Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Karinka zaciągnij się powietrzem z nad grilla rozpalonego to będziesz wiedziała ;)
Dziewczyny chyba sama świadomość szpitala mnie wyleczyla, wody już 9, szyjka 35mm, mały waży 2600, brzuch miękki, choć obolaly, może po tych atrakcjach jakie miał. No ale pani powiedziała żebym została do piątku że zrobią mi kilka ktg i dadzą jakiś lek co ma spowodować żeby skurcze się nie chciały robić i powinien rozluźnić macice, nie wiem w sumie czy jakaś kroplowke.dostane bo miała mnie nawadniac ale.poki co nie ma po co. Więc kurde nie wiem po co tu jestem i oczywiście się pobeczalam że po co mam tu być skoro jest ok. No cała ja ;)
Ze mna na sali dziewczyna 30tc że szwem na szyjce bo poprzednia ciążę straciła w 20tc, biedna. Ale brzuch to ma 3x taki jak ja! W ogóle wszystkie babeczki mają wielkie brzuszki a mój taki mikrusek.
Piszcie dziewczyny duuuzo żebym miała co czytać, będzie mi raźniej :))) choć o porodzie to ciężko mi się wypowiadać bo nie przechodziłam ;) ale.przygody miałyscie nieźle przyznaje i cieszę się że.nie będę rodzic sn bo bym że 3 zawały i 2 zgody zaliczyła po drodze ;)
Aaa w ogóle.w szpitalu karmią 3x.dziennie, widziałam obiad - mąż przywiezie mi pizze po południu tyle.powiem :D lekarka powiedziała że mam jeść to co zwykle no to hmmm pizza i zapiekanka będzie jak znalazł ;)
Karinka super ze wyniki dobre :)
Ja to alkoholu nie pije wcale i może by mi nawet smakował jakby nie zawierał alkoholu :D mam jakiś wstręt do każdego rodzaju ;)
Kasik współczuję bólu głowy, odpoczywaj, oby szybko przeszło :*
Eee tyle zescie podpisały że wsystko zapomniałam ;) więc już załączam wywód ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Karinka super ze wszystko ok :) ja to tez nie wiem jak to z tym usg w koncu jest.
grazka udanych zakupow :)
Madzia mam nadzieje ze wszystko ok, i jak tylko znajdziesz chwile to napisz do nas :)
kasik kurcze biedulko :( mam nadzieje ze przejdzie szybko. Poloz sie najlepiej i sprobuj odpoczac :*
kwietniowka no to faktycznie napedzilas strachu! Wez nie szalej kochana, odpoczywaj i dyryguj mezem :D
ndorka to masz zabawe z tymi niteczkami :P a ja znowu gdzies slyszalam ze jesli miesiaczkuje sie bolesnie to wtedy nie ma przy porodzie boli krzyzowych i odwrotnie, ale jakos nie wierze w takie rzeczy, bo nie sadze zeby to bylo czymkolwiek poparte. Pewnie to ta sama zasada ze jak ciagnie do slodkiego to bedzie dziewczynka a do kwasnego to chlopak :D
Dziewczyny ale mnie naszla ochota na kopytka! :D ohh chyba musze sobie zrobic, tylko chyba nie mam ziemniakow to juz pewnie nie dzis :P

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja przy Kacprze nie mialam krzyzowych..najgozej jak mnie lapia w samochodzie..bylam po M w pracy i w 2strone sie przesiadlam na padazera i dobrze bo mnie wladbie chwycil bol a mlody na dodatek zaczol walic w pecherzm..wgl nieraz jak mnie kopnie jak jestem na kibelku to az gwiazdki mam w oczach..i nogi zaciskam:/czkawke ma maly ostatnio codziennie:)ale chwilke i przechodzi.Grazka niezle przeboje z porodami:D udanych zakupow:)Karinka super ze wizyta udana:)A ja pifko z sokiem malinowym a winko to carlo rossi rozowe lub czerwone alno cin cin lub martini ze spritem;)drinkiem nie pogardze np zimny rosjanin (slodki)pychaaaa:)))Ania usmialam sie ale kurna zapowiada sie ze mi z bolu bedzie faktycznie dupe rozrywalo skoro juz jest dosc mocny bol:/ Kasik biedna..moze wez sb paracetamol?Kwietniowka no to ladnie:/lez lez kochana nie ma co szalec..Ndorka a ja mam krzywy kregoslup no ale pierwszy raz mam takie bole:/takie przeszywajace..ehh

Odnośnik do komentarza

ja miewałam bardzo, ale to bardzo bolesne, połączone z drgawkami i uczuciem przeszywającego zimna oraz brakiem dogodnej pozycji w której mniej boli, choć tyci tyci miesiączki, że:
albo mnie wieźli z pracy do domu,
albo przyjeżdżała karetka do domu i brali mnie do szpitala,
albo leżałam gdzieś na przystanku zwijając się z bólu,
albo cierpiąc katusze, nawet przestawało mi się chcieć żyć, ból był rozrywająco-pulsująco-wyniszczający ;( gdy przechodził po środkach farmakologicznych, zasypiałam. To był zawsze pierwszy dzień okresu, może to dla zaznaczenia, żebym przypadkiem nie przeoczyła tak niezwykle ważnego dnia, eeeh ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Kwietniówka skończysz mnie podziwiać jak nie zejdę z bólu i strachu. A pępowinę widać na usg i tu trzeba pilnować, żeby przed tym przedporodowym usg już na izbie przyjęć się przyjrzeć
Co do skurczy, to nas uczono, ake to jedna z wielu teorii, że jak ktoś miał bolesne miesiączki, to skurcze też będą bardzo kolesie. Czyli ja chyba już od dziś powinnam się znieczulać:p
Madzia tak się cieszę, AE zostań w tym szpitalu. Po takich przygodach myślę, że warto

Odnośnik do komentarza

GosiaMis spokojnie tu Cię uspokoje ja miałam kosmiczne bóle miesiaczkowe myślałam że umieram, do szkoły nie chodziłam pierwsze dwa dni przewaznie, gin przepisywala różne środki hormonalne w końcu czasami ketonal lykalam.. A te skurcze porodowe były dla mnie słabsze i sobie spałam. Czułam się jakbym miała takie okresowe i nie było źle, dopiero te parte były hard Ale dałam radę więc luzik nie martw się na zaś:)
Madzia świetne wieści! Wytrzymaj do pt bo po takiej akcji lepiej być pod okiem lekarzy oni wiedzą co robić ;) i współczuję koleżankom z sali ze będziesz pizze zarzerac hahaha biedne ;)

Odnośnik do komentarza

a nie ma reguły tak jak pisałam moje bóle miesiączkowe zerowe nawet przed okresem nie czułam napięcia ;) a bóle porodowe teksańska masakra piłą motorową :D moja bratowa tak jak GosiaMiś odchodziła przy miesiączce no dosłownie mdlała z bólu a przy porodzie nic prawie nie czuła ;) i mnóstwo takich przypadków więc nie ma się co nastawiać będzie jak ma być ;)
Madzia zleci szybko do piątku będziemy pisać do Ciebie poczytaj fajną książkę nie stresuj się;* najważniejsze że wszystko ok;)
Wiola hehehehe....rozwaliłaś mnie śmieję się i pluje po laptopie, mały miał pełny pęcherz a jak się wysiusiał to ilość wód płodowych się zwiększyła :D a wyobraziłam sobie Filipka pęcherz zapełniony 600ml moczu ponad pół litra :D chyba był większy od głowy a nie serduszka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

No ciekawe czy jest jakaś zależność tych boli, mnie miesiaczkowe nie bolały prawie wcale, jedynie te kiedy mi się cysty robiły i nie mógł się zrobić okres, to wtedy jakby mi macice rozrywalo od srodka to wesoło nie było.
Muszę przyznać że bardzo miłe panie tutaj są, mam już ktg ciekawa jestem jak wyjdzie. Dostałam też wenflon i kroplowke z msgnezem i nie wiem czym jeszcze. Jeśli ktg dziś i jutro będą idealne a po kroplowkach minie ból to chyba będę wychodziła wcześniej bo po ki grzyb mam tu leżeć jak nic mi nie jest, tylko kurcze ciekawe skąd to w niedziele i wczoraj było ten ból i spadek wód...
Wiola łącze się z Tobą w bolu, leżenie mnie wykańcza, do tego ja śpię tylko 6h na dobę więc 18h świadomości leżąc w łóżku!!! ;( A jeszcze ta moja ginka mi kazała leżeć a nie szwedac się ech... Chcę do domu!!!!! ;(((((
Zalotka to mówisz że w Twoim prezencie urodzinowym wychodzę że szpitala tak? ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ndorka dobry komentarz haha! MOja gin jak pytałam czy nie okrecony to sprawdzala i mówiła że nie. Ale w sumie w każdej chwili może więc najważniejsze to USG już przed porodem.
Karinka ja jestem z Wejherowa, rzut czapka od Gdańska ;) mam 30km do morza:)
Wiola też masz tą rwe? Pierwsza ciąża też była taka ciężka?
Kurde powietrze jak znad grilla? Uuuu nie chcialabym tak cały czas :(

Odnośnik do komentarza

Ndorka no co :D przeciez dzieci ltkaja i wysikuja te wody:D no bo kurde jakim cudem wcz Madzia miala 300a dzis900?ciekawi mnie to..no ale fakt 600 by mial w pecherzu haha:D sama z siebie sie smieje juz:p ja okresy nie jakies mega bolesne a porod bole kurewskie:D Madzia fajnie ze mile pielegniarki:)wez rob na tych drutach:))ja chcialam garki umyc ale nie ma szans tocze sie jak baba 100letnia:( a do poludnia bylo w miare ok obiad zrobilam posciel przebralam odkurzylam cala gore..a teraz do kitu:( Camilla rwy chyba nie poprostu co jakis czas zajebiscie przeszywajacy bol kregoskupa taki pulsujacy az w klatce piersiowej mnie zatyka:/ w sumie kilka dni juz tak mialam ale dzis dosc czesto..A 1ciaza duzo lzejsza do 9mies do wzkoly chodzilam pamietam ze 2tyg przed porodem zdawalam egzaminy:D bo chodzilam ostatni rok zaocznie do szkoly prywatnej.Musialam sie przeniesc bo w klasie mialam takie pizdy dziewczyny co mnie wysmiewaly itd.Mialam 19lat jak urodzilam Kacpra.

Odnośnik do komentarza

ndorka o matko po tym Twoim wpisie to sie poplakalam :P jestem w pracy wiec sie smiac w glos glupio ale myslalam ze nie wytrzymam :D ojej to faktycznie pojemny ten pecherz Filipka :D:D
Madzia a co mnie tam taki prezent pasuje ;) jeden z wielu oczywiscie hihihi :D wytrzymasz, znajdz sobie cos do poczytania, albo szydelkuj skoro sie przygotowalas :)
ciekawe co to faktycznie z tym zwiazkiem miedzy bolami miesiaczkowymi a porodowymi. Dawajcie dziewczyny, sonda :D no ja tam bardzo nie umieralam ale pierwszy/drugi dzien czasami niezbyt przyjemnie bylo, i to wlasnie bardziej gdzies od krzyza. Teraz musze zweryfikowac jak bedzie przy porodzie :P

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda nie rodzilam, ale zastanawiam sie jak do porodu ma sie bol, ktory mialam w trakcie poronienia po tabletkach, ktore dostalam. Pamietam, ze za ciekawie nie bylo :-( wczesniej mialam bole miesiaczkowe, im bylam starsza tym mniejsze, a po poronieniu w zasadzie przeszly w ogole tzn po poronieniu mialam dwie miesiaczki po czym znowu bylam w ciazy, wiec nie wiem czy to zasada.

Odnośnik do komentarza

Zdjęli ktg, skurczow zero, serce idealnie, kurde jak jutro rano będzie ok i nie będzie mnie bolało a jest już dużo lepiej to się wypisuje, nie będę tu siedzieć jak głupek, leżeć mogę w domu a w razie czego podjechać do szpitala zdążę. Za godzinę przyjdzie mąż z pizza (jedna mam tylko dziewczynę na sali która ciągle.je czekoladki więc moja pizza chyba jej nie ruszy) to pogadam z nim że ma mnie stąd zabrać jutro bo zaczynam wpadać w histerie :( jakby się coś rzeczywiście działo to bym nic nie gadala ale jeśli wszyztko będzie idealnie no to czuje się pokrzywdzony że muszę tu być ;(

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...