Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Skurcze mam co 5 minut, teraz juz wiem ze to prawda ze porodowych boli sie nie przeoczy ;) boli mniej jak chodze alo stoje wiec co dwie godziny sobie maszeruje przez 15 minut dla odpoczynku ale tak to mam lezec zeby mi balon nie wypadl. Polozna kazala sie przespac bo inaczej zleje na gole dupsko, ale jak tu spac :D i przeokrutnie sie z tym sika, leci wszedzie tylko nie do kibelka :( ale ponoc to norma ;)
Spijcie dobrze, ja mam nadzieje ze jak rano wejde tu to przeczytam ze PeggiSu podzielila moj los bo co tak przeczuwam ze poleci nagle :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :)))) wlasnie 1.12.2016 urodzily sie
Moje blizniaki 36.4 tc
Iwo 3030g -10pkt
Erwin 2950g-9pkt za kolor skory
Cc,bez powiklan :) termin byl na 25.12 ale rozwarcie przyszlo i twardnienie brzucha :))) jestem przeszczesliwa multi mama :)) i synek Hugo 20msc czeka w domciu,strasznie za nim tesknie :((( ale prawdopodobnie w niedziele juz wychodzimy :)))

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Sandra i zdrowia dla chłopców :)

Ewelina czekamy na wieści :))

Kruszka a my ściskamy nogi do stycznia co? ;) niech dzieci rosną i siedzą jeszcze w brzuszkach.

Swoją drogą to będzie dziwne jak nagle w brzuchu zrobi się pusto :) przywykłam już że budzę się rano, gadam do małego, dotykam brzucha a on się budzi i zaczyna ruszać. I teraz jest jeszcze spokojnie a potem się zaczną kolki, kupki, ulewania ;)

Mamusie ile kupiłyście pampersów 1 ? Ja mam dwa opakowania new bornów z pampersa po 43 sztuki w paczce i nie wiem ile jeszcze dokupić? Myślałam, żeby na razie nie dokupywać bo nie wiadomo jaki się maly urodzi i czy w ogóle podejdą mu pampersy ale wiele życzliwych osób najbliższych jak zwykle mnie skrytykowało że mam za mało. Tylko pytanie, czy faktycznie kupować tego na zapas jak pod domem mam wszystkie sklepy, a co jak młodego zaczną jakieś konkretne odparzać to wyrzucę wszystkie? Racjonalniej byłoby zostać przy takiej ilości. Dodam, że swoje pampersy muszę mieć w szpitalu.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

Sandra gratuluje podwojnego szczescia!!!
Ewelina trzymam kciuki za was!!!
Kornelia ja kupilam pampersy Dada 1 jedna mala paczke chyba 24szt do szpitala i stwierdzilam ze wiecej 1 nie kupie bo sa bardzo malenkie. Kupilam tez duza paczke Dada 2 i te sa troszke większe. Na poczatek nie planuje wiecej kupowac w kazdej chwili moj małż może podjechac do biedrony i kupic bo juz mu wyjasnilam jakie. A w razie jak malemu nie beda odpowiadac to co ja potem zrobie z taką iloscia pampersow.. wole to dokupic niz wywalic kase w bloto.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Kornelia, ja mam w rozmiarze "1" 66 szt dokładnie:) To nie głeboka komuna- zawsze mozna podesłać meza, chłopaka, zeby dokupił.
Ewelinchen, wydaje mi się, ze twoje godziny w dwupaku są już policzone:):) Ściskam kciuki.
Sandra- gratuluje synków!!:) Cieszę się, ze wszystko obyło się bez komplikacji- a chłopcy faktycznie bardzo duzi (jak na bliźnięta). Niech się zdrowo chowają:)
Moja Mała tak szalała- do późnej nocy, a teraz śpi. Ja sama niedawno wstałam bo też do późna nie mogłam zasnąć.
Eszel, Ty już w domu?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371rl9kqn35.png

Odnośnik do komentarza

Kornelia ja mam jedną paczkę 26szt. jedynek i na razie nie kupuję, bo sklepy są na każdym kroku i to nie będzie problem dokupić, a nie wiadomo jak podejdą maluszkowi te co wybraliśmy. Do szpitala spakowałam 10szt. i zobaczymy, najwyżej mąż dowiezie jak trzeba będzie. Nie chcę też za dużi ze szpitala zarazków do domu sprowadzać.

Odnośnik do komentarza

Kornelia dokładnie ściskamy i to mocno :) Mały potrafi tak tam grzebać jakby się już wybierał na świat ;) a tu jeszcze 5 tygodni zostało do 38 tygodnia.
Co do pieluch to tak jak mówią dziewczyny i jak sama stwierdziłaś, nie wiadomo jaki będzie duży, czy mu spasują i sklepy nawet w niedziele pootwierane nie ma co szaleć ;)
Ostatnio mam ciężkie noce, prawa noga i ręka drętwieją tak na zimno i Tymon akurat tak ok 23 najbardziej dokazuje :) No i jeszcze jak się w nocy obudzę na siku to usnąć znów nie mogę. Uroki końcówki ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za rady :) nie będę nic dokupować w takim razie, później spróbujemy przejść po tych dwóch paczkach na dady. A średnio taki maluch ile dziennie zużywa? Bo nie wiem ile spakować do szpitala, słyszałam że jak ma się za dużo to zabierają i udają że częściej przebrały dziecko :/

Kruszka ładne imię wybraliście :) ja bardzo chciałam Tymona ale mój mąż jest przeciwny, nie podoba mu się to imię. Właściwie zaraz poród a my dalej mamy bezimienne dziecko, bo co na jakieś się zdecydujemy to on się rozmyśla :/ . Ja dokładnie za 20 dni skończę 37 tydzień i maly będzie donoszony. Bardzo jestem ciekawa czy wytrzyma do stycznia :). Mój mały też szaleje tak wieczorem, kładę się spać a on tak się wścieka że mam wrażenie że przebije mi skórę, z resztą tam gdzie trzyma nogi mam tak napiętą skórę że mnie strasznie boli. Odnośnie spania,póki co ostatnio nie zapeszając śpię nawet dobrze, w porównaniu do ostatnich jazd kiedy zasypiałam o 4-5 to teraz nie mam na co narzekać.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

Kornelia dziękuję :) Jak byłam w pierwszej ciąży i nie znaliśmy jeszcze płci miał być Tymoteusz albo Mikołaj. Teraz myśleliśmy o Tytusie lub Eryku i tak w końcu najbardziej nam spasował Tymon. Dla mnie jest też istotne żeby się dało jakoś sensownie zdrabniać imię. To nam chłopaki potrafią dołożyć ;) mój też jak się zacznie przeciągać to mam łzy w oczach. U nas za oknem szaro i buro. Ciekawe czy tym razem będzie śnieg na święta bo coś w ostatnich latach nie było białych świąt.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

sandra gratulacje, zdrowia dla chłopaków i Ciebie , masz fajna gromadkę męska.
Ewelinchien już na pewno tuli Amelkę:D
Też mam jedną paczkę pieluch ale jak mówicie zakupy teraz można zrobić o każdej porze więc nie ma co chomikowac.
Magdau mnie był śnieg a cała noc padał deszcz i wszystko stopnialo, a było już tak fajnie zimowo. Tydzień do porodu to dasz radę a później to będziesz szczęśliwa mamusia, nie myśl o tym tylko się wyspij bo jak ci się chrapacze trafia to znowu będziesz miała kiepsko że snem.
Dziewczyny zażywanie jeszcze magnez??? Bo nie zapytałam lekarza a jutro wybija 38t, czy mam zażywać czy odstawiać. I pani czy w nocy też macie twarde brzuchy ? bo ja mam wrażenie że nocą mam non stop.
W ogóle rano się zestresowalam bo mała się słabo ruszała ale widzę że ona jest porannym śpiochem i po śniadaniu dopiero fika.

Odnośnik do komentarza

~Maszkaron ja już odstawiłam magnez, jakos tydzień temu z polecenia lekarza.
Moje Maleństwo ostatnio się trochę rozleniwiło i wierci się delikatniej. Rano daje o sobie znać jak się budzi i w ciągu dnia co jakiś czas tylko mocniej. Za to wieczorem tak harcuje, że się zastanawiam czy go to nie boli :)

Odnośnik do komentarza

Czyli wezmę do szpitala jedną paczkę a najwyżej drugą mi dowiozą, bo bym musiala jechać jak jakiś beduin z wielbładami żeby zabrać wszystko :D

Eszel a Wy już w domu? Umknęło mi czy już wróciłyście.

Mnie też podobał się Leon, w sumie chyba jedyne imię które w miarę spasowało nam oboje ale jak teściowa usłyszała to o mało nie pękla, że co to za imię, że wstrętne i w ogóle :/ . Od tej chwili nie mówimy głośno o naszych pomysłach bo każdy nas tylko krytykuje :) . Mnie podobałsię jeszcze Franek ale w najbliższym otoczeniu mamy już 4. Chyba nigdy nie wymyślimu synowi imienia :/

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...