Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mamusie☺
Urocze te Wasze pociechy. Warto było się męczyć z porodem☺
Nasz maluszek nosi 68/74 w zależności jaka firma. Pampersy rozmiar 4 juz mamy.
Zmotywowałyście mnie do tych ćwiczen. Robię z małym przysiady i od dziś koniec ze słodkim. Tez mam 7 z przodu ze wzrostem 163:-( jeszcze 9 kg do wagi sprzed ciązy. Tydzien siedzimy w domu bo albo mróz a teraz smog i się kości zastały. Ale juz ma byc lepiej od środy. Ja kiedyś biegałam i schudłam przez 2 miesiace 20 kg. Wyglądałam świetnie. Ale bieganie odpada bo karmie i moje cyce chyba tego nie wytrzymaja☺
Co do kaszelku to tez tak.ściemnia. A jak próbuje zrobić zdjęcie lub nagrać film gdy sie usmiecha to wyczaja aparat i.koniec. A śmieje się głośno że aż piszczy. No i tak się martwiłam a lezy ladnie juz na brzuszku i dziś fiknął na plecki.

Odnośnik do komentarza

Ona – dzięki, z tej serii mam jeszcze z wytkniętym jęzorem. Mojemu tacie się udaje ją tak łapać fajnie. A co do pogody to ja też nie lubie. U nas max -8 w dzień, -12 w nocy, jak będzie -20 to nie wychodzę z wyra!

Ka_Ro – jka cudna mina Tymonka ! A jakie ma geste włosy.

u nas ubranka 56/62 zależy gdzie kupowane. Ania ma duże stopy wiec ze śpioszków szybko wyrasta a bodziaki dobre.

Jestem zła  okazało się, że się nie łapiemy na 500+ na pierwsze dziecko bo zarabiamy o 47 zł za dużo :/ Przydałaby się nam ta kasa nie powiem, a jak się nie łapiemy o niecałe 50 zł to się mam ochote w tyłek ugryźć ehh

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Alice- i tego nie rozumiem 50 zl przekracza i dup* jak dla mnie chore. Mamy to samo. Oni powinni pomyslec i dac wtedy 453 zl jak 47 zl ci przekracza co nie? Najlepiej nie pracowac i dostawac wszystko za darmo. Nie kumam czym rozni sie pierwsze dziecko od drugiego. Szkoda slow. I tak wazne ze wg daja bo niektorym to naprawde ulatwia utrzymanie dziecka.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Maly jak usnal przed 22 tak jeszcze spi,a ja odciagnelam wlasnie 60ml bo juz mi cycek wybuchal. Tylko troche bo stwierdzilam,ze i tak do wylania to szkida marnowac.

Ile str do nadrobienia omg.
Dagmarcia
Jaka Ty masz przesliczna corcie jej!!!Jest cudowna i napatrzec sie nie moge.

ona
Oj mi usmiech nie bardzo udaje sie uchwycic,a Tobie sie udalo.

Alice
No zal jak cholera jak pare groszy brakuje.

kasiKate
Od samego tylko biegania tak schudlas??super:-)) to za ok 3miesiace moze bedzie pogoda wiec lepiej w domu chociaz brzuszki.

EmMadlen
Co 22kg????omg nie wierze,super,pewnie Jestes duzo szczesliwsza..

ka_ro
Jak do tej godz co napisalas posta tle zjadlas to przeciez bardzo malo!!nie najzdrowiej bo 2kawy+chalka,ale co to jest. Lepiej by bylo zeby udalo Ci sie zawsze zjesc sniadanie. To masz jakis problem zeby rano zjesc sniadanie??? Dzidzia zapewne sie budzi rano to dawaj przed nia do kuchni.

Moj tez codziennie kaszelek i zawsze na mnie patrzy wtedy,w kacikach lekki usmieszek i ja wtedy:ojej Mikolajku jaki kaszelek co to bedzie z tego i on wtedy sie smieje mocno,ale nie w glos.

Ja to jem z 10razy dziennie i w nocy podczas kazdego karmienia kanapki,serki homo i slodycze. Najzdrowsze jem pierwsze sniadania i drugie,nawet bardzo,a czym pozniej tym gorzej,wieczorem wciagam kg slodyczy.

W domu nie cwicze nic chociaz sobie obiecalam no,ale raz w tyg na fitness wychodze.

Maly pewnie zaraz wstanie,a ja od 1,5godz spac nie moge.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, ze tyle się nie odzywałam, ale u nas ciągle ktoś, do tego wczoraj rozbierałam choinkę, bo kanapę nam mają przywieźć i musiałam miejsce zrobić.

Ja ćwiczę z Chodakowską, ATB i 6 Weidera. Mi zalezy tylko nad ujedrnienien tyłka i ud, oraz 6 paczku na brzuchu, bo jednak rok nie ćwiczenia i ciąża zrobiły swoje. Niby brzuch płaski, ale to już nie to.
Chudnąć nie muszę, bo do wagi sprzed ciąży wróciłam w tydzień i dalej mam 6 kg niedowagi, więc u mnie problem odwrotny :)
Na wiosnę zamierzam jeszcze zacząć biegać, ale nie wiem czy moje kolano to wytrzyma :(

Norma zanieczyszczenia przekroczona u nas 1500% więc znowu nici ze spaceru... Sfiksuję chyba! Wczoraj z nudów przearanżowałam cały dom! Dziś chyba wezmę się za pokój Młodej, bo mam 100 gwiazdek do przyklejenia... :-D

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
U mnie tez norma smogu przekroczona o 1500 ale niestety na moment musze z małą wyjść po zakupy. Jestem zła na siebie bo co ze mnie za matka narażać świadomie te kruszynke na takie zasmrodzone powietrze ale co zrobic..chlopcy wroca z przedszkola i szkoly no i obiadek musi byc.
Co do diety to tez pochlaniam kg słodyczy i brzuch mam taki obwisły ale pije duzo wody i cwicze z mała na rekach no i łudze sie ze gorzej nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza

Widzę że temat i mój na czasie: chudniecie i powrot do sylwetki :) U mnie dwa na plusie chociaż aż tak mi to nie razi bo waze 55 kg.. za to strasznie przeszkadza mi ten wystający brzuszek :/Ale ja mam swój sposób na brzuszek i wyrzezbienie sylwetki. Hula hop z wypustkami :) niestety teraz nawet nie mam miejsca na kręcenie i czasu bo lada dzień zaczynamy remont ale jak już skończymy w salonie zrobię tak żeby miejsce się znalazło :)pamiętam jak przed porodem wszystkie z Was spieszyły się żeby zdążyć z remontem, ja na odwrót remont zaczynam dopiero teraz.. U nas widoczny skok rozwojowy, nie wyspani, marudni, jedna ręka pisze, druga zabawiam małego w bujaczku a kolanem przytrzymuje laktator natura powinna matkom dodawać jeszcze ze dwie ręce!
Ale słodkie Wasze dzieci!

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Izu88 ja jem wszelkiego rodzaju ciastka, czekolady, ciasta pieczone, wszystko co słodkie i Stasiu ma idealna, gładką buzię, więc nie mam wyrzutów sumienia.. Cała ciążę nic nie jadłam słodkiego, a jeśli już to np. kostkę czekolady, czy mały kawałek ciasta, więc teraz nadrabiam. Ogólnie jestem raczej szczupła więc też aż tak się nie muszę pilnować ;) Ja dziś mam wizytę u endokrynologa i muszę jechać z małym, bo nie mam co zrobić, mam nadzieję, że nie będzie płakał w samochodzie..

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

Piękne uśmiechy maluszków :)
Lenka dużo się śmieje,ma maleńkie doleczki ale bliżej ust a nie na środku policzków. Tak jak mówicie,jak tylko obiektyw w pobliżu to uśmiech znika. Nie da się są bardzo utrwalić naturalnych zachowań,na nagraniu tym trudniej.
Ja też zgubiłam kilogramy sprzed ciąży szybko,niestety teraz wskazują nowe :( jakoś tak minęła radość ze więcej schudłam niż przytylam w ciąży. Generalnie to muszę zrobić badania i sprawdzić jak tarczyca po ciąży ale też muszę jechać z Małą bo mąż z nia sam nie zostanie nawet jak nakarmiona :/ możliwe że podobnie jak przed ciwza-dodatkowe kg od tarczycy.
8 lutego ostatnia seria szczepień. Już nie mogę się doczekać żeby mieć to z głowy.
Wczoraj Lenka znów zasnela przed kąpielą ale szczęśliwie dospalysmy do rana. Dziś pierwszy raz wykorzystaliśmy wózek w domku bo ciężko jej było zasnąć.
Ps. Jeden sąsiad skończył wiercić to drugi zaczął :( jak żyć :(
Uśmiech dziecka rozjaśnia wszystko!

monthly_2017_01/pazdziernikowe-mamusie-2016_53890.jpg

monthly_2017_01/pazdziernikowe-mamusie-2016_53891.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale smaka robicie tymi ciastami. Niedobrze, niedobrze.:-)
U mnie dieta idzie calkiem dobrze, spacer juz zaliczony- jak mnie bolą nogi to wiem, ze pora juz do domu :-) Z ćwiczeniami narazie słabo, w zamian myje podłogi i robie inne rzeczy. Też idzie sie spocić.

A my dzisiaj kończymy 3 miesiące i zastanawiam się kiedy ten czas minął. Nie wiem.

Cukinka ja tez musze rozebrać choinkę, szkoda mi tylko czasu, wole w zamian odpoczywać lub sprzątać w zależności od tego czy Malutki daje popalić czy nie.

A my księdza nie przyjmujemy, takie jesteśmy Belzebuby...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

mamusiamuminka1
Dziewczyny ale smaka robicie tymi ciastami. Niedobrze, niedobrze.:-)
U mnie dieta idzie calkiem dobrze, spacer juz zaliczony- jak mnie bolą nogi to wiem, ze pora juz do domu :-) Z ćwiczeniami narazie słabo, w zamian myje podłogi i robie inne rzeczy. Też idzie sie spocić.

A my dzisiaj kończymy 3 miesiące i zastanawiam się kiedy ten czas minął. Nie wiem.

Cukinka ja tez musze rozebrać choinkę, szkoda mi tylko czasu, wole w zamian odpoczywać lub sprzątać w zależności od tego czy Malutki daje popalić czy nie.

A my księdza nie przyjmujemy, takie jesteśmy Belzebuby...

Nasze maluszki sa z tego samego dnia bo moja Zosia tez dzis 3 miesiące :D

Odnośnik do komentarza

EmMadlen
dziękuje. No jakos tam zyje. Szału nie ma,ale tragedii tez nie. Rzadziej zdecydowanie wchodzę na forum,więcej zajmuje sie małym. Wczesniej czesciej go odkladalam,a teraz bawię się.noszę...

Wróciliśmy godzine temu od babci i ze spaceru. Spacerowalismy z 1.5godzinki,ale rece mi odmarzly doslownie.

Izu
z tymi slodyczami to ja tak: np w południe otwieram czekolade milka,a koncze ja podczas karmienia nocnego,a w ciagu dnia ciastka,ciasta,paluszki z sezamem.cale dnie slodycze doslownie. Nie umiem sobie odmowic i to od Swiat,tak sobie zoladek rozepchałam. Nie boje sie juz jesc. Mały moze nie ma idealnej gladkiej buzki,ma taka kaszke jak sie dotknie,ale tak ma ladna cere.

Nie jem tylko surowych warzyw bo na to ma uczulenie i oprocz bananow i jablek innych owoców. Nabiał juz normalnie.

cukinka
matko chodakowska.6weidera ile Ty tego robisz:P..mi to tej 6 nigdy nie chcialo sie konczyc,nie moglam dotrwac do konca:) Ja to tylko brzuch chce miec super,a tak to u mnie ok. Waga wysoka nie jest.
Codziennie małęmu smaruje dziaselka bobodentem,ale chyba nie pomaga to za bardzo.

Właśnie mi placze bo odlozylam go do lozeczka pod karuzele i myslalam,że usnie,ale on chce raczki:P

zrobiłam herbatkę i usiąde z nim przed tv.

Odnośnik do komentarza

EmMadlen wygląda, że odsypia, mojej tez sie tak zdarzało, tylko, że ona odsypia w nocy, po kilku krótszych spaniach w nocy nastepuje zwykle 1 cała noc przespana. A w dzien to cały czas drzemki 15 minutowe, nie dłuzsze...

Co do remontów, to my mieszkamy w nowym bloku, codziennie gdzies wiercą, ale najgorsze jest to, że oba mieszkania obok nas i pod nami sa jeszcze nie zaczęte (ale juz kupione)... a mała jest coraz starsza i coraz bardziej jej przeszkadzają hałasy... :/ nie wiem co to będzie jak zaczną te remeonty :(

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yrl68dqgxhmxw.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ksigskn1n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...