Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Mikazali sie rozebrac dali taka niebieska koszule do operacij zrobili lewatywe pozniej ogolili troche:p pozniej kazali umyc brzuszek i cipule noi bylam gotowa.Hm byla ze mna kobitka ktora miala planowane cc i tez jej robili lewatywe mimo ze dzien wczesniej wlasnie na samej wodzie byla jeszcze biedna miala hemoroida i mowi ze jak jej wlozyli to myslala ze zabije:/ale moze faktycznie na uj jest unaczej.noidobrze bo to mega wstydliwe dla mnie bylo a i niezbyt przyjemne:/

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, melduję się i ja w dwupaku ;) ale po ciężkiej nocy. Zasnęłam chyba koło 4, obudziłam się przed 9, zjadłam śniadanie bo przecież głodna jak wilk i położyłam się znowu Jeszce na chwilę. Znów mnie te miesiaczkowe bóle w nocy męczyły, poza tym Bianka tez coś niespokojna była, wypychala się tak że mnie brzuch miejscami bolał, nie wspominając już o parciu na krocze, myślałam że zwariuje... :( jestem tak zmęczona że nie wiem czy wstanę z łóżka dziś.
Pisałyście o słabej płci, ja też uważam że kobiety są znacznie silniejsze niż faceci, zwłaszcza jeśli chodzi o psychikę. Są oczywiście mężczyźni którzy mają naprawdę żelazna psychikę, ale na pewno kobiety są w stanie wiele więcej znieść i znacznie szybciej się podnieść po niejednym trudzie. Faceci gorzej znoszą jakąkolwiek porażkę. I często się nad sobą uzalaja jak coś im nie wyjdzie.
Monii a może z Twoim to faktycznie jest jak Madzia zasugerowała że w taki (bardzo idiotyczny) sposób reaguje na stres związany z pojawieniem się dziecka...? Mam nadzieję że się opamięta w porę.
Anita kurcze uważaj przy tym malowaniu..
Madzia dobry ten sen :D
Dobra, zdrzemne się chyba jeszcze trochę. Potem do Was zagladne. Miłego :*

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

To zależy jakie kto ma majtki :p jak tną tuż nad kością to tam już nje mam włosków więc może starczy jak krociutkie będą. No dziwne z tą lewatywa, widac w każdym szpitalu inaczej.
Anita to fakt że kobieta psychicznie więcej zniesie, większość facetów by się zalamala, choć akurat mój mąż należy do tej drugiej grupy że cały ciężar świata wziąłby na siebie i dałby radę.
No może tym razem Cie wycisza o czasie i nie będzie opóźnień.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja pp pierwszej od tygodnia nocy z jedna pobudka na przeniesienie synka do nas. Ani razu sie nie podrapal. Jestem w szoku ze głupie kropelki a efekt piorunujący.
Anita miód można po roku. O kakao nie wiedziałam nawet ale to tylko podejrzenie( czestowanie dziecka slodyczami przez tesciowa kiedy nie widzę). Oj niech tylko się z nią spotkam. Ale jestem przeszczęśliwa bo tak się biedny meczyl z tym świadem. Jak ppwiezialam ze podejrzewam robale to sie uśmiechnął i powiedzial ze pracuje 30 lat i trafił mu sie jeden maly pacjent pogryziony przez robale. Ale jak podkreślił trzeba miec mega wilgoć, często obsikane lub oblane lozeczko bez wietrzenia. Czyli na własne życzenie.
Ach te chlopy! Tez uważam ze zmuszanie to porodu rodzinnego nie wchodzi w grę ale tak jak pisałam. Moj siedzial cicho i tylko robil to co ja chciałam. Jak chciałam masowanie to masowal, wode podawał a jak miałam parte i sily juz nie miałam to przytrzymywal mi głowę. Ani razu nawet bie wstal zeby zerknąć. A po porodzie miałam problemy i musial mi ranę octenoseptwm przemywac. Oj ja miałam z tym problem bo się wlasnie balam e z męża stake sie pielegniarka ale to on mi ciągle tlumaczyl ze jestbmezem i jego zadaniem jest troszczyć siebi pomagać w czasie choroby. Takze stanął na wysokości zadania pomimo mojego babyblusa . Nie miał potem żadnych problemów w kontaktach damsko-męskich. Ale każdy jest inny.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

ból miesiączkowy? tak...
skurcze? tak, delikatne...
Leonek ruchliwy? tak, ale mniej niż wcześniej...
skóra na brzuniu? jakby mocniej ukrwiona...
bolesność/rwanie przy wstawaniu? oł jes...
Dziś szarówa, a ja właśnie popijam herbatkę z liści malin przy dźwiękach z głośnika ;) wczoraj skończyłam puzzelki ;D
Zalotka uważaj na siebie, bo też coś czuję, że u Ciebie coraz bliżej ;)
ania.r trzymajcie się tam z Synkiem ;) żeby wszystko szło w dobrym kierunku ;D
Karinka fajnie, że Twój mąż taki obyty ;) to zawsze zwiększa poczucie bezpieczeństwa u kobiety
Madzia no pewnie, że się zobaczymy, może Wioli uda się podjechać, jakoś się zgadamy ;D
Moni trzymaj się tam ;)

miłego dnia, wyciągam męża na największe ciacho w cukierni

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry melduję się i ja :)
Grazka Julia jest słodziutka :) mam nadzieję że już z Tobą też wszystko w porządku, daj nam znać jak sytuacja jak już będziesz mogła :)
Ania.r zdrówka dla synka i super że leki szybko pomogły i się mały nie męczy
Moni współczuję sytuacji z mężem.. nie będę udzielać rad bo każdy związek jest inny ale co do przeprosin to popieram Cię w 100% i wiem że to trudne ale staraj się nie denerwować, a co do snów to pewnie już stresik przed porodem ;) dlatego jak się urodzi mają pokazać żeby później nie było takich sytuacji :P
Karinka co do brata meza to szkoda słów..
Madzia dużo łóżek byś miała do odwiedzenia ;)
Zalotka odpoczywaj sił nabieraj bo chyba faktycznie następna będziesz ;)
Anita uważaj przy tym stawianiu na krzesła ;) co do remontow to mój M też nienawidzi więc też wolę sama coś zrobić niż sluchac narzekań ;)
Co do męża przy porodzie to jak się swojego zapytałam czy chce byc to powiedział 'nie wiem' :P a później czego ja chce ;) stanęło na tym że ma być ze mną ale na wszelki wypadek ma zakaz zaglądania 'Tam' i ma stać za glowa i trzymać za rękę ale jak się zachowa to się dopiero okaże :P

Odnośnik do komentarza

A teraz troche o mnie :) byłam wczoraj na wizycie u mojego ginekologa i mnie strasznie zirytowal.. Nie dość że był bardzo niedelikatny przy usg i pobieraniu tego wymazu to jeszcze jakby mnie wcale nie słuchał.. Przy usg (jak jeździł ta glowica to naciskał że bolało jak cholera)się dowiedziałam tylko że Pani gotowa do porodu i tyle! (A jest 36tc) Pytam się czy mogliby szyjke sprawdzić usg chociaz czy się nie skraca bo ostatnio mnie kłuje często to o jakich pacjetkach zaczyna mi opowiadać i zero reakcji! Dał zdjęcie że zmierzona tylko główką i kościa udowa więc nawet wagi nie wiem :( a jeszcze podczas usg mówi że o jak ładnie twarzyczke widać! To prosze (drugi raz) żeby zrobił zdjęcie bo nie mam żadnego, i co? I Zero reakcji znów! Na początku ciąży zmieniłam moja gin bo chcąc skierowanie chociaż na badania krwi podstawowe usłyszałam że w 10tyg to za granicą jeszcze się za ciążę nie uwaza,... To teraz ten na sam koniec coś mi odpierdziela.. Kazał się zglosic za dwa tygodnie na ktg do niego na oddział (może Pani jeszcze zdąży) to skierowanie wpisał za trzy tygodnie! Jeszcze na koniec jakąś fascynujaca opowieść zaczął do poloznej o kimś tam a ja siedzę i nie wiem czy wszystko czy jak, to się pozbieralam i wyszłam w trakcie jak on gadał to chociaż polozna "do widzenia" odpowiedziała.. A trafiłam do niego z polecenia..
No i się wygladałam uff :)

Odnośnik do komentarza

Juleczka śliczna dziewczynka. Pedzicie strasznie. Chyba was nie dam rady nadrobić :p
U nas przrziebienie mnie i Gabi dopadło niestety. Jakos przeżyłam 2 dni pracy, jeszcze tylko w poniedzialek mi zostal jeden dzień i z górki. Jestesmy uziemieni w domu bo Gabi przeziebiona fest aż oczko ma opuchnięte i ropiejace. Musimy sie wykurowac na za tydzien bo Gabi idzie na bal przebierańców i nawet juz ma strój kupiony. Zaraz postaram sie poczytac co tam od wczoraj naskrobalyscie.

Odnośnik do komentarza

Uff byliśmy z Frankiem na szczepieniu, się umeczylam z nim bo się szarpal cała.droge :/ waży 6 kg i więcej już nie urośnie, więc kawał zwierzaka ;) dobrze karmiony bo ząbki krótkie wytarte i ładna linia, nie za gruby, więc.zostalam pochwalona, bo zwykle ludzie przekarmiaja króliki i są potem takie kulki ;) pani pozachwycala się też jego uszami jak chyba każdy kto go widzi i zrobiła sobie pamiątkowa fotke ;)
Czytam was sobie i wciągam trzecie śniadanie - zdjęcie na końcu :p
Ewelina88 współczuję tego lekarza, ech i tak na sam koniec ani zdjęcia.ani nic, no to w sumie poszłaś na wizytę i nic nie wiesz :/ może prywatnie gdzieś podejdź jeśli się niepokoisz o szyjke i ew. wczesniejszy poród.
Grażka super ze lepiej u was, odpoczywaj i daj znać w wolnej chwili.
Aisla.wspolczuje chorubska, oby mała szybko wyzdrowiala i udało się iść na bal, a jaki ma.stroj??
Wiola kochany maluszek:)
Zalotka.czekamy na Bianke :D chyba będziesz przede mną ;))
O A my oboje z mezem majsterkowicze i Boby Budownicze, i przescigamy się w tego typu pracach :p jak ja coś robię to mąż.zawsze że mi pomoże a ja ze.nie, a jak on coś robi to ja nos wciskam żeby choć zobaczyć :D
Gosiamis widać że Tobie też już końcówka zaczyna dawać.ocsobie znać. Ja nadal czekam na jakikolwiek znak że poród się zbliża, ale na razie nic.
Gosia888 to czekamy na wieści od Ciebie :)
Ania.r to super.ze.tak szybko pomogło! Kakao chyba może uczulac, tak samo cytrusy ponoć. Synek koleżanki miał akurat na to uczulenie.
Wiola ja mam dość krótki tułów, 17 cm od pepka to ja jestem już prawie między nogami :D

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_55009.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Przelecialam szybko ze zadna nie urodzila i mam nadzieje ze wybaczycie mi ze pisze bez polskich znakow. Nocka byla koszmarna bo Julka prawie w ogole nie spala ale rano corka pojechala kupila jej mleko i mloda dopchala troche i spala chyba ze4 godziny potem dalam jej cyca i znowu spi 4ta godzine ;-) Ja no coz ...Julka najmniejsze dziecko moje bo 3180 wazy ale porod najgorszy :-( jestem mocno poszyta tzn. na calej szerokosci . Julka byla ulozona glowka do gory brzucha i polozne stwierdzily ze to bardzo rzadko sie zdaza i porod jest wtedy duzo trudniejszy. Chociaz jak one twierdza urodzilam bardzo szybko bo tylko 2 razy poparlam i juz byla na swiecie.
O 3ciej dali mi ten zel, potem zaczely sie skurcze ale ja oczywiscie chcialam jak najdluzej wytrzymac a potem to juz bylo na wszystko za pozno (na cos p. bolowego) o 21-ej odeszly mi wody a o 22:20 Julka byla juz ze mna.

Odnośnik do komentarza

Potem lozysko urodzilam i niestety brakowalo kawalka ( wielkosci orzecha ) wiec nad ranem lekarz mi zaaplikowal jakis zel po badaniu ginekologicznym bo wogole macica nie zaczela sie obkurczac. Potem kroplowka i dopiero przewiezsli nas na inny oddzial (okolo 5tej rano). Julka cala zdrowa 10pkt. ja na wyjcsie dostalam zastrzyki do brzucha ktore robi mi tu w domu maz i to sa p. zakrtzepowe. I to chyba tyle tak na szybko.
Zmykam bo krolowa sie budzi ;-) Moj maz jest przeszczesliwy zreszta jak i reszta rodziny ;-) Raz sie sprawdzil jakis zabobon ze zgaga to na wlosy hihi.
Postaram sie Was nadrobic i juz czesciej bywac. Dziekuje ze trzymalyscie kciuki - pomoglo !!!

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_55013.jpg

Odnośnik do komentarza

Grażka nie sprawdzili przed porodem że mała jest główka do góry?? Rany boskie współczuję :( w Pl jak się dziecko nie obróci to cc robią chyba że matka bardzo się upiera na sn. A takie ulozenie zdarza się w 5% przypadków.wiec 1 na 20 dzieci to wcale nie tak bardzo rzadko. Dobrze ze wsystko się tak skończyło i że dochodzisz już do siebie. Julka.sliczna :) mój Filip to będzie łysy w takim razie bo nadal nie wiem co to zgaga :p
Ania.r no kanapeczki zrobiłam na dwa razy ale były takie dobre że wciagnelam wszystkie na raz :D zwykle nie umiem dużo zmieścić ale czasem mi się zdarzy ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...