Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze jak sie mierze i waze to rano przed jedzeniem.

U mnie wlasnie swieci slonce i pada deszcz. Daleko gdzies grzmi ale pewnie przejdzie bokiem.

Synu wykapany, bo po dzisiejszym cieplym dniu i szalenstwie na dworzu to az sie kleil, a we wlosach pelno piachu. Tez bym juz poszla, ale troche za wczesnie ganiac w pizamie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

I po strzyżeniu. Od razu spoważniał ten mój syn ;) Bajki też leciały ale Janek niecierpi maszynki i jak tylko zobaczył że wyciągam to w płacz :D ale jakoś przecierpieliśmy :) po wszystkim nawet dał obciąć paznokcie bez gadania ;)
Axam za dwa lata bedziesz mieć taką samą. Bo szybko się rozrasta. Ale to kwitnie tylko na wiosnę więc ja nie chcę żeby zajmowało pół rabatki. Czasem jeszcze zakwitnie jeszcze raz jak się mu coś przywidzi. Po ogrodnikach wsadzam jeszcze begonie babki w luki.

Odnośnik do komentarza

Hela ale ladnie brzuszek podkresla, slicznie sie prezentuje.
A moja sukienka kupiona przez przypadek w ciuchu za 1 zl ;D mam sukienek cala szafe ale jak jestem w sklepie to najpierw ogladam sukienki i czesto nie moge sie powstrzymac ;) a juz jak w ciuchu jestem to w ogole, bo czasem za grosze fajne sie trafiaja i zal nie wziac ;)

Axam ja mam 4 stalych klientow do strzyzenia: maz, tata, syn, siostrzeniec ;) z Tymkiem na poczatku chodzili do fryzjera bo sie bali ze mi sie bedzie krecil i jak raz wrocili to sie poplakalam ze smiechu jak wygladal, jakby tepa maszynka go ciela, polowa wlosow dluga zostala i jak go poprawialam to nawet sie nie poruszyl u mnie. Zawsze to oszczednosc ;)
A jeszcze mozesz mi napisac nazwe tego plynu do higieny intymnej? Bo ja co chwila cos lapie i idzie tej kasy na antybiotyki, a za tydzien to samo :/ moze ten plyn mi pomoze chociaz troche wydluzyc czas bez infekcji :/

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Ja zwykle strzyżę męża i synka. Nie wyobrażam sobie Janka u fryzjera :D armagedon ;) ale ostatnio mąż chodzi do fryzjera bo mówi żebym sobie siadła i leżała a nie się jeszcze jego włosami zajmowała. Ja dawniej więcej chodziłam za ciuchami. Też lubie sukienki ale teraz to od święta bo Janek zapiera się rękami i nogami i drze się wniebogłosy jak tylko podejde do drzwi sklepu odzieżowego lub obuwniczego :D

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczynki :)

Cichadoro ja podczas infekcji stosowałam Lactacyd przeciwgrzybiczy, ma taką czerwoną naklejkę, i ostatnio zauważyłam że po stosunku mi nawraca infekcja więc mój dostał też tabletki, ja pimafucin no i moja p dr mówiła że jak są długie przerwy między stosunkami, to właśnie częściej się zdarzają infekcje bo odzwyczajamy się od flory bakteryjnej partnera. No u nas i tak teraz już post bo jakoś tak ja "niemobilna" już jestem :), aniołkowa mama polecała też te globulki lacto waginal profilaktycznie aby nie nawracały infekcje. :)
Też się muszę nauczyć strzyc mojego, bo się z bratem nawzajem tną ale zawsze widzę jakieś niedoróbki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa19pxss0gg.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfskjo3b9dlzoo.png

Odnośnik do komentarza

Cicha ten płyn to PLIVA FEM tylko w aptece, przed pobraniem moczu do badań lepiej myć się czym innym na 2 dni przed,bo mogą wyjść jakieś bakterie ( to są te dobre,no ale badanie nie rozróżnia).

Hela,przepiękna pani w ślicznej sukience,uwielbiam ten kolor:)

Nataszka, tort przepiękny,ludzi będziecie mieć jutro sporo, wyśpij się w te dwie godzinki, choć ja bym nie dała rady.

A ja się pochwalę konstrukcja Grzesia,zrobił mi leżak/ łóżko na działce,narazić pod kocem mam karimate,ale musimy kupić gąbkę,bo twardo trochę:) ale mogę poleżeć na boku już- hurraaaa. Jeszcze musimy kółka domontowacz żeby móc he przemieszczać:)

monthly_2017_05/sierpniowe-mamusie-2017_57180.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie. My już w domku w pizamkach. Było bardzo fajnie żal było wracać ale nie chciałam szaleć. Jedzenie było pyszne. Żałuję że nie zrobiłam sobie zdj też bym się Wam pochwaliła ;) podobno nie było aż tak widać tylko bokiem jak stałam no chyba że nie chcieli mi sprawić przykrości. Niektórzy nie wierzyli że to już 7 mg.
Cichadoro, Hela cudnie wygladacie.
Cichadoro mamy tyle samo w brzuszku ;)
Nataszka podziwiam Cię toż to mini wesele.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3uay3nci3hh85.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmhpfq2uu94.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mam do nadrobienia sporo stron od czwartku, zrobię to jutro w przerwie śniadaniowej w pracy! Na razie pozdrawiam Was z hotelowego wyra w Brnie, niedlugo idziemy na śniadanie. Wystawa super udana, mój czarnuszek sie spisal a po 9 h na wystawie jeszcze wymyśliłam zwiedzanie Brna, wiec po 21 byliśmy w pokoju, 20 min później już spalismy. Najlepsze jest to, że zmęczenia nie czulam wcale, latalam caly czas, to chyba te emocje. Ogilnie wyjazd cudowny, pogoda boska na krótki rękaw, aż żal ze dzisiaj wracamy...malutkiemu sie chyba tez podobało, bo wygina sie na wszystkie strony, najlepiej w nocy! I male aktualne z wczoraj, w koncu jest lustro które mnie obejmuje!

monthly_2017_05/sierpniowe-mamusie-2017_57182.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ywn157u1qwnog.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie dziewczyny po nieobecnosci :)

Pieknie wygladacie i sliczne brzusie macie :)

Ja w piatek na wizycie dostalam skierowanie na krew, mocz i coombsa, bo u nas tez jest prawdopodobienstwo konfliktu, ale nie gadala nic o zadnym szczepieniu czy cos.
Dala zwolnienie tylko do 23.05, bo chce miec mnie pod kontrola, bo za szybko przybieram :/ w razie jakbym sie gorzej czula to mam sie zglosic.

Wczoraj komunia, rano umieszalam salatki, kapiel, ogarnelam siebie i corcie no i w droge przed 10. Tak sie objadlam, ze az mi wstyd.. ciast, lody, owoce, obiadu.. juz nie zmiescilam bogracza na wieczor. Wrocilismy przed 21, cora zasnela w aucie, tylko w pizamke ja ubralam i spala do 2 w nocy, potem siku i pic, polozyla sie do lozeczka, ale tak sie wiercila, ze przed 3 robilam mleko, bo stwierdzilam, ze jest glodna.. potem spala do 7. Ja od 4 do 6 prawie nie spalam, masakra. Przejadlam sie na komunii i zoladek mnie bolal czy cos :(

Kroilam rogalika na sniadanko, noz mi zjechal i rozcielam miedzy palcem wskazujacym a srodkowym, dosc gleboko :( boli. Dobrze, ze lewa reka.
Na dzis mamy zaproszenie na torta do babci, ale moje samopoczucie dzis kiepskie, wiec zostaniemy w domu chyba ..

Nataszko,udanej imprezy.. !! Nie zapomnij o Kingusi i odpocznij czasem chwile !!

Lex, fantastycznie, ze udal sie wyjazd !!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że na zdrowiu dzieci robi się interes, to samo z bankowaniem krwi pepowinowej. Skoro to ratuje życie to powinni pobierać w ramach ubezpieczenia a nie tyle kasy...
Cichadoro, bardzo ladnie wygladasz. Nie mamy rzeczywiscie porownania sprzed ciąży ale przecież na tym zdjęciu prezentijesz sie rewelacyjnie. I sliczna sukienka.
To samo Hela90! Ladny kolor :)
Rzeczywiście polecam lactovaginal. Na poczatku tez mialam infekcje a teraz nie mam z tym problemu. Ale to tez sporo kosztuje...

Odnośnik do komentarza

Lex ładny brzusio :) zazdroszczę wyjazdu a z drugiej strony ja chyba nie dałabym rady jechać gdzieś dalej, pół godziny w aucie i mam dość wczoraj na weselu też co chwilę wstawalam przyznam że najbardziej męczy mnie siedzenie.

Mama a jakie miałaś wyniki cukrowej? A objadasz sie jaos bardzo? Przybierać w ciąży można różnie, jedne ciężarne mają tendencję wręcz do chudniecia inne do tycia, moja siostra średnia waga przed 1 ciąża 51 kg potrafiła w ciąży przytyć 26 kg :/ a syn wcale nie byl jakis duzy chyba 3300 w tamtym roku 2 ciąża przytyla chyba 15 kg a corka wazyla 4380 i miala 57 cm:/

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3uay3nci3hh85.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmhpfq2uu94.png

Odnośnik do komentarza

Natha, wyniki mniej wiecej - bo nie pamietam dokladnie, ale na czczo mialam ok 93, po godzinie od wypicia 86, a po dwoch 102. Widzialo je 2 lekarzy i mowili, ze sa ok.
Nie powiem, bo sa dni, ze moglabym jesc i jesc, ale staram sie to w miare kontrolowac, ale tak to nie objadam sie po korek, ze tak powiem.
W pierwszej ciazy mialam +30, ale mialam cisnienie i w tydzien potrafilo mi 5-6 kg przybyc, woda sie zbierala itp. Od 26tc tak sie dzialo. A w 37 urodzilam.
Teraz odpukac cisnienie w normie, a np w 3 tyg mam +3 kg :-/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
Ale sliczne foty. Sukienka rewelacja. Sam brzuszek tylko urosl chyba.
Swietnie mialas z wyjazdem i mozliwoscia zwiedzania Brna. U mnie tez na wyjazdach wzrasta moc zdecydowanie. Tak patrze na te foty ciazowe i nawet w ciazy jestescie laski:) jak wroce z wawy tez swojego brzusia fote wrzuce I sie zmierze ale moj brzuchol jest duzy przez duze d I zdecydowanie nie jest pileczka tylko beka piwa:) ale I tak uwazam, ze sliczny:D
Zaraz na komunie jedziemy wiec koncze bo ogarnac tez sie trzeba.
A co do tycia to zasady nie ma. W ostatniej jadlysmy z kolezanka podobnie I ja plus 23 a ona 12. A co do wagi dzieci to juz w ogole zaleznosc miedzy tyciem matki a waga dziecka nie wystepuje przynajmniej wsrod moich babeczek. Milego dnia dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

Nocka super przespana, ale po kąpieli wszystkich domowników po kolei( po kociolku smierdzielismy dymem....) trafiliśmy z Grzesiem do sypialni dopiero o 2, no i powietrze chyba sprawiło,że zasnelismy o 3...:)
Jutro wieczorem wizyta mam nadzieję,że nie dostaniemy zakazu..
A przed chwilą poparzyłam rękę,cholera jasna,chwyciłam garnek, którego ucho nagrało się od innego palnika, Grześ go przestawił jeszcze dalej, także nie mogłam podejrzewac że jest gorący, no a ja chciałam go zdjąć do zlewu. Puściłam go nad podłogą bo czułam jak mi się skóra piecze. Mały dostał jakiś impuls bo zaczął skakać mi po brzuchu jak razowy prądem, a nawet nie krzyknęłam czy coś. Jednak dzieci są bardzo związane z tym co czuję mama.
Dobrze że mam w domu galaretkę z aloesu z Forever, na takie wypadki jest niezastąpiona, posmarowałam i nic nie boli, trochę czuję tylko pulsowanie. bez niej bym już tu wyla z bólu. Dziś mamy jechać na odpust do miasta rodzinnego Grzesia i do jego mamy na kawę i ciacho. Muszę zabrać galaretkę że sobą, kurde,jakaś pechowa jestem ostatnio....

Odnośnik do komentarza

Usmiechnieta, ja w 7 tc mialam 75,5 kg .. waga trzymala sie w miare do 19 tc. W I trymestrze 2 ,5 kg przytylam. A potem poszlo :-/ teraz 25 tc a ja mam 9 kg na plusie :-/ mam nadzieje, ze z ta waga to tak teraz mi przyszlo, ze nie bede tyc :-/ mialam nadzieje, ze bedzie lepiej.. no ale nie bede sie odchudzac w ciazy czy glodowac .. jesli zas utyje kilka kg do nastepnej wizyty to bede prosic o skierowanie na jakies badania specjalistyczne czy cos.. musze poczytac na ten temat ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...