Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

za zdrowie, spokój w sercach, siłę Cyborga i 72 godzinna dobę

Monika jak czytam Kochana te Twoje posty to ciary mam. Ty cały czas w biegu, ciągle jakieś beznadziejne sytuacje, ogrom pracy. Chylę czoła Kochana...Sił zyczę, bo Ty nie Cyborg i długo tak nie pociągniesz :lup:

Monia dobrze, że miło w sumie dzień spędzony, ale urodziny raz w roku w końcu się ma :Śmiech: a plotki ważna rzecz :Oczko:

Manenka zdrowia dla Amelki i Bartusia i Ciebie :Kiss of love:
Zuzkus brawa dla Maćka

Odnośnik do komentarza

monika4
sorki za wklejkę ale padam na mordkę

u mnie było tak:
rano wywieźli eternit
potem m z kumplem na dach nabijac łaty i kłaść blachę
ja gotowac obiad, jazda po zakupy
mama z Kubą w domu
jak wróciłam to syf w mieszkaniu powalił mnie na kolana:Histeria:
o 14.00 Kuba dostał obiad a my z m. śniadanie, tzn. m. zjadł a mój kubek z wrzącym barszczykiem potłukł Kuba, cała kuchnia do mycia to straciłam kompletnie apetyt
m. znów na dach
mama do wyra oddech złapać
ja z młodym w auto i rundka 30 kilometrowa w poszukiwaniu munduru dla m. przywieźliśmy coś co od biedy uda się skompletować - spodnie ze starszego brata, marynarka ze sporo młodszego ale z to wyższego brata:sofunny:
wieczór - karmienie Kuby, mój obiad, mycie, spanie - o 20.00 juz dziecka nie było
mama do ogródka
m. zlazł z dachu, (prawie skończyli, zostały dwa płaty blachy i opierzenia) też dostał obiad, kąpiel, do wyra, też juz śpi
ja jeszcze obchód netu, zmywanie, kąpiel i też lulu
zmęczona jestem jak cholera a jutro kolejny, koszmarnie ciężki dzień przede mną
dodam, że kiepsko spałam, Kuba jakoś dużo przez sen gadał tej nocy:Histeria:

zuzkus gratuluję Maciusiowi samodzielnych kroczków!!!

gunia dobrze, że tu wróciłaś!!! szczerze podziwiam za wytrwałość w szukaniu pracy

rena zdrówka, niech już nie boli i wielkie:brawo: dla córki

moniq sorki ale lżej mi się na duszy zrobiło, kiedy o Noasiu piszesz, już się bałam, że tylko w PL dzieci szaleją:sofunny:
oj doskonale wiem co znaczy mieć oczy dookoła głowy!!!! trzymaj się

lehrerin dyrektorka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oby juz było 16 tego

słonko i co z małą???? siostra chyba ździebko lekceważy?

Monia Ty Masz siłę cyborga.
Zmala hm katar o podłozu alergicznym ma go od 2 miechów i nikt z tym nic nie robi, na oskrzela nie naciekło uffffffff dostała leki tzn wciskane na siłę w koncu siostra w jogurcie jejprzemyciła i jak zasneła to bez kaszlu. Lekarka dala antyb jakby co..wkleje fotki do galerii bo zrzucilam z aparatu i wczoraj zrobiłam porzadek.

Anulka
Gunia_G
Dziekuje za mile slowa i obiecuje ze sie poprawie, mialam wiecej napisac ale moje dziecko dzis jest nie do zniesienia, nie spal i chodzi placze jeczy a jak pytam co sie dzieje to z krzykiem rozpaczy jest NICCCCC i badz tu madra i pomoz mu, probowalam go polzoyc to jest nieee. Teraz mam sekundke bo siedzi na "tronie" i sie mocno spina "czytajac" bajki :)))) jak to facet :)))

pełnia chyba ma na te nasze dzieci taki wpływ, bo z kim nie rozmawiam to każdy narzeka

jejku to na moja nie dziala uffffffffff wczoraj mówie wieczorem idziemy si emyc a ona zwiewa i zaczyan udawac baletnice to coz mi pozostało stałam sie baletnica rece nad głowa i na alce i mówie o baletnice tancza dołazienki myc zabki i? bez problemu zeby umyte i poszla spac.
Monia to mialas fajny dzien ,zeby sie kwiatki przyjeły.
stawiam kawke a cinienie mam mega 152/100 wrrrrr wiec masakra a od poniedzialku zaczynam zabiegi na kregosłup wiec L4 przedłuzone bo z nadcisnieniem to róznie bywa.

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

zuzkus

Ania wróciła z wycieczki mega zadowolona.
I muszę się pochwalić Maciej zaczął sam chodzić. Tylko mężowi przykro że go przy tym nie ma

Zuzkus fajnie ze wycieczka sie udala i wielkie brawa dla Maciusia za pierwsze kroczki
manenka71

ja mam zboza zasiane i 1,5 ha ziemniakow no i zwierzatka swinki krowkę i byczki tak po trochu
maz idzie spac a ja padam ze zmeczenia jestem przeziebiona amelka ma katar a bartus zap oskrzeli jednego dnia mial katar a na drugi dzien oskrzela juz drugi raz tak mu sie zdarzylo tylko nie pamietam kiedy byl ten 1 raz
wybaczcie ale wysiadam do uslyszenia

Podziwiam cie moj M chce mnie namowic na male grzadki przed domem na razie bronie sie jak moge tlumacze ze to nie ma sensu bo na razie trwa budowa i nie wiadomo co gdzie jeszcze bedzie ale boje sie ze po wszystkim juz mi nie ustapi a ja po prostu ciemna jestem i nie wiem jak sie do tego zabrac ja typowo miastowa jestem czyli mam dwie lewe rece do upray czegokolwiek :))
Zycze zdrowka dla malenstw

Anulka

pełnia chyba ma na te nasze dzieci taki wpływ, bo z kim nie rozmawiam to każdy narzeka

oj chyba tak moj w koncu padl na lozku w pelnym ubraniu, poszlam do kuchni zrobic kolajce wracam a on na lozku z podusia i kocykiem spi, budzialm go a on nic nawet sie nie ruszyl i w koncu bez kolacji bez mycia na trola poszedl spac :)

Monia z ta robota to tak jest, moj cale dnie siedzi na budowie, bo trzeba wyciagnac kominy bo w poniedzialek juz wchodza i klada dachowke, wiec zaraz po pracy wraca cos zje i ucieka, a ja sama z tym moim mega grzecznym dzieckiem zostaje i z ustawami, a jak tylko zaczynam cos czytac to on od razu do mnie nie czytaj ty i tak masz siedziec w domu- pomaga mi strasznie :)))))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :Śmiech:

Gunia super Cie widziec juz z samego rana :Śmiech:
Zazdroszczę trochę tego domu własnego, ale budowa wrr...nie lada stres

Słonko, kurcze z tym cisnieniem to jakaś masakra, ja tak jak pisałam już bym po scianach chodziła. A z baletnic usmiałam sie do łez. Super musiałyście wyglądać :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Anulka nie jest tak zle, my mielismy sie najpierw budowac od podstaw ale z ta nasza chora dzialka ciagle problemy wiec kupilismy nowa dzialke z domem w stanie surowym, dach juz folia pokryty, laty przybite tylko dac dachowke, okna, podlogi wylac i scianki dzialowe ale to tez sporo roboty i kasy, gosc sprzedal dom bo budowa zajmowal sie jego ojciec ale zmarl szybko na raka (szybko go zwinelo) a on wiecej jest za granica niz na miejscu i nie ma czasu sie tym zajmowac. Dzialka w tej samej miejscowosci w ktorej mamy swoja, ale blizej centrum (szkoly, przedszkola, przychodni i gminy) wiec w lepszym miejscu. Ale kasy trzeba bedzie sporo jeszcze wlozyc a z nia moze byc lekko ciezko :))) bo przeciez w ten dom poszlo nam sporo, teraz czekamy az z ta stara dzialka wszystko sie wyprostuje i ja sprzedamy wiec zawsze cos wtedy nam wpadnie ale kiedy to bedzie nie wiadomo :((((

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Gunia_G
Anulka nie jest tak zle, my mielismy sie najpierw budowac od podstaw ale z ta nasza chora dzialka ciagle problemy wiec kupilismy nowa dzialke z domem w stanie surowym, dach juz folia pokryty, laty przybite tylko dac dachowke, okna, podlogi wylac i scianki dzialowe ale to tez sporo roboty i kasy, gosc sprzedal dom bo budowa zajmowal sie jego ojciec ale zmarl szybko na raka (szybko go zwinelo) a on wiecej jest za granica niz na miejscu i nie ma czasu sie tym zajmowac. Dzialka w tej samej miejscowosci w ktorej mamy swoja, ale blizej centrum (szkoly, przedszkola, przychodni i gminy) wiec w lepszym miejscu. Ale kasy trzeba bedzie sporo jeszcze wlozyc a z nia moze byc lekko ciezko :))) bo przeciez w ten dom poszlo nam sporo, teraz czekamy az z ta stara dzialka wszystko sie wyprostuje i ja sprzedamy wiec zawsze cos wtedy nam wpadnie ale kiedy to bedzie nie wiadomo :((((

no tak, budowa domu i wyposażanie to studnia bez dna
życzę wygranej w totka, żeby się wreszcie Wasze kłopoty skończyły :Śmiech: albo, zeby nikt nie mówił, że ide na łatwiznę to znalezienia super płatnej pracy :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Gunia_G
Anulka nie jest tak zle, my mielismy sie najpierw budowac od podstaw ale z ta nasza chora dzialka ciagle problemy wiec kupilismy nowa dzialke z domem w stanie surowym, dach juz folia pokryty, laty przybite tylko dac dachowke, okna, podlogi wylac i scianki dzialowe ale to tez sporo roboty i kasy, gosc sprzedal dom bo budowa zajmowal sie jego ojciec ale zmarl szybko na raka (szybko go zwinelo) a on wiecej jest za granica niz na miejscu i nie ma czasu sie tym zajmowac. Dzialka w tej samej miejscowosci w ktorej mamy swoja, ale blizej centrum (szkoly, przedszkola, przychodni i gminy) wiec w lepszym miejscu. Ale kasy trzeba bedzie sporo jeszcze wlozyc a z nia moze byc lekko ciezko :))) bo przeciez w ten dom poszlo nam sporo, teraz czekamy az z ta stara dzialka wszystko sie wyprostuje i ja sprzedamy wiec zawsze cos wtedy nam wpadnie ale kiedy to bedzie nie wiadomo :((((

no tak, budowa domu i wyposażanie to studnia bez dna
życzę wygranej w totka, żeby się wreszcie Wasze kłopoty skończyły :Śmiech: albo, zeby nikt nie mówił, że ide na łatwiznę to znalezienia super płatnej pracy :Kiss of love:

szczerze to jedno i drugie by sie przydalo :))))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Rodzinne szaleństwa i nie tylko - Windows Live
tu jest wiecej fotek ta najmlodsza to moja siostzrenica
Anulka hmm zawsze mowli mi odwrotnie ze starsza to tata amlodsza to mama
Gunia pieczesz dwa prostokatne biszkopty,przekladasz masa jaka lubisz ,wykrawasz odpowiedni wzór np auta,polewasz gotowa masa i dekorujesz,to podpatrzyłąm wiec nastepny sama zrobie ale ten gotowy

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

slonko2208
Rodzinne szaleństwa i nie tylko - Windows Live
tu jest wiecej fotek ta najmlodsza to moja siostzrenica
Anulka hmm zawsze mowli mi odwrotnie ze starsza to tata amlodsza to mama
Gunia pieczesz dwa prostokatne biszkopty,przekladasz masa jaka lubisz ,wykrawasz odpowiedni wzór np auta,polewasz gotowa masa i dekorujesz,to podpatrzyłąm wiec nastepny sama zrobie ale ten gotowy

ja w tym roku zrobilam z lukrem plastycznym (wlasniej roboty) i z dekoracyjnymi fogurkami
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSCF1811.JPG
troche przy nim bylo pracy a do tego moj syn tak mi pomagal ze ledwo cos z tego wyszlo :)))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

slonko2208
Gunia bomba! A daj prze[is na lukier!

350g cukru pudru
50g glukozy
2 lyzeczki zelatyny
35 ml wody

zelatyne zalac zimna woda i odstawic do napecznienia

postawic naczynie z zelatyna na garnku z goraca woda i energicznie mieszac idodaac stopniow glukoze (uwazac zeby tego nie zagotowac)

potemodstawic do wystygniecia (ale nie calkowitego) i dodawac cukier puder ciagle mieszajac reka wyrabiac tak dlugo az masa bedzie miec konsystencje plasteliny. Mozna dodac jakis olejek zapchowy, lub zabarwic barwnikiem spozywczym (ale najlepiej przed dodaniem cukru pudru)

rozwalkowac na stolnicy podypujac cukrem puderem zeby sie nie przyklejalo na bardzo cieniutki placek i przeniesc na walku na tort i formowac, najlepiej pod lukier na tort dac krem wtedy lepiej przylega do tortu, z tego tez mozesz formowac figurki, ozdoby. On pozniej twardnieje i robi sie taka twardawa skorupa dlatego musi byc bardzo bardzo cienki, ja roche odcekalam zanim go przelozylam na tort to zbt swiezy sie rwal przy przeoszeniu, ale nie mozna tez przesadzic z czekaniem bo bedzie za twady do modelowania

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
Gunia ja nie widziałam Twojego małża na zdjęciach, ale Piotruś cała TY

slonko2208
Anulka
Gunia ja nie widziałam Twojego małża na zdjęciach, ale Piotruś cała TY

zgadzam sie

moj M nie lubi zeby jego fotki byly w neci na NK jest zdjecie na ktorym jestem ja jako dziecko, moj M jako dziecko i Piotrus i tam chyba Piotrek bardziej podobny do niego jest :)))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

ja z tej strony tortownia.pl :: słodkie dekoracje na Twój tort, ciasto i nie tylko... lub z tej K-2 maszyny i dodatki cukiernicze, kompleksowe wyposażenie lodziarni, cukierni i gastronomii zamawiam dodatki do tortow, mozna kupic fajne oplatki jadalne na tort z obrazkami z ulubionych kreskowek dla dzieci

tu masz jeszcze inne przepisy i wzory co mozna z tego zrobic
Lukier plastyczny i masa marcepanowa – czyli tort angielski Smaki dzieciństwa

a tu mozna wykorzystac jeszcze pianki marshmallow
Tort urodzinowy

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

:36_1_68:...marzy mi się to...ale cóż trzeba posprzątać, poprać, zrobic zakupy, pospacerować z dzieckiem itd

gabi i jak minął kolejny dzionek?

lehrerin troche oddechu w pracy :*

moniq to Ci sie trafiły dwie różne jednostki, ma Noaś pomysły ;) zapisuj, zapisuj potem jego dziewczynom będziesz czytać ;)

rena buziaczki, niech juz będzie z pleckami tylko lepiej :*

Gunia nie smutaj..nie dołuj...ja wiem jak to jest bo sama kiedys długo pracy szukałam i niestety bez znajomości jej nie znalazłam...wkrótce znów mnie to czeka i szczerze juz szykuje grunt wśród znajomych bo mam wątpliwą nadzieje tak sama znaleźć prace :/ Ale uszy do góry Ty wykształcona osoba więc na pewno znajdziesz prace :* trzymam kciuki za miejsce w przedszkolu :*I budowa niech idzie pełną parą :*

zuzkus brawa dla Maciusia :)) Super, że Ania zadowolona z wycieczki :))

Monika kochana...dbaj o zdrowie, bo przy tym co teraz wokół Ciebie się dzieje znów sie chorobowo wykończysz :*** i spokoju...choc troche spokoju Ci życze :))

manenka dużo zdrówka dla Ciebie i najmłodszych :***

slonko nieładne ciśnienie...oby się zniżało:* a jaką masz rehebilitacje na kręgosłup? z jakiego względu? pytam bo ja mam problemy ale do lekarza dojść nie moge bo nie wiem czy mi pomogą :/

Fotki pooglądam potem bo teraz już mi mała wstała i czegoś chce...miłego dnia :*

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...