Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

:)

monika, z ojcem w sumie juz bez zmian, chodzi z laska, mowiu w miare dobrze tak ze iu ja go rozumiem przez telefon, jedyny problem to jego lewe ramie i reka, pozostana prawdopodobnie nieuleczalne...
no i za tym wszystkim sie pociagnely problemy finansowe, bo zaklad ojca padl, moj brat sie troche tym zajal ale ma i swoja prace i swoja rodzine... :( wiec nie mogl tak na dwa fronty
z tego wszystkiego bratowa wrocila do pracy zeby finansowo wzmocnic rodzinny budzet. a mama zostaje z wnuczka, druga wnuczka w przedszkolu... i sie jakos toczy, srednio ale jakos do przodu....

Odnośnik do komentarza

moniq myślę, że i tak dobrze się to wszystko skończyło, przynajmniej jest w miarę samodzielny, przez co i twojej mamie lżej, szkoda tylko, że nie udało się utrzymać zakładu a może i dobrze, mogło zdarzyć się coś jeszcze gorszego, najważniejsze, że do przodu!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monia Ann wlasnie sie za Was modleI na nas Wszystkie rowniez, i miejcie nieustajaca Nadzieje i Wiare bo Milosci Macie wiele. Wiem i czytam ze u Was taki trudny czas ale jak po kazdej burzy slońce wschodzi tak i u was zaswieci. Monia jestes wielka i wspaniala trwajac przy T,
Ann mimo wszystko zwolnij na chwile
Równiez dziekuje za to forum. traktuje was jak nablizsze przyjaciołki .:36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9:
kawusia dla nas tzrymajcie sie Kochane

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Do wszystkich trzymajcie się. Wiadomo, że to na kobietach opiera się całe życie, a zwłaszcza rodzinne i chociaż czasem chce się wyć i krzyczeć to trzeba dbać o normalność. Mam wrażenie czytając ostatnio to forum, że jakoś tak przez te nasze problemy stajemy się sobie bardziej bliskie. Tak jak napisała słonko : jak przyjaciółki.
Ja się od Was tez szybko uzależniłam i bardzo za to dziękuję

:36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9::36_3_9:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Witam.
Dziewczyny sił dla Was i zdrowia dla maluchów. Ann uważaj na siebie bo z serduchem nie ma żartów. Monika sił dla teściowej i dla Was.
Jak macie miejsce w tym dole to posuńcie się......też włażę, bo mam dość. Już wiem, że do świąt nie skończymy. Nie ma takiej opcji. Do świąt zero przygotowań, bo nie ma jak i kiedy. Normalnie zanosi się na niezł Święta ;/
Mania łyka zystec, bo ten kaszel to był alergiczny. Dobrze, że chociaż wszystkie 16 zęboli już ma i nocki wróciły do normy, bo chyba bym się powiesiła. W sobotę, albo niedzielę przyjeżdża siostrzeniec z żoną z Fr. Ciekawe gdzie ja ich posadzę... Dobrze, że tylko na chwilkę, przejazdem, bo chyba bym się ze wstydy spaliła za syf w domu. Już nawet sprzątać mi się nie chce. Zamiatam tylko i w dupie to mam.
Ja tu smucę o przyziemnych sprawach, a Wy macie większe problemy. Sory...

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Maciuś dziś od 4.00 :Kiepsko: nie spał, a myślałam, że pośpi dłużej po tym jak k. 3.00 dostał Nurofen, bo znów kiepska nocka była. Efekt taki, że po 9.00 Maciuś kazał się wsadzić do łóżeczka i przynajmniej 2h pospał. Ja też próbowałam się zdrzemnąć ale niespodziewanie na chwilę K przyjechał i nici ze spania.
A wczoraj lekarka powiedziała, że z Maćkiem jest... dobrze. Być może to nad ranem mogła była obturacja oskrzeli na jakiś alergen i stąd duszność, ale natychmiastowe podanie wziewów pomogło, bo Maciuś jest czysty, nie ma duszności ani obturacji. Ma brać wapno, wit. C i wziewy przez parę dni. Zachodzę w głowę co się zmieniło, ale nie wiem co. Najważniejsze, że nic mi mu nie jest a duszność była jednorazowa, uff!
Maciuś ma mniejszy apetyt, zjada mleko, serki i jogurt, trochę zupy. Owoców, chleba i obiadów nie chce. Te 3 przerośniete migdały dają mu chyba w kość.

anula_73
parka to właściwie komplet dzieci (chyba że tak jak ja ktoś lubi komplety na zapas :)) )

Ja chciałabym mieć taki zapas ::):

Anulka – ząbki nie u wszystkich rosną książkowo :Oczko:. U Adasia rosły w tej kolejności, o której piszesz, czyli książkowej. Maciuś kilka razy odbiegł od „normy” ząbkowej. Zabawnie wyglądał jak z 3 stron miał już wszystkie ząbki od 1-4, a z czwartej strony miał tylko jedynkę :D

Anula – brawo dla Zuzi za zero tremy i stresu :great:

Lehrerin - zdrówka dla dziewczynek! Dla Ciebie sił!

Odnośnik do komentarza

Anulka
ja sie juz boje czytać tych postów...i niech mi ktos powie, że to nie najgorszy rok od wielu wielu lat :lup::lup::lup::lup:
Ja mam wrażenie, że w zeszłym sezonie było gorzej.

Słonko – miłego czasu z córką ::):

Monika - biedna teściowa ::(:
A Tobie sił życzę i żebyś miała już z górki a nie ciągle pod!

Ann - sił fizycznych i psychicznych na czwartek i piątek!

Moniq – cieszę się, że lepiej z Tatą :yes:

Monia – sił i optymizmu!
Fajnie, że Melcia ma już 16 ząbków, teraz trochę spokoju będzie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie juz na nogach od 4ej bo Zosia postanowila sobie pospiewac poopowiadac bajki i zasnela o 5.30 no to wstalam bo mi sie nie oplaca zasnac.
Ann jak u ciebie? Wiem ze Dalas rade ale teraz złap oddech
Lehrerin jak dzieczynki?Monia wiem ze sie wkurzasz na remont ale daj spokoj, trudno dokonczysz pozniej.Napewno bedzie pieknie.
Monis jak T?Tzrymaj sie Jeste sdzielna
Ja wczoraj bylam z moja corka Dziubala dzieki
Bylysmy w Kosciele u spowiedzi,pzniej zakupy i na konsultacje z matmy, pani sie rzeczywiscie pzrejela pogadalysmy, wiecej niz 2 nie bedzie ale wazne ze zaliczy.Stwierdzilysmy ze Jula juz okrzepla i zabrala sie do pracy.Wiec spokojnie pierwsze koty za ploty.
Ja dzis pierwszy raz luzno jade do pracy bo nie mam jaselek,wczoraj probowalam pomoc pzry dekoracjach ale gdy ktos wie wszystko najlepiej i nie daje sobie pomoc to niech robi sam i juz. Zreszta nie miec dekoracji na dzien przed to troche smiesznie. Ale co tam
A wczoraj okazalo sie ze prezent,ktory zamowila moja mama w neckermanie nie dojdzie wiec Jula dosttanie scrabble ,super pogramysobie, nie wspomne z emonopol tez czeka na szafie zeby pograc
Laski kawka i milego dnia

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Dziś w końcu jakaś lepsza nocka, mimo że z Maćkiem w naszym łóżku, ale od północy ładnie spał, nie trzeba było dawać Nurofenu i pospał długo jak na Niego bo do 6.20 :lol:
A mimo to przed 10.00 zaciągnął mnie do sypialni żeby włożyć go do łóżeczka na drzemkę. Znów nie dotrwał do południa i znów po 17.00 będzie się potem słaniał ze zmeczenia na nogach :Kiepsko::Oczko:
Jestem też trochę zła, bo wczoraj Adaś miał Dzień Otwarty w przedszkolu, który okazał się być Wigilią. Szkoda, że tego nie napisali, bo inaczej bym Adasia ubrała a K wziąłby aparat. K mówił, że dzieci piękne przedstawienie dały.

Słonko – fajnie, że Julka ma szansę poprawić ocenę :yes:
My w Monopol tylko raz graliśmy i ta gra leży na w szafie od lat, za to w Scrable częściej graliśmy, potem ze mną nikt nie chciał grać bo zawsze wygrywałam :D. Może te czasy minęły i ktoś w końcu ze mną zagra np. w Święta :Oczko:

Anula – dobrze, że głowa przestała boleć :yes:

Ann – spokojnego dnia ::):

Odnośnik do komentarza

Wpadłam na chwilkę powiedzieć "dzień dobry"

Coraz nas więcej chętnych do "dołka". Trzeba będzie zmienić nazwę forum na "dołek mamutków" :smile_jump: No i zrobić w nim imprezkę...

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Czekam na K z Adasiem i zacznie się ostatni weekend przed Świętami :lol:. Planujemy choinkę ubrać w niedzielę, bo w Wigilię wyjeżdżamy, a jutro jedziemy na imprezę Wigilijną do pewnego "Inwestora". Co roku jeździmy, jest fajnie impreza zorganizowana pod dużym namiotem. Mają Mikołaja dla dzieci, rożno z mięskiem, ognisko z kiełbaskami, a potem można sobie wybrać choinkę ze szkółki leśnej :lol:

Anula - ubawiłam się z tego "dołka Mamutków" :Śmiech:

Udanego weekendu ::):

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, tak w telegraficznym skrócie bo wkurzeni jesteśmy wszyscy na maksa
otóż okazało się, że teściowa zrobiła sobie wycieczkę, z dziurą w d... jeździła 800 kilometrów dla rozrywki
radiolog obejrzał ją i powiedział: wyobrażałem sobie, że to lepiej wygląda!!! niech pani pójdzie do chirurga we Wrocku i niech on powie co o tym myśli!!!
tyle i już wrrrrrrrrrr
jakby nie można tego było w środę, przez telefon teściowej powiedzieć albo zaprowadzić ją w Warszawie na oddział i pokazać odrost chirurgowi jakiemuś
a tak, to sobie pojeździli dla przyjemności
do tego przeszła jej wizyta u wrocławskiej chirurg, u której miała pierwszą operację, ponieważ ta przyjmuje tylko w czwartki a najbliższy możliwy czwartek to po nowym roku
dosłownie już więcej nie będę na ten temat pisać ale szlak może trafić, nawet recepty na antybiotyk jej nie wypisał bo wdał się stan zapalny po naświetlaniach, tylko kazał zgłosić się w rejonie bo on nie ma czasu

nawet nie wiem co o tym myśleć bo brzmi to jak jakaś groteska dosłownie

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

ja już siedzę w tym mamucim dołku, czekam na resztę i ta imprezka, może pomoże

-do tego pokłóciłam się z m. niby kupiliśmy lapka na poprawę nastroju ale to gó... nie chodzi tak jak trzeba, nie czyta oryginalnych płyt, nie chce kopii systemu zrobić (już trzy płyty szlak trafił) do tego nie widzi instalacyjnej z internetu!!! jutro trzeba będzie znowu jechać i wymieniać czy co wrrrrrr
-moja babcia już całkowicie pamięć traci, nie za wesoło z nią, dobrze, że chociaż nie choruje na nic innego ale trzeba dwa domy prowadzić, oddalone kilka kilometrów od siebie, czyli muszę codziennie jeździć, żarcie wozić i takie tam drobiazgi
-Kuba jeszcze nie śpi i nie zamierza:36_1_15:
-sprzątanie odłogiem leży
-boli mnie gardło
-i posiałam gdzieś kartę sieciową trzeba nową kupić
-uderzyłam się w nogę, spadł mi segregator na stopę, spuchło, zsiniało i boli jak cholera
-to tak w skrócie z najważniejszych bolączek

uciekam bo ten dołek może się jeszcze zapadnie czy co???

ann i jak??? mam nadzieję, baaa jestem pewna, że dałaś radę
anula o dzięki ci za mamuci dołek
dziubala bawcie się dobrze na jutrzejszej imprezie

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monika podziwiam Cię musisz byc bardzo silna dziewczyna, że to potrafisz jeszcze unieść. dołączam sie do słonka i Cię przytulam.
I Tak na poprawę humoru (może mi sie troszkę uda..?) mianuję Cię, myślę że wszystkie się zgodzicie -prezesem dołka.

:kawa::kawa::kawa::kawa:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...