Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
[Wieczorem Maja dostała gorączki, zaaplikowałam jej eferalgan, spadła po podaniu leku ale pojawiła się około 4.30, miała 38.7...teraz cisza, innych objawów nie ma, z noska się nie leje...albo zęby albo trzydniowka, albo coś wylezie...ranek nerwowy jak cholera...Miki zrobił taką histerię, jak nigdy dotąd, obudził chyba cały blok, poszło o głupotę, musiałam swoich Panów doprowadzic do porządku. Pogadac i z jednym i z drugim. Ech faceci i ta ich wstrętna męska agresja :Histeria::Histeria::Histeria:

Zdrówka, oby nic poważnego Majusi nie było.
Dla Miko lepszego humoru, a dla Ciebie sił i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka
[Wieczorem Maja dostała gorączki, zaaplikowałam jej eferalgan, spadła po podaniu leku ale pojawiła się około 4.30, miała 38.7...teraz cisza, innych objawów nie ma, z noska się nie leje...albo zęby albo trzydniowka, albo coś wylezie...ranek nerwowy jak cholera...Miki zrobił taką histerię, jak nigdy dotąd, obudził chyba cały blok, poszło o głupotę, musiałam swoich Panów doprowadzic do porządku. Pogadac i z jednym i z drugim. Ech faceci i ta ich wstrętna męska agresja :Histeria::Histeria::Histeria:

Zdrówka, oby nic poważnego Majusi nie było.
Dla Miko lepszego humoru, a dla Ciebie sił i cierpliwości.

niestety mój mąż nie ma cierpliwości do Miko i skończyło się na ostrej wymianie zdań niestety :Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Anulka tak to jest niestety czsem z facetami. Moj M tez niestety nie zawsze umie trzymac język na wodzy, choc naprawde sie stara, ale wiadomo nie zawsze wychodzi:Kiepsko: Wtedy poprostu staram sie to jakos rozładowac, choc nie zawsze jest latwo.Dozo cierpiliwosci zycze dla wszystkich a dla M zwlaszcza:Oczko:

Monia daj zanć jak wyniki bo kciuki wszyscy trzymamy:Oczko:

Dziubala Widzisz jaki dobry synek zaopiekowal sie mamusia:Oczko: Miejmy nadzieje że ten bol to nic powaznego, mi sie tez cos takiego pare razy zdarzylo i nic z tego nie wyniknelo, taki poprostu skurcz
Zdrowka dla Maciusia co by sie bardziej nie pochorował:Oczko:

a moja dziecina zasnęła, ja juz posprzatalam, obiad zrobilam, teraz sie musze za siebie wziac:Spoko: a na 15.30 do kontroli

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Witam
U nas dzis pogoad jest nawet ladna, rano bylismy juz na spacerku i za chwilke tez sie jeszcze wybieramy- trzeba korzystac poki jest slonce.
Gabalas trzymam kciuki za dobre wiesci
Anulka zdrowka dla Malenkiej
Monia- my tez czekamy na dobre wiesci o twojej siostrze
U nas nic sie ie dzieje wiec nie bardzo mam o czym pisac- moze po spacerku cos przyjdzie mi do glowy.
Wiec zycze udanego dnia i zero chorob :)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Zycze Zdrowka Dla Wszystkich Bo Slysze Ze Was Chorobska Dopadaja Ja Bylam Tez U Lekarza Z Malutkim W Tamtym Tygodniu Maly Mial Silny Kaszel I Dostal Antybiotyk A Wczoraj W Nocy Dusil Go Suchy Kaszel Wiec Pojechalam Do Kontroli Dostal Syropek Ale Nic Mu Nie Jest Na Szczescie ,wychodza Mu Za To Zabki Ma Tylko 8 ,a Te Z Tylu Jeszcze Nie Wychodza Ale Dziasla Ma Jak Banie Nie Chce Jesc Nic Konkretnego Tylko Mleko ,bylam Wczoraj Na Usg Dzidzia Zacisnela Nozki I Nic Nie Zobaczylismy Tajemnica Na 2 Kolejne Miesiace To Narazie Papa

Odnośnik do komentarza

Witam

gabalas dobre wieści. I korzystajcie z każdego słonecznego dnia :oczko:

Anulka tak to bywa z chłopami, że czasami nie da się wytrzymać.

Monia38 i ja też czekam na wieści.

Dziubala ale masz opiekuńczego synka.

Niech się ten w końcu deszczowo-senny dzień skończy. W pracy - uff po wizycie pani wiceminister. Spotkanie miało bardziej charakter polityczny niz oświatowy i ciągle mówiła, co ten rząd już zrobił. Plany zmian w szkolnictwie jest sporo....ale niektóre według mnie to nierealne. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie.
Więc siostra miała nowe ognisko nie powiązane z wcześniejszym. Wycięli podobno wszystko. Od 29 będzie miała chemię, żeby wytępić resztki. Z tego co wiem to już do roboty lata. Jakby się bez niej miało biuro zawalić.

Zastanawiam się, bo chrzciny na 10 szykuję. Tylko godzinę mszy przesunęli na 18. Nie wiem jak teraz to wszystko zrobić. Myślałam, żeby zaprosić wszystkich na 16, podać żarełko, potem kościół i po powrocie casto i kawa i już. Co o tym myślicie?

Jutro, a właściwie dzisiaj w nocy m w końcu wiezie tą nieszczęsną szfę do Warszawy. Mam nadzieję, że tej kobiecie będzie odpowiadała.

Gabi dobrze, że już na prostą wychodzicie. I oby tak zostało.

Manenka, żeby nic więcej się nie wykluło. Do końca 3 miesiące. Może będziecie mieli miłą niespodziankę:lol: Najważniejsze, że jedno i zdrowe :D

Anulka dużo zdrówka dla Majusi. Acha i wcześniejsze fotki prześliczne. Widać, że mała modelka rośnie. Moja jak widzi aparat albo telefon na siebie skierowany to zaraz się śmieje.

Odnośnik do komentarza

Monia38
Witam wieczornie.
Więc siostra miała nowe ognisko nie powiązane z wcześniejszym. Wycięli podobno wszystko. Od 29 będzie miała chemię, żeby wytępić resztki. Z tego co wiem to już do roboty lata. Jakby się bez niej miało biuro zawalić.

Zastanawiam się, bo chrzciny na 10 szykuję. Tylko godzinę mszy przesunęli na 18. Nie wiem jak teraz to wszystko zrobić. Myślałam, żeby zaprosić wszystkich na 16, podać żarełko, potem kościół i po powrocie casto i kawa i już. Co o tym myślicie?

Monia dla siostry duzo zdrowka, ale niech ona nie przesadza, praca nie jest teraz najwazniejsza chociaz czasem takie wyrwanie z domu tez duzo daje bo nie mysli sie tylko o tym co czlowiekowi dolega, wiec moze to jest jej metoda na chwilowe zapomnienie.

Co do pomyslu na chrzciny- uwazam ze w tej sytuacji to jest bardzo dobre rozwiazanie.

Oki zmykam, pojawie sie pewnie dopiero w poniedzialek- wiec zycze spokojnego, milego i przede wszystkim bez chorob weekendu.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Monia super wieści jak na tak cięzki przypadek. Wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej i chemia pomoże. A do pracy niech biega. To pomaga. Po co mamysleć o chorobie i dobijać stresem organizm.
A z imprezką świetny plan. Myslę, że to dobre roozwiązanie.

Maja dalej gorączkuje. Mamy czekać do jutra bo innych objawów brak.

Odnośnik do komentarza

Anulka
Maja dalej gorączkuje. Mamy czekać do jutra bo innych objawów brak.

Zdrowka dla Majeczki i oby ta goraczka dala jej spokoj.

My dzis jestesmy wykonczeni, Piotrek nie spal w dzien, jeszcze po poludniu wyszlam z nim na spacer i wrocilismy do domu o 19 zjadl kolacje, wykapal sie i nawet nie zdarzylam go ubrac w pizamke (poszlam oproznic nocnik) a on spi- goly jak go Pan Bog stworzyl, ubieralam go na snie nawet oka nie otworzyl taki byl zmeczony.
Dobra ja tez juz zmykam bo ledwo na oczy widze. Zycze slonecznego weekendu.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Maciuś na kichanie i łzawienie ma Cleastinum. Jak nic się nie zmieni to w poniedziałek do lekarza.
Mnie w ciągu dnia dalej łupało więc jadę na Nospie. Jak nie przejdzie to w poniedziałek też do lekarza.
Mam nadzieję, że weekend będzie lepszy od dzisiejszego dnia, bo na dziś mam dość :Kiepsko:

Gabalas – fajnie, że Krzyś zdrowieje i że może na spacerki chodzić.

Manenka – zdrówka dla synka!
Do końca ciąży już nie będziesz mieć usg?

Lehrerin – politycy nie od dziś słyną z obietnic nierzadko nierealnych do spełnienia ;)

Monia – niemożliwa jest ta Twoja siostra. Taka poważna operacja i już do pracy :oh:, ale widać tego potrzebuje ;)
Pomysł na chrzciny bardzo fajny :yes:

Anulka - biedna Majeczka, ciekawe czy wyjdzie trzydniówka. Gońcie tempkę!

Odnośnik do komentarza

witam i zycze zdrowka dla Mai i dla Maciusia.

monia, wiec w sumie dobre wiesci, kazdy ma swoj sposob na odreagowanie, jesli jej sluzy praca to mysle ze tak trzeba
a co do imprezy to powtorze za wszystkimi, ze mnie tez sie pomysl podoba :)

gabi, super ze wychodzicie na prosta!!
ann, mam nadzieje ze dzis odpoczelas po ostatnich zabieganych dniach.

ja wlasnie ogladam z Natankiem ARTUR i minimoys :)

a potem przeprowadzka scraproom na gore bo wszystko wykonczone :)

a na niedziele szykuje sie pchli targ, oby tylko pogoda dopisala bo wcale mi sie nie usmiecha sprzedawanie pod parasolem :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...