Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę Was poczytałam już :) jak doczekać pierwszej wizyty i nie zwariować..? Można osiwieć ze stresu zanim usłyszy się bijące serduszko. Jutro zacznę 5 tydzień więc jeszcze trochę muszę poczekać. Nie wiecie może jak z L4 przy takiej wczesnej ciąży? Na usg nie będzie za dużo widać a mi pasowałoby od zaraz. Zajmuję się toksykologią, na co dzień mam kontakt ze szkodliwymi substancjami, nawet w kartach charakterystyk pisze, że możliwe są poronienia etc i nie wiem jak wymigać się od jutrzejszej roboty bo o ciąży nie chcę od razu mówić zanim nie potwierdzi się, że wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Kasztanek - jak powiesz gin czym się zajmujesz to każdy rozsądny lekarz od razu Ci wypisze! Spokojnie :)

Dziewczyny-nie nakręcajcie się! Jeszcze będziecie miały dość objawów ;) ja głównie senna jestem, poza tym spoko. Najbardziej mnie ciekawi jak będzie z brzuchem tym razem :D w pierwszej ciąży dopiero ok 7mca przestałam się mieścić w swoje dżinsy, a tak chciałam być ciężarówką :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...