Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

gabalas
Anulka a najwazniejsze ze te ciuchy pasowały na Ciebie i siostre, bo jakby ta pani wazyla ze 100 kilo to i spodenki za 1000 zl nic nie były by warte:Oczko:
Zrob nam jakies foteczkiw tych ciuszkachto oko nacieszymy:Oczko:

będę robić na bieżąco...aczkolwiek wiesz to w sumie normalne rzeczy i nie widać po nich tej ceny...najlepsze jest to, że ta Pani kupuje czasem rzeczy które jej się podobają a np. nie ma rozmiaru...więc zamiast L kupuje M licząc, że może się wciśnie :)

Odnośnik do komentarza

gabalas
Anulka no wlasnie cos w tym jest że nic tak nie cieszy jak taka darmowa gratka:Uśmiech: Czasem czlowiek cos sobie kupi za ciezko zarobiona kase, wychodzi z tego sklepu i albo wyrzuty ze za duzo wydal, albo ze inne mozna bylo kupić, a takie gratki to super przyjemnośc:Uśmiech:

oj tak, święta prawda

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

U nas cały deszczowo i z domu nie wychodzimy. Dobrze, że koleżanki wpadają to przynajmniej trochę rozrywki jest ;)

Anulka, Gabalas – zdrówka dla Szkrabów!

Asik – ale ten czas zleciał, dopiero co czekałaś żeby do Polski przylecieć a tu już odlatujesz niebawem :oh:

Anulka
kobieta przy ciuchach wypoczywa, nawet jakby miała całą noc je przymierzać ;)

:Śmiech::yes::Śmiech:

Lehrerin – fajnie, że remont prawie za Wami.
Daj znać z wynikami.

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo i słonecznie :) W końcu nad morze dotarła jakaś przyzwoita pogoda od kilku dni, ale jak widzę po Waszych wpisach to chyba słońce ma pewne ograniczenia i nie wszędzie dociera :(

Anula, ale Ci się fajna gratka trafiła :Uśmiech: Mi w zeszłym roku moja siostra podrzuciła cały wór ciuchów, w których sie nie mieściła po ciąży :) I mimo, że to były zupełnie zwyczajne ciuchy to ile radości sprawiły. No, ale teraz to ja już sie prawie w nic nie mieszczę ;)

Lehrerin - szybkiego zakończenia remontu zyczę !!

Odnośnik do komentarza

Witam
Spacer zaliczony, Piotrus na dwor zabral parasolke (tak na wszelki wypadek- ale calkiem nie potrzebnie bo na szczescie nie padalo), bylismy w sklepie (kupilam foremki do wycinania ciastek (stare gdzies sie zapodzialy) i zrobilam ciasteczka cynamonowe (przepis z netu) nawet dobre wyszly, moje dziecko zjadlo juz polowe, ja tez troche ich wszamalam a M zaczal marudzic ze nic dla niego nie bedzie jak wrocic do domu :):) teraz kombinuje jak polozyc Piotrka spac bo ciagle chodzi i szuka ciacha :):)
Anulka no to tylko pozazdrosci i fakt dobrze ze ta pani ma podobne wymiary do waszych bo tak na nic by te ubranka byly
Gabi zdrowka dla Krzysia
Lehrerin udanej wizyty i szybkiego zakonczenia remontu zycze

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...