Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Asia1608 ale fajnie :) jesteśmy na tym samym etapie widzę, to pewnie i u mnie byłoby już coś widać, ale ja mam wizytę na 22.08. Nie mogę się doczekać! :)
Miink i Wisienka_1 wszystko będzie dobrze :) co do plamień, to tak sobie pomyślałam, skoro jeden bąbelek się nie rozwinął, to może musiało się oczyścić coś? Nie wiem, nie jestem lekarzem, tak tylko na logikę biorę, ale wiadomo, wszystko co teraz się tam u nas tworzy jest niesamowite i często ciężko to zrozumieć:)
Miłego dnia dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluje serduszek!:-) teraz ja sie zaczęłam martwić bo u mnie w 5 tc 3dn było widać tylko pecherzyk... ech i objawy jakies takie słabe :-( dzis zrobiłam jeszcze raz bete. Zobaczę jak urosła w porownaniu z zeszlym tygodniem.

Odnośnik do komentarza

aal mnie martwią te słabnięcia. Jeszcze ten acard kurcze nie wiem czy nie pogarsza sprawy. Pracę mam jaką mam chodzę między maszynami, czasami w takie miejsca gdzie nikogo oprócz mnie nie ma i jakbym tam zemdlała to nikt by mnie przez parę godzin lub dni nie znalazł. Z drugiej strony znakomita większość mojej pracy to siedzenie w biurze przed komputerem i klikanie myszką ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/673b0f16bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9ee138bc50.png

Odnośnik do komentarza

Ja na razie ani razu nie "odleciałam" więc to tylko dyskomfort dla mnie no i obecnie kompletnie nic nie robie pomijając naukę, zasadniczo siedzę w domu ( znaczy obecnie na kursie ale dalej siedzę). Zanim pójdę do pracy pewnie ( mam nadzieję!) mi to minie.
Acard nie powinien pogarszac sprawy- mówiąc kolokwialnie on rozrzedza krew, nie obniża ciśnienia. Jeżeli te omdlenia są mocniejsze niż taki dyskomfort to pokaz się komuś mądremu żebyś sobie faktycznie w pracy krzywdy nie zrobiła!

Odnośnik do komentarza

Aal ja też ani raz nie zemdlałam ale ostatnio kilkanaście razy dziennie robi mi się słabo, świat mi wiruje i muszę sobie usiąść i głowe w dół spuścić. Aal to że acard rozrzedza krew to wiem. Nie mogę tylko pojąć po co robią wytyczne do zażywania acardu w kolejnej ciąży jeśli w poprzedniej było lekkie nadciśnienie. Może w tej nie będzie. W poprzedniej ciąży nadciśnienie wystąpiło w 7 m-cu podczas strasznych upałów gdzie byłam spuchnięta i wyglądałam jak orka. Na co dzień mam ciśnienie nie przekraczające 120 na 80

http://www.suwaczek.pl/cache/673b0f16bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9ee138bc50.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :)
Jestem w troche trudnej sytuacji pod wzgledem tego ze w marcu poronilam , 3 tyg temu mialam 39 stopni goraczki antybiotyki, zapalenie oczu, spoznial mi sie okres ztobilam test wyszedl negatywny, to wypilan dwapiwa nagrillu,tydzien pozniej mialam lekkie objawy jak przy pierwszej ciazy to powtorzylam test i sa swie krechyy:) bardzo sie cieszee! Ale jednoczesnie boje ze przez antybiotyki i chorobe i dwa piwa narazilam swoje dziecko..planuje bete zrobic i do lekarza isc w pon . jakie saszanse bym utrzymala ciaze? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ona22 nie martw się na zapas to przede wszystkim. Wiem co przezywasz. Ja poronilam w styczniu i teraz też dmucham na zimne, a radość przeplata się ze strachem, żeby tego nie przeżywać jeszcze raz. Zrób bete, pierwsza a potem po 48 lub 72 drugą. Uspokoisz sie jak przyrost będzie ok. Idź koniecznie do lekarza. Ja z powodu poronienia od samego początku odkąd wiem o fasolce biorę duphaston, zgodnie z zaleceniem mojej gin. Ale przede wszystkim nie stresuj się za dużo. To wszystko o czym piszesz wcale nie musiało zaszkodzić fasolce.
Dziewczyny dzis powtorzylam bete, wynik 8145, w zeszlym tygodniu było 396 po drugim pomiarze więc wydaje mi się ze jest ok. Nie wytrzymam i chyba ją powtórzę w sobotę:-)
Martwi mnie bardzo niskie tsh bo wyszło mi 0,0053! Bardziej z moją gin spodziewalysmy sie problemu z wysokim a tu inny problem. Czy któraś z was miała tego typu problem w poprzednich ciążach?

Odnośnik do komentarza

Dziekujee za odpowiedz :) jeszcze cos czuje jakby mnie lekkie przeziebenir bralo, zazywam tabletki do ssania specjalne dla ciezarnycg i pije herbate z miodem , noo ale masakra taki nie fart z ta choroba, a tak to zawsze zdrowa bylam czy jesien czy zima, gratulacje tak wysokiej bety :)) wszystko bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, co do tarczycy to ja mam niedoczynnosc i przy pierwszej ciazy mialam ponad norme a po porodzie mialam wlasnie zero prawie. doktorka kazala mi powtorzyc za tydzien dwa i wtedy byla 20 wiec calkowicie rozjechane wyniki. po porodzie podobno to normalne ale w ciazy nie wiem ja ciagle mam teraz ponad norme i dawke juz 125.

co do podnoszenia ja ciagle musze podnosic swoja 11 miesieczna corcie zwlaszcza ze sie zrobila bardziej marudna niz zwykle jest przeziebiona i zabki jej ida. niby raczkuje i wszedzie dojdzie sama ale czasem nie chce zostac na podlodze lub siedziec w krzesełku.

ja ide dzis na wizyte zaczyna mi sie szosty tydzien wiec licze na cokolwiek. tez jestem przeziębiona. pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...