Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

naczytalam sie i niepamietam co komu mam odpisac
przedewszystkim DZIUBALA dzieki za przepisy juz mi slinka leci

SLONKO udanej podrozy i graj kobieto moze choc piateczka ci wpadnie

MONIA ty z tych chorob sie chyba nie wywleczesz niech to lato juz bedzie moze bedzie wtedy spokoj
wiem co to zmeczenie wlasnie go doswiadczam i rozumie cie doskonale

MUSZELKA my tez dzis choinke rozbieralismy bo synus wczesniej nie dal a dzis pojechal do cioci ztata wiec szybko corka rozebrala
zycze ci zeby operacja sie udala i fajnych wspolnych zakupow
ja najlepiej lubie sama kupywac bo dzieciaki nie lubia zakupow i zawsze marudza

goscie dopiero pojechali o 23 napieklam paczkow dzisiaj choc od rana bylam zmarnowana ale ja jak sie upre to musi byc

zapraszam rano na kawke i na paczusie

a teraz padam niech sie wali ale ma dosyc kiedy ja odpoczne jak siedze na kompie glupia ja :dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja tez szybciutko, bo robota czeka a po poludniu przyjezdza moja mama z mezem i jak zobaczy to pobojowisko to jeszcze postanowi zaostac i mi "pomoc":36_11_4:

Lehrerin - Sliczna wrozka! Szkoda, ze u nas nie ma takich imprez......
Ta szyna to mnie sama interesuje, ale tak jest napisane w broszurce infor. o tej operacji. A operacja? Od lat mam problemy z zatokami, ale nigdy nie bylo czasu sie tym zajac. W tym roku postanowilam zajac sie i nimi, i kolanem! Okazuje sie, ze mam krzywa przegrode nosawa, za waskie kanaly, polipy i krzywy nos! I wlasnie prostowanie tego nosa wymaga tej szyny. 2 tygodnie!:uff: Jak ja sie ludziom pokaze?! Zawsze moge powiedziec, ze to sprawka M:36_1_21:

Monia38 - Nie zazdroszcze! Male dzieci - duze problemy (nie wiem kto wymislil te "male!), duze dzieci - jeszcze wieksze problemy! Podziwiam, ze sobie z tym wszystkim dajesz rade. Ja bym juz dawno skaitulowala..... Jak czytam czasami z czym niektore kobiety daja sobie rade to wstyd mi przed soba sama, ze czasami ja mowie, ze mam wszystkiego dosc inie daje rady.....

Zmykam....PApa....

http://lb5f.lilypie.com/xYLEp2.png

Odnośnik do komentarza

Dobry.
Nie zabrali mi jeszcze lapka to piszę :smile_move:
Lehrerin śliczna Weronisia :zwyrazami_milosci:
A ja od godziny usiłuję m na plac wyciągnąć:36_2_43: Idzie w zaparte jak jaki osioł.
Mania właśnie poszła spać, obiad już dochodzi to moglibyśmy skoczyć. Emil by został z Kamilem i w pleya pograł, bo tak to m nie dopuszcza nikogo do tv, a już żeby grę podłączyć to normalnie trza by go normalnie ubić:36_2_43:
Muszę się chyba zastanowić nad tą opcją:Oczko:

Odnośnik do komentarza

hej
ja prawie nie spałam dzisiaj, dzięki kochanemu dziecku, które miało inne plany, myślę że postanowiło się troszkę pobuntować zgodnie z tzw buntem trzylatka i nam starym rodzicom, siwych włosów przysporzyć, zasnął po 1.00, po 3.00 było: piiiiiiiiiiiiiiiiiić i w okolicach 6.00 skowroneczek już na pełnych obrotach:grrrrrr: ok. 12.00 taka świnia go dopadła, że musiałam wyjść bo bym chyba:Wściekły: m. coś mu tam próbował tłumaczyć, zero reakcji, w końcu zasnął, mam nadzieję, że dzisiaj w nocy jednak pozwoli nam spać bo inaczej ...
ale to nie koniec bo ja w końcu postanowiłam zrobić odrosty - trzy miesiące temu farbowałam więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam:Histeria: do tego jeszcze nogi chciałam wydepilować bo z włosów mogłam już urocze warkoczyki zaplatać:Histeria: - jak wymyśliłam tak zrobiłam i w efekcie poszłam spać po 2.00 a teraz zamiast odsypiać to siedzę z nosem w ekranie:Histeria:

monia a co chcesz na placu kupić??? ja też planowałam dzisiaj tam pojechać ale w związku z powyższym - plany wzięły w łeb:Wściekły: miałam zamiar kupić parkę perliczek i może dwie zielononóżki kurki i kogucika bo nie wyrabiam już na jajka przepiórcze dla młodego a dla dorosłych też przydałoby się troszkę zaoszczędzić cholesterolu

muszelka to nadrabiaj zaległości, ja mam na stałe mamę i :grrrrrr: nie będę komentować:Wściekły:
a twoja mieszka w szwecji?
współczuję tego nosa, podejrzewam, że to będzie operacja podobna do plastycznej - czyli niesamowicie bolesne wszystko po

lehrerin Nisia jest cudowna!!!!

manenka nie wchodzisz mi na NK, dawaj te pączki!!!! jak czytałam to zastanawiałam się przez chwilę - czy znów coś przegapiłam i tłusty czwartek za pasem:lup:

moniq miłego przewietrzania

słonko najważniejsze, że impreza udana i kumpela zadowolona
a po co do warszawy? i na ile?

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monika nie czytaj, bo biorąc z Ciebie przykład wklejam

Chwilę mnie nie było, a tu tyle się dzieje. naprawdę, nie można was na moment z oczu spuścić...
W piątek dopadło mnie takie wrr... :Real mad::Real mad::Real mad:jak dawno nie. I to bez większego powodu. No, może : m. trochę dłużej niż trzeba przywoził jaska z Lublina, dzieci trochę bardziej niż zwykle marudziły, mój ojciec jak zwykle zadzwonił i jak zwykle mnie wkurzył, no i jako podsumowanie m. przyjechał z zakupami i komentarzem,że tylko on potrafi zakupy zrobić:Real mad: (jak następnego dnia spokojnie przejrzałam to wszystko to nie kupił nic innego niż ja, a objętość zrobiły karma dla psa i zgrzewka wody:lup: ). No i odezwała się moja "barania" natura. A że m. byk to było głośno i treściwie... zresztą my średnio rozwodzimy się raz na miesiąc. dzisiaj już przynajmniej rozmawiamy. Ja wczoraj odespałam stresy i dzisiaj już moge wyjść do ludzi.:angel1: a może to mój PMS przed tym @ , którego od ponad roku nie mam???:hmm::hahaha:

Lehrerin Najprawdziwsza królewna (księżniczka? wróżka???) z Weroniczki:fiufiu:

Monia Twoje życie jak telenowela. Proszę o następny odcinek:hahaha: a swoją drogą chylę czoła, masz dziewczyno anielską cierpliwość:36_2_46:

Muszelka aż mi skóra cierpnie, jak czytam. Ale za to jaka ładna będziesz z wyprostowanym noskiem

Moniq a może jakieś zdjęcie ze spacerku? u nas ogród botaniczny jeszcze zamknięty, ale czekam niecierpliwie , bo potrzebuje inspiracji. Mój jest w fazie tworzenia i brak mi pomysłów

Gabi zdrówka, zwłaszcza dla Ciebie

manenka zaczęłaś o pączkach, pozostałe temat pociągnęły i efekt tego taki że idę piec. A miałam sie odchudzać . I to wszystko przez Ciebie....

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

MOJA !

Ale nie mam pomysłu za co, więc niech każda wpisze w miejsce kropek swoje życzenie

........................................................................................................:friends_forever:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

ANULA przepraszam ale mialam taka zachciewajke i musialam je upiec

MONIKA zaraz wchodze nie moge sie wyrobic i tu i tu i godz zleci jak nic
a masz gdzie chodowac te kurki ja mam ale zwykle i to 12, koguta i 6 kaczek
a tak wogole nie mam twojego profilu w nk wyslalam ci moj na emaila

LEHRERIN slicznie jej w tym stroju i tez weronika jak moja
wkleje kiedys fotke wery jak byla mala i jak byla przebrana za krolewne juz nie moge sie doczekac jak amelia bedzie krolewna

MONIA daj spokoj mezowi wez patelnie i wal ale nie ubijaj

MONIQ bawcie sie dobrze w ogrodzie botanicznym a jaka u ciebie pogoda bo u mnie ponuro wiatr i mzyscie

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem
moj maz podniosl mi dzisiaj cisnienie i jestem zla jak osa, i nie chcialam wam d...y zawracac
Lehrerin twoja corcia sliczniutka jako wrozka
Anula ja to sie chyba rozwodze co tydzien
manenka paczka tez bym zjadla, upieklam tylko raz i wyszly jak kamienie wiec wiecej nie probuje
wiecej grzechow na ta chwile nie pamietam
do pozniej

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Dopadłam na chwilkę komputer.

Monia i jak udało Ci się m. namówić?

monika4 współczuję nocki i niech w końcu Kubuś pprześpi ją całą.

manenka no to czekam na fotki.

rena mój m. dzisiaj spokojny jak aniołek. Boję się, że będzie chciał coś ode mnie...wrr...

anula odnośnie zakupów mój też tak mówi, ale później okazuje się, że nic nie ma do jedzenia.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Byłam na placu. Błoto takie, prawie po kolana uciaptałam się, ale było warto. Kupiłam sobie dwa bistonosze. Stoi tam babka co ma takie jak lubię, a jakoś w domu wszystkie mi wyszły. W ostatnim poleciały fiszbiny. Kupiłam sobie tyż buty, takie długaśne adidasy za całe 10 zł:smile_move: Emilowi ocieplane spodenki moro tyż za dych i rajtki. No i naciągnęłam m na buty dla niego, a że nie miał do nichodpowiednich portek to jeszcze na spodnie:smile_move: Zaczął dopiero ostro protestować jak mu chciałam wcisnąć jeszcze bajerancką bluzę do całości. Ale następnym razem go urobię. :36_2_34:
A w domu dzisiaj póki co cisza. Młodzi po wczorajszym burzliwym wieczorze kochają się jakby nic się nie stało. Chociaż młoda kamila mni dzisiaj wnerwiła, bo miałam lapka od wczoraj i jak poszłam do nich, żeby kamil z maluchami został jak pojedziemy to zanim wszłam to usłyszałam : k.... gdzi laptop.? Kamil że na dole, ale nie skończył mówić bo wlazłam. Powiedziałam co miałam powiedzieć i wyszłam. Wzięłam lapka i zaniosłam na górę. Cholera, ma w pokoju drugiego kompa z netem to mogła siąść. Jak weszłam z tym lapkiem serdecznie dziękując za użyczenie to kamil mało się nie udławił tak się śiał, a jej chyba nieco głupio było, bo potem nie chciała z nim zejść na dół. Musiałam specjalne zaproszenie wystosować. :Oczko:
Teraz poszli na górkę pozjeżdżać:36_2_49:
Do tego Aśka wróciła dzisiaj od chłopaka z biegunką. Zastanawiam się jednak, czy rzeczywiście nie mamy w domu jelitówki tyle że takiej delikatnej.
No nic spadam:36_2_49:

Odnośnik do komentarza

Mama przyjechala i zostaje do jutra:Real mad: Zero czasu na pisanie!
Odezwe sie dopiero we wtorek bo jutro jedzie wieczorem.

Mama mieszka w DK, ale juz 2 lata temu kupili dom w SWE (65 km od nas - w sam raz! i jeszcze blisko pracy M!:ok: ), wyremontowali i czekaja az sie sprzeda dom w DK, a to nie jest takie latwe dzis!

Dobranoc! I milego poniedzialku - sobie tez go zycze!

http://lb5f.lilypie.com/xYLEp2.png

Odnośnik do komentarza

m. chciał i ...dostał wrrrrrrrrrrrrrr

muszelka czyli mama częściej będzie twoim gościem??? trzymaj się:D

monia ale poszalałaś zakupowo, super!!!!
jak czytam o dorosłych dzieciach to coraz mniej mi się chce żeby Kuba szybko dorósł, ja chyba nie dam rady:Histeria:
jesteś wielka!!!!
oby to nie jelitówka

rena i udało ci się m. przetrzymać???

manenka masz spore ptasie stadko:ok: ja chcę tak ledwie ledwie, żeby tylko jajko było od swojej kurki i perliczki, przy większej ilości to m. chyba by mnie razem z ptactwem....:grrrrrr: mamy dom i garaż z kurnikiem na 10 arowej działce - czyli miejsce i wybieg jest tylko w zasadzie nic nie jest odgrodzone poza warzywniakiem, więc drób łaził by wszędzie a większej ilości dołów pokopanych przez kochane ptaszki m. nie zdzierży

lehrerin i jak??? chciał m. czegoś??? czy tylko mu się charakter zmienił:D

anula hehehe u nas rozwód i pakowanie też na porządku dziennym, najgorsze, że po tylu latach człowiek przywykł i już nie ma takiego efektu:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

o zdrowiu nie piszę bo nie chcę zapeszać...a czy sie uspokaja...hmm...odstawiłam mu krople z terapii bo narzeka ostatnio na bóle brzuszka...robiłam mu dwa usg w przeciągu tygodnia z których nic nie wynika...dostaje probiotyki ale nic mu nie pomagają...jutro ide do pediatry, niech daje skierowanie na badania jakieś bo nie wiem czy to alergia, czy pasozyty :glass:czy jeszcze inna cholera :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...