Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Dagmarcia, ja mam skurcze codziennie od dwoch tygodni... i to wkurza bo co z tego ze boli jak nic to ze soba nie niesie, ech, macie racje
Nic z tym nie zrobię i nie mam wpływu, zawine sie w kocyk na kanapie i wstanę dopiero jak wody odejdą, muszę przestać tak wyczekiwać (w sumie jak z ciąża, jak przestałam liczyć dni płodne i ciagle o tym myśleć to... sie udało :D )

monthly_2016_09/pazdziernikowe-mamusie-2016_51170.jpg

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Zuzu gratulacje.

Noc w szpitalu tragedia. Oczu nie zmrużyłam. Fajnie posłuchać jak maluszki płaczą. Wczoraj urodziła dziewczyna która była 11 dni po terminie. Lekarze zastanawiają się co ja robię na oddziale jeżeli spokojnie mogłabym urodzić. No ale poprosiłam o tydzień aby przynajmniej posiedział.
Hmm w domu siku 3-4 razy w ciągu nocy a tu zero. Teraz powinnam do kubeczka zrobić a mi się nie chce ;).
No i ktg mam co 6 godzin.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziewczyny,obudzilam sie przed 6 bo mialam tak glupi sen,ze szok. Snilo mi sie,ze urodzilam,nakarmilam mala,polozylam do lozeczka i...zaczela się wojna. Zaczelam uciekac miedzy pociskami,schowalam gdzieś na cmentarzu i przypomnialam o malutkiej w lozeczku. O starszych corkach nawet nie pomyslalam,co za matka ;) juz mnie chyba nawet podświadomie schizy lapia :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja od czwartku tyle biegalam, że nadrabialam Was w trakcie dnia, ale nigdy do końca i nie mogłam odpisać, bo za chwilę znowu kilka stron, w końcu dziś obudziłam się po 6 i nadrobilam ostatecznie :D Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mamusiek! Jesteście wielkie, no i macie już swoje zdrowe maleństwa przy sobie! Ściskam Was wszystkie! Ja w czwartek byłam na usg 35+2 i synek ważył prawie 2700,wypada tak na dwa dni wiekszego i cały tak po środku norm, więc strasznie się ucieszyłam, że wszystko z nim dobrze. Teraz już mam wizyty co tydzień, no i pewnie ktg niedługo. Byłam też u hematologa, ze względu na te płytki, no i napisał mi zaświadczenie, że mogę rodzic zarówno naturalnie jak i cc, także bardzo się ucieszyłam, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Wczoraj pół dnia zakupów, bo idziemy za tydzień na wesele i nie miałam nic wyjściowego, ale kupiłam ekstra kiecke i jakiś prezent zamiast kwiatów, więc już o tym nie muszę myśleć. Robicie smaka z tymi pysznościami, ja też ciągle przy kuchni, ale nie jem za dużo ze względu na cukrzycę. Dziś imprezka u mamy , więc na pewno zjem jakieś pyszności. Życzę Wam super dnia i tym, które już się chcą rozpakować, żeby to było właśnie dziś. Reszta Maleństw niech będzie grzeczna!

Odnośnik do komentarza

A z magnezem to dobrze, że odstawiacie, bo czasem lekarze nie mówią, bo zapomną, no i jest problem przy porodzie sn, bo organizm jest tak wysycony po paru miesiącach brania, że ten magnez hamuje skurcze jeszcze na porodowce. Spokojnie można brać do 36/37 tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza

Bajka
Wygladasz cudownie po prostu. Nie wiem jaka figurka wczesniej,ale chyba ciagle powinnas byc w ciazy!

sowka
Ladna waga dzidzi,super,do terminu jeszcze daleko dosyc. Jeszcze wesele ne koniec,o matko:-)oby gdzies blisko.

ona1981
Ktg czesto w szpitalu,ale to dobrze,masz wszystko zapisane jak sie wierci. Wyspac sie nie da,fakt. Nigdzie sie nie da,ani w domu,ani w szpitalu:-*

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nadrobilam :)
Gratuluje dzidzi Zuzu :)

Dziewczyny ja zaczęłam 39 tc ale nie miałam ktg i moja nawet się nie zajaknela żeby zrobić. Niby mam umowiona wizytę w pon ale zastanawiałam się nad jej odwołaniem bo nic nie czuję żeby się działo a niespecjalnie chce mi się do niej jechać żeby usłyszeć znowu to samo. Ale może na to kto powinnam iść - już sama nie wiem.

Też mam zamiar zrobić literki nad łóżeczko jak EmMadlen ale jeszcze się nie zabrałam za nie :/

Odnośnik do komentarza

Zuzu- nie wiem czy pisałam, ale jak coś to piszę drugi raz gratulacje dałaś radę! Masz juz szczescie przy sobie :):* u mnie nocka tragiczna nie mogę się przewrócić z boku na bok, tak mnie cipsko boli.... zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę więc ciężki czas nas czeka bo chcemy w przeciągu tyg to zrobić żeby zdążyć przed porodem. Czyli czeka nas remont,sprzątanie przeprowadzka oj będzie się działo. Tyle roboty i akurat przed porodem. No ale nie mogęssię doczekać. :) ja też mam wizytę w poniedziałek :) buziaczki

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Ja tam tego ktg w sumie nie potrzebuje :) mała się rusza, skurcze zaczynają się wieczorami pojawiać, wiec dobry znak. Na wizytę się wybiore bo podejrzewam że to już ostatnia przed porodem, także chętnie się dowiem czy szyjka wymięka ;) bo cala ciążę była twarda i zamknieta więc mogłaby się już rozruszać :) herbatke z malin pije, niedlugo zacznę spacery i posiedzenia na piłce ☺ jakos pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm a ja myślałam ze ktg to standard po 37 tyg. Od 39 dwa razy w tyg. Tak mi moj lekarz powiedział, i jeżdżę do szpitala gdzie mam rodzic właśnie, co tez zalecił mi lekarz mówiąc ze jakby co to od razu przyjmą na oddzial. Kurde ale widze ze chyba jednak nie. Anyway to jest całkiem spoko bo mozna posluchac serduszka i sie uspokoić. Co prawda pol dnia w plecy ale warto.
Dziewczyny z tym wykluwaniem sie naaszych Małych to nigdy nie wiadomo, wychodza jak chcą, ja Tymka rodzilam 41+4 dni po terminie dluzyly sie w nieskończoność, sex, sprzataniee, nic nie pomoglo. Dostalam skierowanie do szpitala na wywołanie i w przeddzień pójścia skurcze w końcu sie pojawily. Jedyne co moge Wam poradzić to cieszcie sie mężem poki macie na to jeszcze czas, idzcie na pyszną kolację bo lada moment nadejdzie czas posuchy jedzeniowej i lozkowej tez :)

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
ja, jak co rano, kawusia + przegląd internetu (między innymi Pudelek :D ) i dzisiejszy nagłówek mnie rozwalił:

Daria Widawska: "ciąża to stan przy nadziei.... że to się wreszcie skończy. Żadne mistyczne przeżycie. Ciężka, fizyczna praca."
:D:D:D:D
Tak bardzo prawda :D

Dzięki Pauka, no u mnie wiele się nie zmieniło poza piłką z przodu tylko od 2-3 tygodni zaczęłam puchnąć już niestety :(

Ja KTG nie miałam ani razu i lekarz nie planuje mi robić, mam się 4 października zgłosić na wizytę już z torbą do szpitala, a tak to czekać, być aktywna, dużo seksu i spacerów i tyle :) ale nie martwi mnie to, wiem, że jest dobry więc jak nie widzi potrzeby ktg (mały się rusza non stop) to nie :)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Bajka - my to tak jakos rowno idziemy :) tez mam 39tc :) ktg mialam raz ale tylko dlatego, ze bylam w szpitalu ale jestem ciekawa czy teraz moze dostane skierowanie o ile dotrwam do wizyty, a mam we wtorek :) chcialabym nie dotrwac ale zobaczymy co to bedzie

Odnośnik do komentarza

No to mnie uspokoilyscie Dziewczyny - moja na każdej wizycie pytała o ruchy i skurcze a ze dzidzia się rusza a skurcze mam mocno nieregularne i przeważnie wieczorami to pewnie dlatego tego ktg nie zalecila :)
Misia to bedziesz teraz miała co robić - pamiętam moja przeprowadzkę :) Dobrze ze już dawno za nami. Ale życzę Ci żeby udało Wam się wszystko pozalatwiac zanim dzidziuś zdecyduje się urodzić.

Mój M dzisiaj złożył jedną komodę do pokoju naszej Izy - wreszcie mam gdzie schowac przescieradelka i wszystkie pierdolki do przewijania :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, ja mialam straszna noc. od 21 do 24 mialam skurcze, dosc silne i co 3min, ale po kapieli przeszly. polozylam sie, to mnie tak pachwiny i biodra bolaly, ze nie spalam do 4....
Teraz troche boli jak na okres,ale malo. Jestem juz tym strasznie zmeczona. Na szczescie maz idzie do pracy dopiero teraz, wiec rano posprzatal i zajal sie mala, a ja troche podrzemalam.
Milego dnia Wam zycze, ja sie z corkcia szykuje na roczek corki naszych znajomych, w bloku obok, to jakos dam rade.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73qq58mc2l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3leg3crmo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...