Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2008


Renatka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny-moze mi poradzicie jakbyscie zachowały sie w takiej sytuacji...Cały czas w temacie wózka. Własnie dzis mój mąz był u rodziców i dowiedzial sie,ze kupili nam wózek-spacerówkę. Bez zadnej konsuktacji z nami-czy taka nam sie podoba, czy taką chcemy. Gdy J zadzwonil zdenerwowalam się, on tez,powiedzial im, ze nie rozklada się do pozycji poziomej, tylko do 30 stopni (teoretycznie mozna juz w niej wozic Roberta), no i oddali ten wózek, sklep byl blisko pod nosem. Ale dziadkowie się nadęli i obrazili chyba. Wiem,ze poprzedni wózek kupilismy moze i do bani, za cięzki, ale własnie chcielismy teraz zrobic przemyslany zakup, spacerówke. Oni cały czas traktują J jak dziecko, które sobie nie radzi i mnie teraz tez tak traktują. A to ze mamy złe auto, złe meble, zły wózek itp. nawet jak tego nie mówią otwarcie to i tak tak myslą.Lubię ich i zalezy mi na dobrym kontakcie z nimi, są niezastąpieni do pomocy przy małym ale niestety takie traktowanie czasem osłabia.No i popsuła nam się atmosfera przed chrzcinami.Juz sama nie wiem,moze trzeba było zostawic tenb wózek,ale nie był taki jak chcemy,poza tym nie lubie uszczesliwiania na sile. J jest jedynakiem i to wyczekanym (starali sie o niego 10 lat) i chyba trudno im sie pogodzic,ze nie jest juz dzieckiem i niektóre decyzje podejmuje samodzielnie

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

kalinah1 ja bym porozmawiala na spokojnie z nimi i powiedziala ze troszke zle postapili bo nie wiedzieli jaka chcecie kupic i powinni najpierw sie z wami skonsultowac a nie sami kupuja . Moze powiedzcie zeby im nie bylo zle i smutno zeby wam dali ta kase a wy za nia kupicie taki wozek jak chcecie albo niech ida z wami do sklepu i wy im pokazecie jaki chcecie a oni niech za niego zaplaca . Moi tescie nam dali na lozeczko kase i powiem ci ze nawet nie chcieli sami kupowac bo mowia ze nie wiedza jakie chcemy itp rzeczy. A tamten jaki wam kupili ? jesli mozna wiedziec?

Odnośnik do komentarza

MArtusiu-jakis taki zwykły, nawet nie wiem czy miał jakąs znaną nazwe ,chyba nie
ja go nie widzialam
teraz tez wiemy ze trzeba było z nimi porozmawiac na spokojnie, ale J sie zdenerwowal, taki ma charakter, ja tez troche sie unioslam, no i w gruncie rzeczy i nam i im jest przykro, tak czasem bywa...
ale my odebralismy to tak,ze kupili za nas bo my sami nie kupimy dobrego, ten co mamy tez krytykowali

jakos bedzie, jakos sie ulozy, ale oni nie są w stanie chyba zzrozumiec o co nam chodzilo, swoje lata juz mają i zawsze bedą J traktowac jak dziecko,które sobie nie radzi

Odnośnik do komentarza

u mnie chorobsko BARTEK zap oskrzeli AMELKA katarek nie wiem co sie z tego rozwinie
corka starsza 40 st ja 37 i pol ale nabralam lekarstw zeby mnie nie polozylo

KALINA faktycznie zle rodzice zrobili tez bym byla zla przejdzie nie wracajcie mysle do tematu albo popros tesciowa zeby z toba poszla go kupic
moj tato tez tak robi najpierw cos kupi a potem marudzi a czasami to mowi ile kosztowalo tak jak bysmy mieli oddac mu po kupywal nie prosilam go co nie

ja kupilam wozek z internetu
WÓZEK SPACERÓWKA FLIPPER BETICCO STABILNY NOWE (548169761) - Aukcje internetowe Allegro
o taki
super jest przynajmiej dla mnie ma bardzo duzy pojemny kosz no i przy raczkach zamykany pojemnik na np chusteczki lub smoczek sprawdzil sie

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,
No i masz ci los, ja tez jestem chora:(( myslalam juz ze od Tosiaka zlapalam, ale to ponoc dziecece chorobsko, przyszedl doktor i mowi ze grypa. Masaka, przez 2 doby mialam 39 bolalo mnie wszystko i po prochach goraczka spadala tylko na chwile. Dzis od poludnia jest lepiej jak MM boli mnie gadlo, i do tego jestem slaba, poce sie jak swinia. Mam nadzieje, ze mala z kolei tego swinstwa ode mnie nie zalapie... Od 2 dni z Tosiakiem spacerowala babcia i dobrze sobie radzila, a ja moglam pozdychac w spokoju.
Teraz mam zwolnienie do wtorku wlacznie, szefowa mnie zabije, myslala, ze z poniedzielnik sie stawie a tu juz tydzien w plecy...:( No i oby sie m. nie zarazil bo ma w :rentgen:poniedzialek operacje na noc jak sie rozchoruje to nici z tego beda, a czeka sie na przyjecie 4 miesiace.
Same problemy, jak nie urok to sraczka. No wlasnie a'propos dzis Toś walnela na rzadko, co z tymi zebami! Czegokolwiek ze sloiczka nie chce jesc, ale dzis dalam jej owocow do mleka i zjadla, a jutro przeprowadze eksperyment z zupka: dodam wody i dam jej do picia do butelki. Chyba nie chodzi w koncu o sloiczek ale o karmienie lyzeczka... dam jutro glos jak poszlo:)
Ide lezec bo juz sie ledwo na nogach trzymam, milej nocki!

Odnośnik do komentarza

hej kochana:*
Mnie na szczescie chorobsko juz przeszlo, jeszcze troche mnie kaszel meczy ale jest ok:)
Allayiala, manenka widze,ze was teraz dopadlo! zdrowka dziewczyny!!!! :36_3_16:

Kacperek od kilku dni cos malo siusia:( bardzo sie martwie czy to nie czasem ten refluks ukladu moczowego....w przyszlym tyg ide na ta cystografie .Nie wiem czy dzwonic do lekarza w sprawie siusiania....

http://kacper-kacperek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/007/007215981.png?9220
:11_6_204:
http://maja-majeczka.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

MM napewno warto skonsultowac sie z lekarzem i zrobic badania,
natomiast powiem Ci ,ze pieluchy Roberta tez są mniej ciężkie niz były często, czasem tylko zdarzają sie naprawdę ciężkie
ale gdzies czytalam,ze maluchy więcej teraz potrzebują na wzrost itp więc mniej wydalają, ale to chyba dotyczy kupek
w kazdym badz razie nie robie mu badan, ale skoro u Ciebie są jakies ku temu wskazania to jak najardziej

Martusiu ten wózek co mamy to firmy mikrus, starszy model, nie szukalam go w necie, kupilismy uzywany z myslą,ze szybko sie go pozbedziemy i poszukamy spacerówki
Twoja jest fajna tylko szukam lzejszej

Allayiala-zycze zdrowia, faktycznie troche pechowo bo mialas wrocic do pracy a tu chorobska, ale teraz taki czas ze wiele osob choruje a Ty musisz się wychorowac bo maly dzidzius i mąz na operacje...takze szefowa powinna zrozumiec

obysmy my byli zdrowi bo teraz te chrzciny...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem załamana, gdyby nie moj mąż chyba byłabym na prochach. Poszłam w poniedziałek pierwszy dzień do pracy po macierzyńskim a moja dyr. mówi, że dziś dostałabym wypowiedzenie ale może jeszcze coś się dla mnie znajdzie do 20 lutego. Jeśli nie- jestem bez pracy.
Matko! Myślałam, że zemdleje jak mi powiedziała!!! Maleńkie dziecko, za miesiąc kończymy dom i zaczynamy spłacać ogromny kredyt, w tym kryzysie z pracą coraz gorzej:(
Dziś, po kilku dniach dopiero dochodzę do siebie- ja, zwykle pozytywnie nastawiona do wszystkiego, czuje się bezbronna jak dziecko i wylękniona.

http://www.suwaczek.pl/cache/aa96800c99.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywl4xsejs6o.png

Odnośnik do komentarza

Daszko bido kochana:((( To sk... syny...!!!!!#$%^&
Trzymam kciuki zeby sytuacja jednak rozwiazala sie na Twoja korzysc...

Moja szefowa byla wsciekla jak jej powiedzialam ze wracam dopiero w srode, co prawda nic nie powiedziala, ale bylo slychac jaka jest szczesliwa... Brzmiala tak jakbym sciemniala ze jestem chora, czy co... a jak 2 lata temu mialam grype to mnie musiala na sile wyganiac. Siedzalam przy kompie i cos tam dlubalam i mowilam ze mi nic nie jest, ale prawie spadlam ze stolka od temperatury. To wtedy mowila, ze spadaj do domu, bo my mamy dzieci i sie pozarazaja i dzieci tez. A teraz taka opcja... Przykre...

Odnośnik do komentarza

Daszko współczuję bardzo
też mamy kredyt (i to we frankach, które niestety idą do góry) więc wiem co to znaczy...
też obawiam się co to bedzie jak wróce do pracy, niby miejsce dla mnie jest, ale wracam w czerwcu-do tego momentu rózne rzeczy mogą się wydarzyc
ale trzeba byc dobrej mysli, wszędzie trąbią o tym kryzysie, ale moze nie będzie tak źle

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Tosiek wydudla sloiczki przez smoczek z odrobina wody:)
Najwyrazniej zabkujacym maluchom lyczeczki na maxa nie pasuja:)
villanelle sprobuj dac malej obiadek z butli ze smoczka krzyzaka jak do kaszki. Moze to i u Was pomoze?

Dzis mala obudzila sie o 6 rano pochlipujac i wsadzajac palce do buzi. Posmarowalam jej dziaselka, dalam viburcol i siakos jeszcze przysnela...
Dziaselka ma strasznie rozpulchnione i widac ze ja mecza. Gdzie ten zabek, ja sie pytam??

Daszka jakie wiesci?

Odnośnik do komentarza

KALINAH wozek ma okienko w daszku wazy wlasciwie sporo ale ja w samochod go wkladam nie zlozonego bo mam sharana 7 osobowego takze sie zmiesci bardzo dobrze sie sklada praktycznie jedna reka

DASZKO wspolczucia jak mozna tak zrobic ale bylo by wam ciezko z jednej pensji i kredyt

ALLAYILA kuruj sie kobieto i aby ci malutka nie zachorowala

MM u mnie dzieciaki jak rosly to mniej sikaly chyba ze ma kolor inny

Odnośnik do komentarza

hej kochane:)
w koncu dotarłam...dopiero wczoraj wrocilismy do domku,droga była ciezka znowu zima wrocila-ja chce juz wiosne!!!!
Martyna zaczela dzwigac tyleczek do gory jak lezy na brzuszku:)pewnie niedlugo zacznie raczkowac. Zębow jak nie bylo tak nie ma. W nocy juz nie dostaje mleczka. Ładnie spi Nie wiem czy to ten Viburcol czy tak sama z siebie,ale mam nadzieje ze juz jej tak zostanie:)
W dzien pije mleko 3x 240ml i zajada po calym sloiczku deserku i zupki, miedzy czasie herbatka i soczek. Byłam w Rzeszowie w zakladzie produkcyjnym Gerbera,jest tam sklep zaopatrzylismy Tyśke w zupki deserki itp na caly miesiac,wszystko sporo tansze jak w sklepie.
Daszka bidulko kochana...trzymaj sie!!!mam nadzieje ze bedzie dobrze i pracodawca zmądrzeje:*

przesyłam dla Wszystkich Walentynkowe buziaki:in_love2:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tak sie zastanawiam od kiedy mozna prac ciuszki naszych maluchów w takim zwyklym proszku? Moja znajoma uzywa zwyklego proszku odkad coreczka skonczyla 3 mies. Mi akurat dzis skonczyla sie Lovella i juz mialam prac w Arielu ale,boje sie ze Tyśka dostanie jakiegos uczulenia albo co...i wyslalam męza po mała Lovelle:) Jak myslicie mozna by juz probowac?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...