Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

agniecha
Wróciłam do pracy po macierzynskim to mój pierwszy tydzien. Wszystko teraz robię na czas
Widzę, że Wy tu strasznie zżyte ze sobą już jesteście, mam nadzieję, ze jakoś sie odnajse w tym towarzystwie i ,że mnie przygarniecie hahaha.

pewnie ze tak!! witamy! i powodzenia... ja juz 2 lata zmoim malym w domu imi sie zazyciem zawodowym teskni...tylko ja wracac nie mam gdzie, aw obecne3j dobie zaczynac gdziekolwiek od zera to nielatwo, a obiecalam sobie ze do byle jakiej roboty nie pojde...jakies male dochody sobie zabezpieczylam, a do 3go roku bede dostawac na Vicka dodoatek ze to, ze miejsca w panstwowym przedszkolu nie zajmuje, wiec mnie robota nie goni, niech se "cycek" maly wyrasta pod skrzydlami mamusi :Oczko:

lehrerin
Witam!

Nie odpiszę, czasobrak,
Pozdrawiam i prosze, niech ktoś za mnie listę na mamucim wątku podpisuje :Oczko:

gratulujemy Pyśce poczatkow dreptania!
a tobie zycze wiecej czasu...

Anulka
agniecha pisz pisz...my tu zżyte mocno, ale ogarniesz nas powoli, zobaczysz :Śmiech:

na poczatku tez myslalam, ze nie ogarne :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam Agniecha to minie spokojnie a zzyjesz sie z nami tak ze nie zasniesz i niewyruszysz do pracy zanim tu nie zajrzysz, Jesteśmy jak narkotyk.
Borys super tekst ma.Moja Zoska czasem podobnie tylko mówi bleeeeeeeee.
Skalniak pojde do ogrodu poznoiej i cykne fotke,mslalam ze mam a tu nieeeeee.
A ogólnie padam na pyszczek, milego dnia jak kto chce mam wiadro kawy!!!!

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

agatron
Aha, Boryskowy tekst sprzed tygodnia:
do babci gotującej dla niego zupkę:
- Babcia, co tak pachnie?
- To zupka.
- Ale smród!

:sofunny::sofunny::sofunny:

To było bardzo miłe rozpoczęcie dnia :)

Agniecha, pisz, pisz - z czasem się wciągniesz :)

Lehrerin - więcej czasu dla Ciebie! I brawa dla Justysi za próby chodzenia, moja też już zasuwa nieźle.

Odnośnik do komentarza

Manenka Bartuś super dzielny :)

Monika4 to dobrze, że sie telefon znalazł :))

Deva witaj i tu :)

Słonko super, że juz po zabiegu i Julia dzielnie go zniosła :brawo:

Lehrerin więcej tego czasu i oddechu dla Ciebie :Kiss of love:

Agniecha
ja też nowa, nie wszystko jeszcze kumam, ale szybko się dzięki dziewczynom zadomawiam :Kiss of love:

Wszystkie bez wyjątku ściskam i życzę miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Czekam na stolarza, coś się spóźnia, czyli jak zwykle :Śmiech:. Popołudniu mam zebranie w przedszkolu Adasia. Ciekawa jestem "nowości" i tego czym się będzie różnić od poprzedniego.

Wszędzie pytam to i tu - nie ma któraś na zbyciu (do odsprzedania) termometru rtęciowego. Zaufanie mam tylko do rtęciowych a ostatni mi się na wakacjach "zepsuł". Kupiłam jakieś niedrogie cudo w aptece ale źle mierzyło tempkę, oddałam do reklamacji z nadzieją na oddanie kasy a tymczasem już wiem, że czeka nowy na odbiór. Ja chcę rtęciowy, buu :Oczko:

Monika - jeśli duszenie się jest przez tego migdała to ja bym go wycięła. Szkoda dziecka męczyć.

agatron
Aha, Boryskowy tekst sprzed tygodnia:
do babci gotującej dla niego zupkę:
- Babcia, co tak pachnie?
- To zupka.
- Ale smród!

Świetny :sofunny::sofunny::sofunny:

Idę zrobić sobie :kawa:

Odnośnik do komentarza

Bry:)

U mnie noc ok, nawet Emil zaspał i nie przyszedł :sofunny:

Monika robiłam sernik, ale coś jakiś nieco dziwny mi wyszedł. Piknie wyrósł, a potem............oklapł. Poza tym chyba ciut za długo się piekł, bo mi się tyaki kożuch na wierzchu zrobił i mogłam go zdjąć jak skórę. No to żeby go uratować położyłam na wierzch owoce i dałam galaretkę, ale nawet po reanimacji nie bardzo idzie :( Upiekłam teższarlotkę i tą wmietli w jeden dzień. Dzisiaj chyba znowu będę piekła, zobaczę.

A co doskalniaka, to póki co tojest sama ziemia z magnolią na środku, bo resztę wywaliłam. Teraz muszę wszystko do nowa zrobić.

Buziaki dla wszystkich mamutków :Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Stronka za zdrowie i pomyślny los!

Anulka
Dziubala a w aptece nie ma? Ja płaciłam jakieś 9 zł chyba za rtęciowy...

W aptekach to chyba nie sprzedają już...
i nie wyprzedają zapasów? ja kupiłam własnie z takiej wyprzedaży

A kiedy kupiłaś? Od 01.01.09r. UE zabroniła sprzedaży termometrów rtęciowych, ale mam już odpowiedniego linka na Allegro :Oczko:

Odnośnik do komentarza

radość serca
[

Deva witaj i tu :)

Wszystkie bez wyjątku ściskam i życzę miłego dnia :Kiss of love:

hehm ja sie na kilku wątkach udzielam, fakt, ale jak tak biegalam na poczatku to juz sie z ludzmi polubilam, i tak juz zostalo, wiec ja nałóg taki jestem, ze szok jesli chodzi o forum -a do tego staram sie blogowac, cohc tam sie troche opusciclam, bo tu jest bardziej "na zywo"...:yes:

Dziubala
Witam czwartkowo

Czekam na stolarza, coś się spóźnia, czyli jak zwykle :Śmiech:.

Wszędzie pytam to i tu - nie ma któraś na zbyciu (do odsprzedania) termometru rtęciowego.

a ode mnie wlasnie hydraulik wyszedl - za wiele nie zrobil, ale juz cos do przodu...
a rtęciowki to tylko na all, bo w aptece juz zadnej nie dostaniesz, chyba ze gdzies na wsi jak im cos zostalo, bo duze apteki sie pilnuja przepisow...ja w malejmiejscowosci zawsze kupowalam np.leki bez recepty czy antykoncepcyjne, ktorych nigdzie indziej bez recepty niet...

radość serca
Monia38 pojadłabym i serniczka, i jabłecznika MNIAM :))

ja tez...ale dupsko mam juz takie szerokie...a w zasadzie dupsko to nie, jest ok, tylko biodra i ten brzuch jak w 6tym miesiacu...
nie pale juz pol roku,ale te 5 kg mi przybylo i jeszcze na tym wywczasie mi dobilo 3,5kg i teraz to juz tragedia...
chwilowo mam BMI 26.01 (trudno sie dziwic jak sie ma 74kg przy 169cm, musze sie dychy pozbyc, a najchetniej 13kg - bedzie orka az do gwiazdki...:Szok:

Ann
oczywiscie dzień dobry, miłego dnia i podpisuję listę :Śmiech:

Obecna!!!:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka
radość serca
Stronka za zdrowie i pomyślny los!

W aptekach to chyba nie sprzedają już...
i nie wyprzedają zapasów? ja kupiłam własnie z takiej wyprzedaży

A kiedy kupiłaś? Od 01.01.09r. UE zabroniła sprzedaży termometrów rtęciowych, ale mam już odpowiedniego linka na Allegro :Oczko:
jestem przekonana, że to było gruuubo po 1 stycznia może część aptek nie boi się tym handlować i swoim klientom sprzedają zapasy

Odnośnik do komentarza

Witam

Wymęczona na maksa wróciłam z pracy, po odebraniu Werki i oddelegowaniu jej do teściowej na noc (kochana teściowa:Oczko:) padłam jak kawka z Justyśką. I tak obie zaliczyłyśmy popołudniowe drzemanie...oj, dawno tak mi się dobrze nie drzemało. Jutro wcześnie muszę być w pracy, więc znów teściowa zaoferowała się, że może u niej Niśka nocować i ją rano zaprowadzi do przedszkola. Oj, dobra z niej kobiecina. A M. dziś zaczyna kłąść gładzie - i mam nadzieję, że mu lepiej pójdzie robota niż u moniki :Oczko:. A tak na serio to on zaczyna w tym dopiero raczkować...ale tak się zbiesił, że sam zrobi i basta. A niech robi, oby zdążył przed emeryturą :sofunny: :sofunny: :sofunny:

A teraz poczytam co u WAS.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...