Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pogoda za oknem jakas nie pewna, wczoraj bylo tak slicznie ze siedzielismy do 19 na dworze, maly znowu sie zaslodzil, odkrylam niedaleko cukiernie i maja dobre wypieki i na probe kupilam troche a ten spryciula wyjal mi z plecaka nawet nie wiem kiedy i zjadl 3 oponki brrrrrrrrrrrrrr lobuz maly :)
Teraz siedze i sie zakawiam bo musze sie obudzic, maly na razie nie chce jesc tylko siedzi i bajke oglada.
Monika ta chusteczke kupilam w osiedlowym sklepiku i kosztowala 14 zl, kolorow tez troche jest ale najlepsze w niej jest to ze jak ja wypiore to szybko schnie, jest z bawelny i latwo sie ja wiaze, mialam tez te zwykle chusteczki ale one czasem mu sie zsuwaly a tak fajnie nachodzi na uszki.
Anulka jak dzis minela noc??

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Ann
dzien dobry, wszystkim milego dnia, my dzis na szczepienie Uli

trzymam kciuki Aniu, a co to za szczepienie?

a tak w ogóle to
dzień dobry
niestety kolejna nocka zarwana :Śpiący: nie wiem co jest z Mają, chyba ten katar ja dobija i dlatego tak się budzi co 20 minut...chyba z 50 razy sie w nocy do niej podnosiłam :Wściekły::Wściekły: o losie :Szok:
Miki dalej ma katar...Pogoda sliczna a my w chałupie siedziec będziemy :Wściekły::Wściekły:
Niech ten zły tydzień sie juz skończy :Wściekły::Smutny::Smutny:

Dzisiaj mało mnie będzie bo porządki w szafach mam plan porobić i stanąć biodro biodro z moja deska do prasowania :Padnięty::Padnięty::Padnięty:
Życzę wszystkim zdrówka i miłego dnia!!!

Piotrusiu zdróweczka i duzo prezentów z okazji drugich urodzin!!!!!Buziaczek dla Ciebie Kochanie!!!

Odnośnik do komentarza

Anulka
Ann
dzien dobry, wszystkim milego dnia, my dzis na szczepienie Uli

trzymam kciuki Aniu, a co to za szczepienie?

a tak w ogóle to
dzień dobry
niestety kolejna nocka zarwana :Śpiący: nie wiem co jest z Mają, chyba ten katar ja dobija i dlatego tak się budzi co 20 minut...chyba z 50 razy sie w nocy do niej podnosiłam :Wściekły::Wściekły: o losie :Szok:
Miki dalej ma katar...Pogoda sliczna a my w chałupie siedziec będziemy :Wściekły::Wściekły:
Niech ten zły tydzień sie juz skończy :Wściekły::Smutny::Smutny:

Dzisiaj mało mnie będzie bo porządki w szafach mam plan porobić i stanąć biodro biodro z moja deska do prasowania :Padnięty::Padnięty::Padnięty:
Życzę wszystkim zdrówka i miłego dnia!!!

Piotrusiu zdróweczka i duzo prezentów z okazji drugich urodzin!!!!!Buziaczek dla Ciebie Kochanie!!!

Anulka ja pamietam jak moj mial taki katar do lekarka mi mowila ze jesli w ciagu dnia dziecko nie goraczkuje to wychodzic z nim na dwor albo chociaz wystawic na balkon i ten katar mu splywal z noska za przeproszeniem byl caly usmarkany ale za to nie zalegalo mu na oskrzelach i szybko przeszedl, zreszta zawsze mi powtarza ze jak nie choruje a pogoda nie jest wilgotna to trzeba z nim wyjsc chociaz na chwilke, moze wez ja na balokn zobaczysz jak zacznie jej ten katar wyplywac, nie wiem ja na noc kolo lozka stawialam tez garnek z wrzatkiem a w nim bylo pelno zilo, majeranek, tymianek, mieta i dziecku sie lepiej oddychalo, bo sama masc majerankowa pod nos u mnie nie dzialala bo maly sie w nocy wierci i wszystko w poduszke wycieral. Kurcze najgorzej jak dziecko choruje nie wiadomo jak pomoc.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Wczoraj nie zaglądałam, bo jak już miałam wieczorem czas, to K pilnie potrzebował powysyłać maile, a ja nie czekałam, bo trochę by to trwało tylko poszłam spać :Oczko:
A tak w ogóle to wczoraj był zakręcony dzień. Rano byliśmy z Maćkiem u endokrynologa. Przyjęcia miały być w godz. 9.00-11.00, i jeszcze się ucieszyłam jak pani w rejestracji powiedziała, że maluszki mają wejście od razu. Ale to było tylko gadanie, bo weszliśmy normalnie w kolejności (jako ósma osoba!) i to nie przed 11.00 jak nas zapewniano tylko ok. 13.30 :Wściekły:. Dobrze, że przezornie wzięłam jedzenie dla Maćka, bo już dawno by płakał z głodu.
W drodze powrotnej do domu zahaczyłam u naszą pediatrę, chciałam żeby obejrzała profilaktycznie Maćka, ale jest ok :Uśmiech:. W domu czekała już siostra z Adasiem, która zakomunikowała, że... rura od kranu w kuchni przecieka :Kiepsko:. Ale okazała się być zdolną osóbką, bo ją... naprawiła! Powymieniała rurki, przeczyściła je i jest ok (mówiła, że nie raz nie mogła się doczekać na hydraulika u siebie w klubie więc sama sobie radziła, a ile kasy zaoszczędziła :Oczko:). Dobrze wiedzieć, że ma zacięcie hydrauliczne :Śmiech:

Maciuś zrobił nam miłą niespodziankę i dwie ostatnie nocki całe... przespał, ale jak go wcale nie chwalę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anulka
niestety kolejna nocka zarwana :Śpiący: nie wiem co jest z Mają, chyba ten katar ja dobija i dlatego tak się budzi co 20 minut...chyba z 50 razy sie w nocy do niej podnosiłam :Wściekły::Wściekły: o losie :Szok:
Miki dalej ma katar...Pogoda sliczna a my w chałupie siedziec będziemy :Wściekły::Wściekły:
Niech ten zły tydzień sie juz skończy :Wściekły::Smutny::Smutny:

:Smutny:
Może psiknij jej Eupforbium do noska, będzie się jej łatwiej oddychało.
I jeśli dzieci nie mają gorączki to jak pisze Gunia przewietrz im drogi oddechowe na spacerku bądź balkonie.

Odnośnik do komentarza

U nas Adaś przeszedł na dorosłe łóżko jak miał 2,2 latka. Z niego też był wędrowniczek i strasznie obijał się o szczebelki, nie raz się przez to obijanie się wybudzał. Dlatego dostał tapczan obity tapicerką a nie drewniane z Ikei, choć mi się takie bardziej podobało. A z tapczanu spadł tylko raz, po kilku dniach jak już akurat postanowiliśmy nie podkładać poduszek :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ann
dzien dobry
buziaczki siedmiomiesieczna Majeczko, zdrowiej!!!
Zdrówka wszystkim potrzebującym

Majeczko duuuuuuuuuuuuzo zdrowka dla Ciebie http://dl.glitter-graphics.net/pub/14/14681imys1tujkf.gif

do Waszych kaw proponuję coś słodkiego
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSC07913.JPG

ty jestes genialna poprostu ( nie masz w planach jakiejs malej restauracyjki)

Dziubala
Monia – właśnie prosiłam pediatrę by na uszka zwróciła uwagę, ale jest ok.

Gabalas – byliśmy w Ikei popołudniu, po 17.00.
A łóżko czerwone to tak nietypowo. Bardzo lubię czerwony kolor, pokaż fotkę łóżka.

to super i tak trzymac http://dl2.glitter-graphics.net/pub/385/385172nu0kffzxkf.gif

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

Mnie siostra zaskoczyła przedpołudniową wizytą i w dodatku z McDonaldowym żarciem, za którym nie przepadam, ale zjadłam bigmaca i frytki :D
Siostra pojechała, ja zdążyłam posprzątać sypialnię i kuchnię. Muszę się jeszcze zmobilizować do skończenia porządków póki Maciuś śpi.
Na spacer nie idziemy, bo wieje i jest zimno. K odbierze Adasia więc mam domowy dzień.

Gunia – przypaliłaś kotlety? ;)

Gabalas – a, już wiem, które łóżeczko. Fajne :)

Lehrerin - co tak krótko?

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...