Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Heloo :)
Dziewczyny samych słodkości na
Ten tłusty czwartek :) ja nie mam pączków. Mąż rano nie zdążył skocxyć do sklepu :( a bym zjadła do kawki.
nie znosze wstawać o 6!!! Tym bardziej jak sie polozylam grubo po północy. Koniecznie musze kupic te zasłony bo u nass tak jasno rano :( mlody jak otworzy oczy i zobaczy ze jasno to dla niego sygnal zeby zacząć nowy dzień!
sąsiad mi jakąś piłę włączyl pod oknem i nawala! A mlody zasnal 10min temu i juz płakał bo spac nie moze. Ubije gada!
Dziewczyny śliczne wasze maluszki -wszystkie! I butki i ubranka :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Witam koleżanki:)
tak dziś tłusty czwartek! Ka_rozabije!!Takie pysznosci pauce..:P Rewelacyjnie wygladaja,ale pączulki bym zapudrowała:) z jaką wkładka?

ja sobie dziś kupilam 2 paczki wlasnie godzine temu,wyszlam do sklepu jak moj do pracy jechał i wlasnie pol zjadlam,a drugie pol do kawki za jakis czas:)dzis jem same pączki,obiad i kolacje. Dobrze,,że sniadanie zjadlam mega zdrowe:)

u mnie noc dobvra,tzn ja zawsze chodze spac po polnocy,ale maly usnal przed 21 i spal ciagiem do 5:40 jak kazdego dnia,cyc i potem przez dobra godzine walczy pod karuzela i nie moze usnac...wreszcie usypia np dzis do 9!!a ja jak co dzien juz nie moge od tej 5:30 i jestem zombie:(Tzn umalowalam sie,nawet i oczeta:0ale mam straszne wory,kiepsko wygladam.

mamusiamuminkaco do lidlowych pampersów mialam dać znaka. Dla mnie rewelacja!!!Tzn na noc jeszcze nie zakladalam,na noc premium zakladam,ale jeszcze mam tylko na dzis premium. W ciagu dnia jak zmieniam lidlowego co ok 3.5/4 godz to nie mam zastrzezen! Nic nie odparzaja,gumki sie nie odciskaja wiec jestem mega zadowolna i dzis jak dam rade albo juz w weekend jade po wiekszy rozm:)Sorobuj,kosztuja naprwawde malo,a jak nie sprobujesz to juz do konca pieluchowania zostana Ci premiumy. wow w ogole gratki z endo!Niezle przeszliscie!!! Ja tyle jeszcze nie zrobilam bo raz,że maly zaraz glodny,a dwa by mi sie nie chcialo. Ja do max 7km:)2 razy mi sie tak udalo hehe. To nawet mozesz 2 zjesc paczki w nagrode;) Tez chodze codziennie zendomondo i jestem zarejestrowana jako Bartons jak coś:)

śliczne te dzieci pazdziernikowe i wrzesniowe:)

emMadlenjak wypieki???

Onaja to bym nie miala odwagi z malym nic przymierzac!! jakby sie rozdarl to bym umarla w tym sklepie. musze sama. Jaki kolor kiecuszki??szpile masz??

Milego dnia:**

u mnie huragan,ale slonko sie przebija,wczoraj lalo caly dzien wiec sie kisilam,a moze dzis sie uda z endo:)

Odnośnik do komentarza

ja to w ogole o paczkach gadam od 2 dni i dzis jak tylko maly wstal 5:30 to o nich marzylam!a moj,że jestem nienormalna,że masakrtczny łasuch i kto mysli od 5 o jakichś pączkach:P własnie jem drugiego!do herbatki,kawy nie pije bo moze uda mi sie zaraz przespac,mały padł,a piekna pogoda sie zrobila kurna:(

onato ładnie,tak elegancko!!!ja w ogole uwielbiam i biel i czern. Ja to mysle o jakiejś wypasionej bluzce i spodniach na chrzciny. Tyle,że jestem tak niska,że te eleganckie super spodnie sa o metr za długie:(Nie ma ubran dla mikruska;(

Odnośnik do komentarza
Gość EmMadlenn

Pauka89 wyszło mi prawie 30 pączków ale z innego przepisu niż ten Ka_Ro. Mam tylko nadzieję że nie będą surowe w środku... bo to mój debiut pączkowy;)
My dziś sobie spacer odpuścimy bo brzydka pogoda, mała marudna... mój dziś jedzie oglądać samochód, może kupimy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

Pola pięknie dziękuje za wszystkie komentarze :)

katka11 polecam rolety 100% zaciemniające. Mamy takie białe w całym domu. Jest przy nich idealnie ciemno :)

ona1981 ja mam z kolei czarną sukienkę na chrzciny :) ale za to jasny żakiet i rajtki, więc powinno być ok :)

Pączka zjadłam jednego... Nie lubię pączków. Zostawiam sobie miejsce na pizzę, bo dzisiaj obiad robi mąż :)
Ze spaceru też nici, jak smogu nie ma to za to ulewa i wichura. Drugi dzień już siedzimy w domu, a ja już chcę spacerówkę przetestować, bo u na 10 stopni na plusie :)

Odnośnik do komentarza

pauka zakupiłam pampery, bedziemy testować :-) :-) dzisiaj tez zrobilismy 7 km z endo ale w dużo gorszych warunkach. Mały darł sie jak stare gacie, ja spocona z siatami... Nerwy miałam takie, że hej.
Wiecie co to arszenikowa godzina? To zmęczenie materiału i matki i dziecka. U nas codziennie przed kąpielą a dzisiaj na spacerze też. Szkoda gadać.

Do tego ktoś ukradł mi karabińczyk z wózka. Niby nic takiego ale chodzilam x czasu, zeby znaleźć taki mały, zgrabny a nie ogromniasty do wspinaczek górskich...Ech. Jak tak można.

Dzisiaj musowo 2 pączki, jak Mały smrodek zaśnie to lece do cukierni, nawet jak będzie kolejka to zaczekam. Nie podaruje. Zostawiam rozdarciucha u dziadków i ide. Musze ochłonąć.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Co do pampersow z Lidla to my korzystamy z nich od poczatku, doslownie od urodzenia, od pierwszego pampersa :) juz ro szpitala wzielam swoje i kazalam mezowi pilnowac, by Małą nie ubrali w inne cudo :) teraz korzystamy z trójek. Tez wczoraj kupilam w promocji pampersy. Nawet juz chcialam wziac jedna paczke czworek na próbę ale jeszcze poczekam. Niby czworki sa od 7kg ale az do 18kg wiec musza byc po prostu duze :) jeszcze trochę ponosimy trojki :)

Aaa wlasnie, od dzis sa w promocji jedzonka dla naszych maluszkow, wlasnje w Lidlu :) muszr pojechav po zapas sloiczkow bo zaczynamy z Zoska od niedzirli :) chcialam w sumie od 1 marca zeby bylo latwiej zapamietav ale tatus chce byc przy jej pierwzym innym niz mleczko posilku wiec... jemy w niedziele pierwszy! :D

Odnośnik do komentarza

Ja dalej bez pączka :( mąż mi dopiero przywiezie jak z pracy wróci czyli koło 17.30 :( miałam wyjść na spacer ale młody ma spanie. Jak zasnął tak śpi. I pewnie już nie wyjdę bo zaraz z pkola wroci starsza córka a z nią już się nie wybiorę bo ona nie bardzo jest chętna na spacerki po pkolu.
Wczoraj tez nie wyszłam bo jak Macio wstal z drzemki to zaczęło padac i juz nie wyszliśmy.
WawAnia my tez w weekend zaczynamy przygodę z warzywkiem :) tez czekam do soboty żeby mąż i starsza córka przeżyli z nami ten pierwszy raz :D
Ja kupiłam lidlówki trzy paczki 3 i jedną 4 ale te 4 są jednak za duże. Na razie zostajemy przy 3.
Gdzieś mam dziś jakiś nieokreślony smutek. Sama nie wiem czemu...może przez to że chciałam już wyjść z tego domu ale szkoda mi małego budzić. Niech sobie śpi. Ostatnio niewiele w dzień spał , 3 drzemki po 30 minut. Pewnie teraz odsypia :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

U nas też pogoda paskudna. Wczoraj zaczęło się od mzawki, potem był deszcz ze śniegiem i w końcu śnieg, ale dzielnie spacerowalam, bo mała ładnie spała w wózku i szkoda mi było przerywać jej snu. Zaraz jak tylko przekroczymy próg domu, to się budzi, a bez spaceru jest marudna. Dzis tez zmoklam i zmarzlam na spacerze i zaczyna mnie boleć gardlo. Mam nadzieję, że się nie pochoruje, bo jutro mam mnóstwo roboty przed sobotnią imprezą.
My jeszcze pieluch dwojek używamy. Kupiliśmy z miesiąc temu trójki, ale ciągle są za duze.

https://www.suwaczki.com/tickers/dqprcwa1b4boyvr1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprl6d8z12sg2tu.png

Odnośnik do komentarza

O dzięki dziewczyny za podpowiedź że czwórki są duże bo też się zastanawiałam czy może czwórki kupić. A męża wysyłam po pracy do Lidla :) czyli niech kupi jeszcze trójki. A i my chcieliśmy od weekendu zacząć słoiczki ale jutro mamy szczepienie i podobno trzeba trzy dni odczekać z taką nowością.. Więc zaczniemy w przyszłym tygodniu jakoś. Też się nie możecie doczekać? :) ja kupiłam już dynię, brokuła i marchew będziemy testować :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wrocilam od babci i po kapieli karmie malego.
Zjadlam 4paczki i zaraz zjem 5,a co!

katka
Ja wole w tylek!!piersi ogromne,a tylka brak.

eladebiut piekny!

emMadleni surowe wyszly?

izumy juz po marchewce i brokule dawno.

Dzis Miki wypil 20ml soku z marchwi,moja mama wyciskala.

Ja padam. Maly wlasnie odlecial,zjem paczka i w kime.

Odnośnik do komentarza

EMMadlento super,ze wyszly skoro to debiut. Z tych zdj widze,ze kazdej z Was wyszly...
Nie pytalam pediatry o nic bo zapomnialam!Jak byla u mnie polozna powiedziala,ze moge sprobowac wiec zaczelam. Mam pokarm,ale chce dawac mu juz tez normalne rzeczy,niech zna smak wszystkiego...same warzywka bez owocow! Nie krzyczcie na mnie...dzus dalam polizac puder z paczka:-/smakowalo,ale bardziej odpowiadal sok z marchwi.!

Kurna....kweka,pospal pol godz...nie ide..moze powalczy pod karuzela bez cycusia!

Odnośnik do komentarza

Matko zalogować się ostatnio z telefonu graniczy z cudem. Ciągle jakiś błąd. U mnie były 3 pączusie. Pączki wyszły Wam super. Gdybym wiedziała, że popołudniu nigdzie pączka nie kupię to bym rano wyszła. Owszem były w jednej piekarni ale 2 zł za zwykłego pączka to lekka przesada. No ale mama przyniosła :).

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...