Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem totalnym beztalenciem jeśli chodzi o ciasta, potrafie nawet sernik bez pieczenia zepsuć :)
Na szczęscie w domu mam tylko dwóch panów którzy i tak nie przepadają za domowymi ciastami :) ale jak tak opisałaś tą masę to musi! być pyszna :)
Dziewczyny, kończę 12 tydzień! Cieszę się, ale tkwi we mnie ciagle taka niepewność.
Axam, jestem królową lodu masakryczną, mężu niby rozumie ale widze że już coraz bardziej spięty chodzi ;) mam nadzieję że Twoja przepowiednia się spełni i stanę się tarzanem :D
Dziś do babci jedziemy jednej więc pewnie jakieś ciacho będzie a jutro do drugiej.
Axam, udanej imprezy życzę!
I miłego weekendu dziewuszki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa19pxss0gg.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfskjo3b9dlzoo.png

Odnośnik do komentarza

Ja to robilam torty z ta masa cukrowa, oczywiscie daleko im bylo do tych sklepowych bo byly koslawe i te figurki tez wiele pozostawialy do zyczenia ale ja sie lubie tak pobebrac. Robilam dwa na panienski, z misiem na roczek syna i ze znaczkiem bmw dla meza rok temu.

Ja tam mam ochote na sex od poczatku ciazy, bo wczesniej to w ogole. Co z tego jak nie ma z kim :p

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Ja robie torty dla siebie i np do smietany dodaje lyzke czy dwie kakao gorzkiego i mam mase kakaowa, czesto robie jeden poziom smietankowy a drugi z dodatkiem kakao. dodaje tez smietanfixa zeby bylo sztywniejsze.
szwagierka kupuje barwniki jakies i "farbuje" smietane na rozne kolory.

Dolaczam dzisiaj do grona osob z choroba w domu. Maz umierajacy bo ma kaszel i stan podgoraczkowy. Wyslalam go do drugiego pokoju pod kocyk. Zrobilam fervex, wymarowalam vickiem, mam nadzieje ze nas nie pozaraza.

Co do prztulanek, to ostatnio mielismy chwile dla siebie i stwierdzilam, ze mozna w koncu cos zadzialac i powiem Wam tyle - bylo mega przyjemnie !! :-) raz na jaki czas mozna sobie pozwolic :)

Wlazlam dzisiaj na wage i jestem przerazona maksymalnie !! Obiecalam sobie, ze zrobie wszystko by zas nie przytyc 30 kg w ciazy.. no wlasnie, obiecanki.. mam takie checi na slodycze i nie umialam sobie odmowic. Dzis stwierdzilam, ze to koniec juz przytylam prawie 3 kg :/ a gdzie tam do konca.. :-/

Odnośnik do komentarza

Śmietanka z biedronki 30% , Mleczna dolina, chyba 300 ml, ale wywaliłam kubeczki.... serki też z Biedronki Mascarpone 200 g, cukru pudru - stopniowo dodawać , ok 3 łyżki stołowe na jedna śmietankę, nie kopiate, ale jak paluchem sprubujecie a będzie Wam mało to można więcej, ale mam w zupełności wystarcza:) bo biszkopt też słodki, a jak zrobilybyscie z ta masa kajmakowa ( w netto jest taka orzechowa:)) i orzechami to można jeszcze mniej ta masę posłodzić. Też na początku robiłam z masa cukrową ale jak zauważyłam, że dorośli ja ściągają a maluchy zerzeraja bez pamięci to przestałam, drogie to, to, no chyba że ktoś sam umie zrobić. Lecę do sałatki gyrosowej:) A mój mężu zrobił całą ziemniaczaną w nocy, wystarczy dodać majonez:)
Teraz mi poleciał po błyszczyk z Inglot matowy, nr 21, jest śliczny i trzyma się cały dzień.

Odnośnik do komentarza

Jakby moj malzonek kupil mi jakis kosmetyk to chyba byloby to mega swieto !! Mysle, ze mialby problem z kupnem zelu pod prysznic i dzwonilby 200 razy czy napewno to ten :-) juz nie mowiac o pomocy przy przygotowaniach do imprezy, bo jakby mial pomagac to wolalby przyjecie odwolac :-)
Axam, gratuluje meza ! Skarb nie facet hihi :-)

Odnośnik do komentarza

Mój mąż w kuchni jest lepszy ode mnie więc jeśli mogę to nie gotuje. Wolę sprzątać prac pracować nawet lepiej znam się na wierceniu wbijaniu gwoździ i wszelkich remontach niż na gotowaniu. Mój mąż świetnie gotuje więc mu w tym nie przeszkadzam. Wymyślam mu co chwile coś nowego do zrobienia w domu. Teraz robił półkę do córki nad łóżko bo chciałam pozbyć się regału żeby było więcej miejsca i wyobraźcie sobie ze kosztowało mnie to 200 zł a w sklepie połowę mniejsza kosztuje 350. Teraz w planach mam nowe meble do lazoenki. Juz nawet maz zrobil projekt teraz tylko zamowic material i zlozyc do kupy.Jak ja to mówię: " ja jestem od planowania on od realizacji -połączenie idealne"

Odnośnik do komentarza

Nie mierze cisnienia. Jedynie przed wizyta u gin polozna robi pomiar i tyle. Chyba o Twoich obawach zwiazanych z cisnieniem powinnas powiedziec lekarzowi napewno cos doradzi. :-)

Moj malzonek jakby mnie nie bylo to z glodu by nie umarl. W majsterkowaniu, jakis naprawach, remontach jest dobry :-) :-) najbardziej mnie wkurza to, ze nie przejmuje sie tym, ze cos podczas swoich prac zabrudzi, zachlapie, obije :-/ przy malowaniu np. sufitu mowilam mu zeby polozyl folie na kafelki, zeby to zabezpieczyl bo pochlapie sie z walka to i tak nie posluchal a teraz plytki trzeba szorowac. on jest od prac technicznych a ja porzadkowych ;-)

Odnośnik do komentarza

Nic mi nie mówił bo to moje normalne ciśnienie i bez ciąży mam takie. Teraz będę musiała zapytać bo 130/80 to nie jest moje normalne ciśnienie, choć powiem wam że od dłuższego czasu nie mam boli głowy a bywało tak że każdy spadek ciśnienia powodował u mnie ból i zawroty glowy. Może to przez ciążę i trochę wyższe ciśnienie nie boli mnie głowa nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Ja się dosyć szybko najadam i nie miewam jakichś konkretnych zachcianek :) na wadze narazie -0,5 kg i się dziwię bo u mnie zawsze jak nie pracowałam to waga leciała do góry, tym bardziej że nie odmawiam sobie jakichś cukiereczków, chleb biały w dżemem :) no ale widać maluch ciągnie trochę, niby powód do radości że ta waga narazie pod kontrolą ale i trochę się martwie :) chciała bym żeby brzuszek już urósł :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa19pxss0gg.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfskjo3b9dlzoo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...