Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
zastanawia mnie pewien fenomen...państwowo leczą jak konowały, pójdziesz prywatnie, trafna diagnoza, leczenie maks tydzień...zastanówmy się dlaczego??:oops:

Nie można uogólniać, bo to byłoby krzywdzące dla tych dobrych, nieprywatnych lekarzy, a tacy są :yes:
Np. u nas w przychodni jest dwoje pediatrów. Jedna (ta nasza) jest naprawdę dobra, za to ta druga, to lepiej na nią nie trafić. Jest w miarę miła, ale ona najchętniej leczyłaby antybiotykami, a w razie braku poprawy od razu wpisuje w książeczkę wizytę na SOR (szpital). Nawet jak się idzie tylko z katarem i kaszlem :arf:
Nasza internistka teĹź jest ok.
Inny przykład – chodziłam prywatnie do dwĂłch ginĂłw. Moja ginka ok (od lat do niej chodzę), gin jeszcze lepszy (znałam go ze szpitala), ale okazało się, Ĺźe waĹźniejsza była dla niego kasa. Lepiej zajmował się mną w szpitalu przy pierwszej ciąży, niĹź prywatnie w drugiej ciąży :arf:. Na koniec ciąży zrobił mnie jeszcze w konia, ale to nie miejsca na rozpisywanie się.
Maciusia rodziłam w prywatnym szpitalu, który ma podpisaną umowę z NFZ. Po opiniach koleżanek wydawało mi się, że to jest miejsce gdzie chcę rodzić. Po porodzie zmieniłam zdanie.
Przykłady można mnożyć ;)
Chciałam pokazać, że nie zawsze prywatnie znaczy lepiej, choć częściej tak jest. Ale wynika to z tego, że często Ci lepsi znając swoją wartość otwierają prywatne praktyki, ot co :)
Teraz jest mało dobrych nieprywatnych lekarzy i trzeba mieć trochę szczęścia żeby na takiego trafić.
Życzę Ci takiego szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka - na szczęście ja jeszcze na takich nie trafiłam. Raczej miałam odwrotnie, właśnie z tym ginem, o którym wcześniej pisałam :Wściekły:. Państwowo (w szpitalu) był ok, prywatnie dla mnie raczej beznadziejny :Wściekły:

zazdroszczę...moja poprzednia pediatra jak poprosiłam o clemastinum dla swojego dziecka to wyjęła książkę i zaczęła czytać co to za lek :duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

witajcie babeczki :)
jak tam zdrofffffko?
u nas ok, mlodszy po wizycie, 7650g i 68cm, chudzinka kolo Szymuli Ann :oczko: ale jak dla mnie to i tak ciezki (do noszenia)
mlody w polowie drogi do wyzdrowienia z ospy a 80% szans dla Noasia ze sie jednak zarazil i za tydzine znowu sie zacznie :) dam znac jak bedzie druga biedronka
a poza tym to wszystko ok tylko cos mi chyba dzisiaj czasu braknie na wszystko co mialam w planie. pewnie nie zdaze sie wyspac ale to pikus jesli uda mi sie z cala reszta :)
Natanek doprowadza nas do szalu z tymi swoimi kaprysami, nawet juz dzis babcia (ktora przyjechala na obiad) sie zdenerwowala i powiedziala ze nie wie jak my robimy ze wytrzymujemy
PROSTE :) nie wytrzymujemy po prostu i sie konczy kara... :duren: sie powiesze przez to dziecko normalnie, zeby sie w wieku 3.5 roku zastanawiac jaki blad w wychowaniu popelnilam to juz szczyt, kurde dawniej sie czlowiek nad tym zastanawial w wieku nastoletnim a teraz..... wrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza

Moniq u nas nie ma ostatnio dnia bez slowa kara :Padnięty:

Ja mam angine, sluzba zdrowia zeslala mi tym razem dobra lekarke, antybiotyk ale spokojnie karmimy (nawet pani doktor poszla do pediatry by sie upewnic ze nic nie bedzie), spojrzala na oczy i mam na cito isc do okulisty by nie doszlo do zapalenia rogowki (na dzis dostalam krople a jutro mam pojsc koniecznie) - dodam ze wczoraj zalecono mi przemywanie esencja herbaty lub rumiankiem. o
Uliska po Nurofenie ma 37,4, obserwujemy bo nic nie widac poki co. Tyle u nas

Odnośnik do komentarza

Witam

Ann tak czytałam i zaczynam CI normalnie współczuć, nie dość, że jesteś chora, Ula coś zaczyna znów gorączkować, to jeszcze stroi fochy. A jeszcze masz Szymusia na głowie. Życzę Ci z całego serca dużo sił i zdrowia.

moniq co się dzieje z tymi dziećmi, że tak nam dokuczają? :oczko:

monika4 ładnie Ci dzisiaj Kubuś pospał. :brawo:

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, najbardziej na chodzie jest B, ktory robi teraz co moze (oprocz karmienia), moja biedna gospodyni domowa :Oczko:, jutro rano jedzie z Szymkiem na potencjalne szczepienie (nie bedzie bo angina w domu ale osluchaja Szymule, zwaza, zmierza i dopyta o kilka spraw dotyczacych Szymka i Uliski)

Anulka ja tez sie w tym wszystkim juz gubię...

Odnośnik do komentarza

Anulka
czyli Szpital pod wezwaniem Św. Parentinga...dobrze, że sanitariuszy nie brakuje :Oczko:

lepiej bym tego nie ujęła

widzę, że strasznie chorobowo tutaj ale trzeba być dobrej myśli i wiosny a także powrotu do zdrowia wyglądać

dziewczyny, załatwiłam wczasy
Grzybowo, Kołobrzeg - kwatery Sztorm - wczasy nad morzem
35,00 zł. od osoby dorosłej za dobę, za Kubę chcą 100,00 za 14 noclegów, chyba nieźle?

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...