Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Monia to przekaz jej serdeczne życzenia z okazji urodzin i imienin

dziubala do łazienki wybraliśmy (ale jeszcze nie jesteśmy do konca zdecydowani) płytki opoczno - dacja wrzos , a do kuchni cersanit - i tu jeszcze nie zdecydowaliśmy do końca - jakie chcemy - czy brąz, beż. Widzieliśmy świtne płytki do kuchni, ale cena za m2 przekracza nasz budźet. A Wy na co?

gabalas no moja lunatykuje, ale nie aż tak, by do kuchni iść.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala
gabalas
Witam!!!
Dzecko mnie w nocy przeraziło, normalnie mały skubaniec lunatykuje. Wstal poszedl do lodóki wyciągnal pierogi z zzamrazalnika i wsadzil je do lodówki, wyciagnal makaron i wsadzil go do zlewu po czym wrocil do łozka spać, a lodowke zostawil otwartą:Histeria::Histeria::Histeria:

O matko :Szok:
A chodził z zamkniętymi czy otwartymi oczami?
z takimi nieprzytomnymi na wpoł otwarymi:Spoko: Eh do czego to dziecie zdolne jest:Szok:

Monia 100 latek dla Werci:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Lehrerin - nasza łazienka będzie prawdopodobnie beżowo-brązowa. Płytki to w sumie kilku firm nam się podobają (ale głównie zwracam uwagę na fason a nie na firmę), szkoda tylko, że one nie są najlepszej jakości pomimo, że są I gatunku. Na ten moment podoba nam się m.in. Fiji krem i brąz (i te z wzorkami też) FIJI - galeriaDOM.pl
A w kuchni na ścianie między szafkami nie będzie płytek tylko płyta MDF albo laminowana (ostatecznie stal szczotkowana :D). A na podłodze (kuchnia, przedpokój) będzie gres drewnopodobny tego typu QUERCIA - galeriaDOM.pl albo
galeriaDOM.pl | DRZWI | PŁYTKI CERAMICZNE | PODŁOGI | SCHODY | OKNA | ŁAZIENKI | ARMATURA | KUCHNIA | - Internetowy Pasaż Handlowy
Ale dopóki tego wszystkiego nie kupimy (planujemy w tę sobotę) to wizje mogą się jeszcze zmienić :D. Strasznie trudne te ostateczne wybory :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

lehrerin
rena na razie o ogrodzeniu nie myślimy, bo mamy - stare, ale przynajmniej ogrodzone podwórko.

manenka obejrzałam fotki i ja już zgłupiałam, a ile Ty masz pociech? A na kiedy malutka ma zabieg (chyba pisałaś, ale coś wyleciało mi z głowy).

dzieci ma 5 lukasz 18 wera 17 rafal 14 bartus 2 amelka pol roku
mala ma operacje pod koniec lutego

Odnośnik do komentarza

Monia:love_pack: dla Weroniki Sto lat, sto lat...

Dziubala to już jakieś decyzje wnętrzarskie podjęte:36_1_11: Zaraz sobie zobaczę, co tam podołączałaś. M. dzisiaj też pojechał do zaprzyjaźnionej projektantki, co by coś podpowiedziała, bo w ogóle nie możemy się porozumieć. a trzeba zacząć działać, bo lada moment m. zaczyna sezon i zamiast na dom wyda pieniądze na nasiona, nawozy i.t.p. Zresztą nie stresowałabym się tak bardzo, gdyby nie ta komunia.

Lehrerin też zaraz zobaczę płytki. teksty fajne, ale... poddaję się, nie wiem o co chodzi z drugim. napisz, bo będzie mnie prześladować.

Gabi a po ciemku chodził? Z moich tylko Jędrek lunatykuje, jak jest chory. i mnie też trochę przeraża.

Monika czuję lekki niedosyt Ciebie. Zajęta jesteś?

M. z Jaśkiem znowu pojechał do Lublina. Tym razem do ortodonty, może wreszcie zdejmie mu ten zdziertus aparat. Sabinka zasnęła właśnie, a dzieciaki poszły do teściowej (mieszka obok), bo wczoraj wróciła ze szpitala , a one się stęskniły.

CHWILO TRWAJ....

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

monikouette
hihi, monia, barszcz sie ukisil i zrobilam i juz zjadlam z uszkami
a bigos bo dostalam wlasnie przesylke z kapusta kiszona i bigos juz gotowy :D

a razem nie porobowalam :sofunny:

Aleś mi ochoty narobiła. To mi przypomniało, że jak o 14 jadłam to do tej pory jeszcze nic.
Idę mam chyba w lodówce resztkę serka wiejskiego to zeżrę. He he jutro na wagę wejdę, może schudłam a nic o tym nie wiem :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Monia zjedz, nie stresuj się.

Co ja dzisiaj przez moją dietę przeżyłam. Wychodzi,że mam alergię na odchudzanie. :36_4_10:Dwa dni byłam twarda. Zero słodyczy, pieczywa ziemniaków itp zabronionych w diecie. Dzisiaj wstałam półprzytomna. Słabo mi, łeb mi na....la i do tego zaczęłam wymiotować. Mój m. przerażony nieco, grobowym głosem woła "Co znowu rodzina nam się powiększa???". I zaczęłam się zastanawiać.No w sumie objawy podobne: gruba się robię, mam mdłości. Dobrze,że miałam umówiony rano masaż - było alibi. zamiast pojechałam prędko do apteki. Kupiłam test. Wracając dopadła mnie taaaaaka ochota na drożdżówkę i colę,że kupiłam i trzy po drodze opchnęłam (takie wersje mini dodam na usprawiedliwienie). Od razu lepiej:36_1_11:. W domu dyskretnie zrobiłam test, negatywny:36_19_3: I żadnych więcej diet. Tylko ruch...

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

MONIQ a probowalas salatke warzywna z bigosem super
ja tu do pisania a one poszly no coz
MONIA smacznego

moze o tej porze porozmawiamy o czyms innym niz o jedzeniu bo tez zglodnialam
maz mi robi hustawke czytaj dzieciom taka duza z rur z siedzeniem na 3 osoby

zapomnialam co pisac

aha MONIA mialam powiedziec ze synus to piekny krolewicz zamawiam do mojej amelki

Odnośnik do komentarza

manenka pisz. Ja jestem, tylko tak się przemieszczam. Zaraz idę książkę kupić...

Fajnie Ci,że m. zdolny. Mój dobry chłop ale takich rzeczy to nie robi. Nawet mam własny zestaw narzędzi do domu, bo on nawet gwoździa nie wbije.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...