak ułożył w poniedziałek i stąd dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Dzień Dobry,
Ja skorzystałam z promocji w smyku bo następna taka duża wyprzedaż będzie dopiero w styczniu i obkupiłam dziedzica do rozmiaru 80.
Oczywiście nie jest to jeszcze komplet ale jak coś mi się podobało to sobie nie żałowałam, w takich cenach warto.
Starszak rozmiar 80 osiągnął w 5 miesiącu, ubrania zmieniałam co ok 6 tygodni więc ten początek leciał u nas szybciutko.
Ale to wiadomo wszystko zależy od dziecka.
Poprzednio mieliśmy ubrania po synku znajomych podobno na pierwszy rok przy czym po pół roku nasze dziecko już ze wszystkiego wyrosło.
Teraz się szykuję na podobną akcję ale wcale nie musi tak być.

Jeszcze się zastanawiam nad ilością pajacy w danym rozmiarze bo pomimo tego, że z tych ubranek dzieci szybko wyrastają to jednak warto mieć kilka zmian aby ciągle tego nie prać. Reszty ubrań mogę mieć mało ale pajace to podstawa i zawsze jakiś czysty musi być :)

Resztę klamotów mam po synku.

Jutro się wybieram na krzywą cukrową, mam nadzieję że mi wpisali skierowanie bo prosiłam tak dodatkowo bez wizyty. tzn wizytę mam jutro ale na pierwsze kłucie chciałabym wejść jeszcze przed wizytą.

Mi coraz bardziej dokucza rwa kulszowa. Trochę mnie to przeraża bo już tracę czucie w nodze a co będzie dalej?
Chyba się wybiorę do fizjoterapeuty tylko mając małe dziecko a do tego pracując wiecznie na nic nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Wonderlife jasne zapraszamy do naszego malutkiego grona :) Jak Twoja ciąża bezproblemowa ?

Krysia nie wiem, jakie to zwykle materacyki a jakie niezwykłe ;) Na chwilę obecną jestem zdecydowana na materac lateksowy lub lateks kokos, sporo osób poleca Heavea Krzyś, ale muszę się bardziej zagłębić w temacie, żeby się zdecydować na konkretny model.

Ale się dzisiaj z rana wk…(delikatnie mówiąc) do tej pory mi nie przeszło, maluszek chyba odczuwa moje nerwy, bo jakiś nadpobudliwy dzisiaj.
Pan, który nie wykonał mi remontu w terminie dzisiaj próbował mnie zastraszyć stwierdził, że to moja wina, chłopakom źle się pracowało, czuli się źle traktowani, bo nie miał im, kto robić kawy – najśmieszniejszy argument, bo wyjechałam na urlop a jak ja wyjechałam na tydzień to oni już od dwóch tygodni się nie pojawiali dodał, że umowa będzie zerwana z mojej winy i już mi nalicza kary. Tylko nie wiem, na jakiej podstawie, chyba nie czytał umowy, którą ze mną podpisał, bo za rozpoczęcie robót i niewykonanie w terminie on na dzień dzisiejszy ma mi do zapłacenia ok. 12000 zł. A dwa dni temu rozmawialiśmy z mężem, że nie będziemy gościa pogrążać, darujemy mu te kary i zaczynamy szukać innej firmy. Ale po tym popisie, który pan dzisiaj dał to chyba sobie odbiorę wszystko, co do grosza. Wybaczcie moje gorzkie żale, ale musiałam to z siebie wyrzucić.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny :-) No nie do konca tak bez problemow niestety w 9 tygodniu trafilam do.szpitala z plamieniem okazalo sie ze krwiak polezalam kilka dni w szpitalu potem wypuscili do domu i lezenie miesiac w lozku +leki ale naszczescie wchlonal sie. Teraz skraca mi sie szyjka ostatnio na wizycie miala 2.5 cm i dostalam nakaz lezenia znow ale czego nie robi sie dla dzidzi. Ja bede miala coreczke :-) A Wy jak dziewczyny czujecie sie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...