Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecywalam sobie, ze zero slodkiego dzisiaj .. no.. pojechalismy do moich rodzicow na dzien babci i dziadka, mama miala tort czekoladowy i inne pysznosci, objadlam sie az wstyd. A tesciowa zrobila faworki.. ach te mamy ..
Moja corcia u dziadkow stanela na srodku pokoju, mowi cicho bo cos powiem.. kazdy na nia patrzyl, a ona "bede starsza siostrzyczka" :-) rodzice raz na mnie, raz na meza , o co chodzi.. no i w koncu sie dowiedzieli, ze znow beda dziadkami :-)

Odnośnik do komentarza

Tez sie budze w nocy i jestem na brzuchu.. narazie jest jeszcze na to opcja .. jak wyjdzie brzuszek to tylko boki do spania zostana :-)

Hela, moze dodaj sobie do wody cytryne, plaster pomaranczy czy miete i limonke. Urozmajcaj sobie wode zeby chetniej ja pic. Sama woda ponoc obciaza nerki i lepiej zeby byla z dodatkiem :-)

Odnośnik do komentarza

Tez spie na brzuchu, bo lubie, tak jak w pierwszej ciazy. Za jakis czas taka pozycja bedzie nie wygodna i to znak ze na brzuchu spac juz nie mozna, chociaz czasem i w pozniejszej ciazy zdarzalo mi sie obudzic na brzuchu ale sadze ze nie spalam tak dlugo tylko zaraz wlaanie sie budzilam bo bylo niewygodnie. Ja nie mialam rogala do spania ale podkladalam sobie zwiniety koc i tez bylo duzo lepiej.

U mnie rodzina juz wie cala od bozego narodzenia, teraz czekam na drugi trymestr zeby znajomym mowic bo na razie jakos tak ukrywam. Jak wyjdzie w rozmowie albo pytaja koedy drugie to mowie jak jest ale jak nie ma tematu to sama sie nie chwale.

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza przy niedzieli..
Axam jak tam imprezka sie udala, corcia zdrowa ?

Eniac gratuluje dobrych wiesci z usg :-) ja na prenatalne musze czekac do 15.02. Chyba mam najpozniej z Was . :-(

Mam dzis tyle nerwow w sobie, nie wiem co mi sie dzieje. Niech ten dzien sie skonczy :-(

Odnośnik do komentarza

U mnie wychodzi, ze rowno w13 tc bede miala usg prenatalne, juz sie doczekac nie moge !! W piatek mam wizyte u mojego gina, moze zrobi usg :-) jutro jade zrobic coombsa.

Usmiechnieta, chyba to nie problem. Znajoma miala krzywa cukrowa i okazalo sie ze ma wyniki ponizej normy, pani dr jej powiedziala ze ma szybkie spalanie i nic tylko sie cieszyc i ze powinna troche wiecej jesc. :-) przy wizycie skonsultuj to z Twoim lekarzem :-)

Odnośnik do komentarza

UsmiechnietaRóżne są normy w laboratoriach. U mnie jest norma 3.9 do 5.5 ja mam 5.1.
A wymiotujesz ? Czasem spadek cukru jest spowodowany wymiotuje albo np ograniczyłas na kilka dni przed badaniem spożywanie słodkiego to też może wpływać na wynik. Nie powinno się nic zmieniać w diecie przed badaniem. Zawsze możesz powtórzyć badanie i porównać wynik

Odnośnik do komentarza

Uff, impreza się udała, nawet lepiej niż się spodziewałam, gości było o 4 więcej niż było w planie:) Dobrze,że mnie wzięło na przesadne ilości jedzenia, i tort rozszedł się w takim tempie, że nawet nie zda,ułamek zrobić tej fotki.... Moja przyjaciółka kochana przyjechała 2 godz wcześniej , na niespodziankę i pomogła mi z zimna płyta, prasowanie ogromnego obrusa i z wieloma innymi rzeczami bo bym się nie wyrobiła...Szczerze powiem, że takiej imprezy to jeszcze u nas nie było, córcia poszła wcześniej spać bo padnięta ( dziś troszeczkę lepiej się chyba już czuję, ale jestem cały czas w strachu żeby jej uszy nie zaczęły boleć,bo u niej to ma met z kataru), myśmy siedzieli do 4 rano, miałam siłę, bo jak usypiałam mała to się godzinę z nią drzemlam:)
A... no i nie nie piłam, więc miałam power. A teraz idę się już kąpać i do wyrka.... Mężu skończył właśnie porządki w kuchni, miał dzień na zmywaku...., mimo że mamy zmywarkę to to był Armagedon...
Pa kochane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...