Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Monia38
U nas katarowo-kaszlowo-gorączkowo. Na 11.30 idziemy do lekarza.
::(: Zdrówka!!!

Monia38
Do tego mam zgryz potężny. Od kilku dni siedzę na allegro i przegryzamsuknię co młoda sobie wybrała na studniówkę
Suknia BALOWA ~ usługa, tkanina, róża ~ ROSITA (798416830) - Aukcje internetowe Allegro
Chciałabym jej zafundować, ale....wiadomo kasa.
Może znacie kogoś kto ma podobny fason do odsprzedania.

Ja mam coś podobnego i kosztowało prawie 2 x mniej :Oczko:
Mam w kolorze ecru, 2 częściowe, a właściwie 3-częściowe bo jest długa spódnica (ale bez tej róży, tylko bardzo delikatne marszczenia), wiązany gorset i króciutkie bolerko. Chętnie bym odsprzedała, byłam w tym tylko raz na ślubie siostry K.

Odnośnik do komentarza

Agatron – jak zdrówko Boryska?
Super mieliście wieczór z kręglami :great:. Ja miałam okazję być na kręglach ale nie grałam i do tej pory nie mogę sobie przypomnieć dlaczego :Śmiech:
Ekstra ta frytkownica :yes:

Radość serca – jak zdrówko Twoje?
Dobrze, że Piotruś wraca do zdrowia.

Monika – jak oko, wylew minął?
Dobrze że Twoja mama wyjechała bo na pewno od niej odpoczniesz, przynajmniej psychicznie.

Ann – śliczne fotki jesienne ::):

Anula - bardzo się cieszę, że jest ścieżka porozumienia. Mocno trzymam kciuki żeby ze ścieżynki zrobiła się szeroka droga.

Lehrerin – zdrówka dla dziewczynek!
Cudnie usłyszeć „mama” ::):

Gabi - strasznie mi przykro z powodu odejścia kochanego czworonoga ::(:

Devachan - zdrowia dla Vica i fajnie z zakupami :great:

Trzy serca – współczuję bólu głowy. Wiesz, jak ona tak długo boli to ja bym to sprawdziła u lekarza :yes:

Manenka – zdrówka dla Was!
W nowej fryzurze i kolorze bardzo Ci do twarzy :yes:

Odnośnik do komentarza

Monia38

Gabi i zabieraj stare wyrko, żadnych nowych, bo też się je święci dziećmi........wiem coś o tym
:sofunny:

Monia38
Gabi i koniecznie zabierz pralkę
:sofunny: Z tym też związany jest jakiś przesąd? :sofunny:

Monika - to miałaś wieczór z dreszczykiem :Kiepsko::Szok:. Byłaś naprawdę odważna, ja bym chyba prędzej na policję zadzwoniła niż zeszła na dół :Oczko:
Super, że będziecie mieć nową podłogę w sypialni. A jaki wzór wybraliście?

Gabi - jak Nika, zdrówka niezmiennie!

agatron

O matko, co ja mam zrobić żeby mi się w końcu działać zachciało .? Nic mi się nie chce . Wzięłam prysznic, ale nie chce mi się zrobić włosów Dom jeszcze najgorzej nie wygląda, bo odkurzałam wczoraj, ale kilka rzeczy mogłabym uporządkować tylko jak. Najchętniej siedziałabym przed kompem albo gapiła się w TV. Myślicie, że to przesilenie? Jakieś witaminy powinnam brać czy co?

Ja to zwalam na przesilenie/na pogodę/na niskie ciśnienie :D. A może... seksu Ci brak :Oczko:. A tak serio każdemu może się w końcu nie chcieć :yes:. Ja np. marzę o spaniu przez 2 dni :Śmiech:

Usiek - gratulacje dla synka, pierwsze kroczki są niezapomniane ::):

Lehrerin – zdrówka dla Pysi!

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Monia38
U nas katarowo-kaszlowo-gorączkowo. Na 11.30 idziemy do lekarza.
::(: Zdrówka!!!

Monia38
Do tego mam zgryz potężny. Od kilku dni siedzę na allegro i przegryzamsuknię co młoda sobie wybrała na studniówkę
Suknia BALOWA ~ usługa, tkanina, róża ~ ROSITA (798416830) - Aukcje internetowe Allegro
Chciałabym jej zafundować, ale....wiadomo kasa.
Może znacie kogoś kto ma podobny fason do odsprzedania.

Ja mam coś podobnego i kosztowało prawie 2 x mniej :Oczko:
Mam w kolorze ecru, 2 częściowe, a właściwie 3-częściowe bo jest długa spódnica (ale bez tej róży, tylko bardzo delikatne marszczenia), wiązany gorset i króciutkie bolerko. Chętnie bym odsprzedała, byłam w tym tylko raz na ślubie siostry K.

A mogłabyś jakąś fotkę wstawić, albo mi przysłać, tobym w niedzielę młodej pokazała. Mnie też przeraża cena.

Odnośnik do komentarza

Monia38
Dobry.
U nas katarowo-kaszlowo-gorączkowo. Na 11.30 idziemy do lekarza.
Do tego mam zgryz potężny. Od kilku dni siedzę na allegro i przegryzamsuknię co młoda sobie wybrała na studniówkę
Suknia BALOWA ~ us�uga, tkanina, róşa ~ ROSITA (798416830) - Aukcje internetowe Allegro
Chciałabym jej zafundować, ale....wiadomo kasa.
Może znacie kogoś kto ma podobny fason do odsprzedania.

Popiszę potem jak wrócimy :Kiss of love:
Współczuje choróbska, kurujcie się.. może niedługo przyjdzie mróz to trochę te wirusy odpuszczą:Kiepsko:

Dziubala
Agatron – jak zdrówko Boryska?
Super mieliście wieczór z kręglami :great:. Ja miałam okazję być na kręglach ale nie grałam i do tej pory nie mogę sobie przypomnieć dlaczego :Śmiech:
Ekstra ta frytkownica :yes:

Radość serca – jak zdrówko Twoje?
Dobrze, że Piotruś wraca do zdrowia.

Monika – jak oko, wylew minął?
Dobrze że Twoja mama wyjechała bo na pewno od niej odpoczniesz, przynajmniej psychicznie.

Ann – śliczne fotki jesienne ::):

Anula - bardzo się cieszę, że jest ścieżka porozumienia. Mocno trzymam kciuki żeby ze ścieżynki zrobiła się szeroka droga.

Lehrerin – zdrówka dla dziewczynek!
Cudnie usłyszeć „mama” ::):

Gabi - strasznie mi przykro z powodu odejścia kochanego czworonoga ::(:

Devachan - zdrowia dla Vica i fajnie z zakupami :great:

Trzy serca – współczuję bólu głowy. Wiesz, jak ona tak długo boli to ja bym to sprawdziła u lekarza :yes:

Manenka – zdrówka dla Was!
W nowej fryzurze i kolorze bardzo Ci do twarzy :yes:
Witaj Dziubla już się zastanawiałam co z Tobą i czy chłopcy zdrowi bo zamilkłaś. Mi głowa dzieki Bogu przeszła, najgorzej to chyba to że mam takie jesienne klimaty. Ale co tam.. jak tu zajrzę to zawsze jakoś weselej. ::):

Dziubala
Ann
dzień dobry Mamutki skore do imprez jak jest okazja :sofunny: więc dziś jest :)

Dziękujemy za to wspaniałe forum :Całus::Całus::Całus:
I życzymy mu wielu owocnych lat :yes:

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/781/781469tqs4v1qnan.gif
A tak poważnie to może zrzuta? ja stawiam torta, kto pójdzie po kawę i szampana?
http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1048/1048992fxk79klfg6.gif

Monika, super że podłoga będzie. Ja jak zmieniałam w sypialni to mi się Misia na świecie pojawiła, choć to akurat nie był przypadek, a i podłogi nie testowaliśmy ( też ślubną wywalałam :) )
teraz M ułozył kafelki w łazience a mnie sie cały czas wydaje, ze w ciąży jestem...:Szok: no ale łazienka to co innego, przecież tam pralka stoi:sofunny::sofunny::sofunny:
Agatron czy przestało Ci się nie chcieć:Oczko:
Gratulacje dla radość serca za nagrodę urodzinową!
Dla NIKI sedeczne życzonka!

....

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie u mnie dziś już ok głowa przestała boleć NARESZCIE!!!tyle dni się męczyłam,od wczoraj mam troche luzu mój mąż ma wolne do wtorku to wyręczy mnie troche przy małym,a ja będe miała czasu troszke dla siebie za to zrobie im pyszny obiadek :gotowanie:i weekend zapowiada się pogodny może wybierzemy się na dłuższy jesienny spacerek uwielbiam zbierać liście potem je w domu susze i do wazonika :Oczko:buziaczki dla wszystkich i dużo zdrówka dla was i waszych pociech:Kiss of love:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE

Usiek to supr że mąż w domu trochę odpoczniesz i brawo:brawo: dla synka za pierwsze kroki to zawsze jest takie rozczulające.

Ja też od poniedz mam urlop ostatnie 4 dni. Jadę z małą do rodziców, mąż zostaje sam ale jutro porobię mu zapas jedzonka żeby nie był głodny przez 3 dni. Jadę w niedzielę a w wtorek wracam, chce odwiedzić 2 koleżanki z czasów szkolnych dawno się z nimi nie widziałam.

Monia zdrówka dla was. Sukienka super ale rzeczywiście sporo kosztuje.

Zdrówka dla reszty Mamutków i dzieciaczków.

:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Witam

Piękne dzisiaj święto - dwa lata Parentingu. Dziewczyny gratuluję i 100-latek życzę. By Parenting trwał i funkcjonował tak dobrze, jak do tej pory, a może i lepiej. A to dla naszych moderatorek :36_3_19:

I tak skromnie za WAS dziewuchy, bo dobrą robotę odwalacie -
http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/0/260/Kobieta/918fa5c6-f4f5-437b-bcea-6c5c2a6b3557_20090410112854_Drinki-43.jpg

U mnie....w pracy ok, szybko zleciało. W domu - Niśka zdrowa, ale za to Pyśka choruje. Lecimy na antybiotyku. Jutro mam zjazd i już kombinuję, co z dziećmi począć, komu "odpsprzedać" :Histeria: :Histeria: :Histeria: Wyjątkowo mam problem i to poważny. Do tej pory jakoś zawsze miałam z kim je zostawić, a jutro ...sam już nie wiem. Tesciowa hcoruje, mama pracuje, tato jedzie na wieś, bo roboty od groma.... Chyba będę musiała zostawić je z M. ale on umówiony z bratem na roboty remontowe i chyba będzie musiał mu odmówić po raz kolejny:lup: A chcę iść na zajęcia bo jutro zapowiada się ciekawie - muzykoterapia, rytmika i logopedia.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

monika a co kładziecie na podłogę w salonie? Panele, deskę...??

Monia superaśna ta sukna, a cena powalająca. I co lekarz powiedział?

usiek wykorzystaj męża na maksa, jak będzie na urlopie :Oczko:

radośćserca oby się udało wszystko zrealizować w weekend.

deva zdrówka Vickusiowi.

gabi jak Nikusia?

Dziubala ja też się podpisuję do Twoich marzeń - spania przez dwa dni. Ostatnio nawet czasu na sen nie mam:glass:

bozena udanego urlopowania i udanych pogaduszek z koleżanką.

agatron widze, że jakaś Ciebie niechęć do wszytskiego dopadła. Goń lenia :Oczko:

Pozdrawiam i lecę do budzącej się chorowitki. :Całus: dla wszystkich za słowa otuchy,

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

melduję, że plan swój wykonałam, włosy ścięte znacznie, jakieś 15 cm, troszkę dziwnie mi z takimi krótkimi ale pewnie odrosną:sofunny:
jeden ząb skończony - jestem lżejsza o 150 zł - nie wiem czy to dużo za kanałówkę z plombą,
zakupy zrobione, recepty odebrane i wykupione, auto zatankowane itd
tak czy siak jestem zmęczona jak cholerka jasna, Kuba odebrany, teściowa jakoś entuzjazme nie pałała:sofunny:, podłoga się poziomuje, tzn kładą płyty OSB
panele chyba jutro a kupiliśmy to
Panel podłogowy COUNTRY STYLE SUPER CLASSEN, dekor: dąb bagienny - Panele podłogowe, Podłogi w Leroy Merlin
idealnie pasują do listew, które już mieliśmy zamontowane

jak nie padnę wieczorem to zajrzę i popiszę

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monika :brawo: za dzisiejsze osiągniecia, teściowe na ogół entuzjazmem nie pałają, cena za zęba taka chyba w miarę normalna(ujme to raczej tak,tyle gdzieś biorą, aczkolwiek uważam że to przesada). Włosy - jestem bardzo ciekawa, fota pliz.panel fajny wyglada, chociaz wg mnie nazwy to wybitny specjalista od marketingu nie wymyślał:hahaha::hahaha::hahaha:

Monia współczuję grypy, trzymajcie się cieplutko, wygrzewajcie , łykajcie, a przede wszystkim Ty nie daj się zarazie:36_3_15:
A sukienka fajna, pomyśleć tylko,że ja na studniówkę miałam pojsć na czarno (jak wszyscy). A nie poszłam bo miałam podejrzenie zapalenia opon mózgowych.

Lehrerin dylemat rzeczywiście masz, ale musisz jechać, nie odpuszczaj, z własnego doswiadczenia wiem,że gdy okazało się,że czasem mogę nie pojechać na zjazd, to ciągle była taka konieczność.

M. jeszcze w Lublinie, pojechał po Jaśka i keyboard dla Zuźki z Zuźką i jeszcze się powlekli do leroi po lampę zamówioną. ja odkryłam sekret czystego domu- robić wszystko na bieżąco. Odkrycie, nie? Odkąd nie przechodze obojetnie obok rzuconej na podłoge skarpetki, rano odkurzam i przecieram podłogi i od razu pakuje wszystko do zmywarki mam czysto i wolne wieczory. Wręcz się nudzę, bo mam wszystko zrobione, łącznie z obiadem na dzień następny. Ależ jestem z siebie dumna!:smile_jump:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Anula masz rację, kiedyś to się szło w prostych czarnych sukienkach na Studniówkę. Teraz to prawdziwe, piękne suknie balowe przyszłe maturzystki zakładają :)

Monika4
to dziś miałaś tempo, super, ze do przodu wszystko :)) Panele ładne, co do ceny zęba to za kanał i plombę niedrogo. Ja za samą plombę płacę 140-150 zł, a jakby doliczyć kanał to ze 200 zł by było :glass:

Ja powiem szczerze, ledwo na nogach stoję, kawa nic nie pomogła, jestem zmęczona... Niedługo kąpiel Piotrusia i potem może odpocznę więcej...Chociaż powinnam trochę posprzątać, szczególnie w łazience i kuchni, o prasowaniu nie wspomnę...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...