Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

monikouette
monia, to wielkie bydle szafe co kiedys wystawialas na allegro??!!
super, gratki!!! no to kaska Ci wplynie dodatkowa, super :) nie bedziesz musiala za szefem gonic tylko sobie zaskorniaki zamelinujesz ;)
dajesz cos Emilowi na te goraczke?? i wiesz skad sie ona wziela???

Nie takie wielkie, bo 150/200/50cm. Taż się cieszę, ale kasiorka nie moja tylko mamy. A najbardziej się cieszę, że nie trafiła do handlarza tylko do domu gdzie ktoś będzie ją używał.

Emilowi dawałam nurofen, ale mi się skończył, a teraz dostanie panadol. Byle do jutra to do lekarza pójdziemy. Boli go gardło, głowa, zęby. Tak mówi. No i w buzi po wenętrznej stronie ust zrobiło mu się coś takiego jak afta, ale to nie to. Nie wiem co to jest.

Lehrarin to sobie odpoczniesz................w szkole od domu :D

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczĂłr

Dziś mi się wydawało, że jest sobota ;). To przez gości ;). Bo to jest tak, że jak mamy mieć gości to staramy się zapraszać na sobotę żeby mieć niedzielę wolną ;). A że wczoraj byliśmy w Szczyrku to dziś był dzień gościowy ;). Było bardzo fajnie i jak zawsze czas za szybko przeleciał.
Maciuś był dziś wyjątkowo marudny, dobrze, że miał go kto nosić ;). Ale mam nadzieję, że do jutra mu to minie, bo z 2 marudków nie będzie łatwo. Adaś chyba jutro nie pójdzie do żłobka, bo od rana kaszlał kilka razy, co prawda na wieczór był spokój, ale nie chciałabym żeby coś się z tego rozwinęło. Zobaczę jeszcze co będzie przez noc i rano.

Moniq – fajny masz awatar :Oczko:

Ann – oj, widzę, Ĺźe i Ciebie coś choroba chce „przytulić” :Smutny:
I jeszcze ciężki tydzień przed Tobą. Tulę kochana :Całus:

Lehrerin – zdrĂłwka dla Nisi!
Jutro już do pracy? To już 2 tygodnie ferii minęło? :oh:

Monia - zdrĂłwka dla Emilka!

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry Kochane

Troszkę zaniedbałam forum, ale wyjechałam na weekend do siostry...wróciłam wczoraj i zanim ogarnęłam dom i towarzystwo to było późno.

W sobotę podjechałam do sklepu nie dla idiotów i zakupiłam mężowi lunetę-teleskop. Cos pięknego. Niebo wieczorem okazało się łaskawe i pozwoliło pooglądać swoje wdzięki. Mężuś w siódmym niebie.
DZIUBALA jeszcze raz dziękuję za koncept :)

Odnośnik do komentarza

Witam.
Byliśmy u lekarza, gardło-ogień, ropa spływa z zatok a kataru zero:Kiepsko:
Już druga nocka nieprzespana. Kawa wypita, ale niewiele pomogła. Emil wył do 4 rano, tak go gardło bolało.
Mam nadzieję, że Mańka nie złapie od niego tego paskudztwa.
Trochę chaotycznie, ale taka jestem skołowana, że na oczy ledwo widzę.

Odnośnik do komentarza

Hejka

Dziubala no szybko minęły mi te dwa tygodnie. Jak tam kaszel u Adasia? Zażegnany? Moja nadal kicha i prycha i z nosa jej cieknie.

slonko to już za nami dwa tygodnie i czas zmierzyć się ze szkolną rzeczywistością :oczko:

Ann grzej się obyś nam się tu poważnie nie rozchorowała.

moniq zdrĂłwka dla synusia.

Anulka zatem zapowiadają się wieczory pod gołym niebiem...jakie to romantyczne - Ty, m. i luneta :oczko:

Monia38 zdrówka i jeszcze raz zdrówka życzę.

gabalas i jak minął dzionek?

U mnie w domu szpitak - córuchna przeziębiona, m. też. Był dzisiaj u lekarza i dostał zwolnienie na tydzien. Ech...mówię WAM, jak ja się cieszę, że już wróciłam do pracy. Trochę może to i egoistyczne z mojej strony...

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...