Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Dzisiaj sie wkoncu dodzwonilam i umowili mnie na to usg dopiero na 1 kwietnia. do tego czasu chyba dostane w glowe ;/
Dzisiaj zaszalalam i zrobilam mega slodkosc: ciasto na zimno na masie mlecznej z mleka w proszku, kajmak, rozpuszczona czekolada mmmm pycha. teraz tylko czekam az sie zestali w lodowce ;)
a jak Wasze samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

madziorek114
Jakos tak sie zamulilam ze odkad przyszlam to leze w lozku i nie mam na nic ochoty z drugiej strony jak cos bylo by nie tak to przeciez by mi powiwdziala (to lekarka pracujaca w naszym szpitalu z dosw i znajoma polozna mi ja polecila) wiec chyba panikuje i niepotrzebnie sie nakrecam a dzidzius se smacznie spal

Nie przejmuj sie! Ja tez wczoraj mialam wizyte i tez sie najadlam stracha bo dzidzius sie nie ruszal. Lekarz pukal mi wiele razy w brzuch i nic... juz czarne scenariusze mi przez glowe przelecialy ale wreszcie maluszek sie zezloscil i zaczal sie wiercic. Piekny widok :)

Odnośnik do komentarza

hej kobietki! ja dzis bylam na lekkich zakupach w rosmanie, gajne promocje maja. uwielbiam kosmetyki. Sroczka super ciasto z samego opisu mi slinka cieknie, dawaj przepis hi. moj synek 3 latek coraz czesciej pyta o dzidzie, niesamowite ze nawet sam w zabawie na cos wpadnie i pyta np: a dzidzia czym bedzie jezdzic w naszym aucie? itp.
ja czuhe sie lepiej choc mam mdlisci jeszcze ale zelzaly. mi pomogła na zoladek mieta pita wieczorem.
milej nocki!

http://s2.suwaczek.com/201610017251.png

Odnośnik do komentarza

madziorek114 czytałam gdzieś, że jak dziecko za bardzo się rusza to lekarz też nie może przeprowadzić badania więc ja bym uważała na Twoim miejscu z tą kawą:)
Ja dzisiaj jakaś zbolała jestem, brzuch mnie boli w całej rozciągłości, z lewej z prawej, u góry, na dole. Stresuję się bardzo, już meliskę wypiłam, mam nadzieję, że to maluszek się tam mości i buduje sobie mieszkanko...Ech, za tydzień prenatalne, krew na badanie PAPPA już oddana, niby już minęła granica 12-tego tygodnia a stres nie maleje...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

mamusiamuminka1

Ja dzisiaj jakaś zbolała jestem, brzuch mnie boli w całej rozciągłości, z lewej z prawej, u góry, na dole. Stresuję się bardzo, już meliskę wypiłam, mam nadzieję, że to maluszek się tam mości i buduje sobie mieszkanko...

Chyba musi tak byc :) u mnie kolejny dzień czuć taki dyskomfort, bólem tego nie nazywam ale czuje wyraźnie ciągniecie czy ucisk właśnie po bokach (wzdłuż kości miednicy). Liczę, ze to właśnie "przebudowa" jest tak odczuwalna, ale trochę sie denerwuje.

Odnośnik do komentarza

madziorek powolitku musza te nasze dzieci nauczyc sie dzielic mama.
sroczka dzieki za ostrzezenie hihi ja ostatnio sie lapie ze czekolada to moja pasja. kocham. ale ograniczam sie jak moge hehe
ja jutro mam wizyte i chce zeby maz poszedl ze mna. moze wyobraznia mu sie troszke rozwinie hi. dzis wraca z poligonu bo to żołnierz.
a Wasi mezczyzni wspiraja Was? czy raczej wszystko na Waszych glowach?
milej srody! bye

http://s2.suwaczek.com/201610017251.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Dawno się nie udzielałam. Ja również byłam na prenatalnych w poniedziałek, krew mi pobrali bez problemu, ale z usg problem już był. Dziecko ułożyło się plecami i wcale nie chciało pokazać z profilu. Lekarz stukał lekko po brzuchu, kazał kichać, kaszleć a ono dalej nic. Jakbym chwili wcześniej nie usłyszała serduszka to byłabym spanikowana. Lekarz kazał mężowi iść i kupić mi snikersa, po zjedzeniu i odczekaniu chwili dziecko w końcu łaskawie pokazało buzię. Widać było stópki, dłonie, nawet dwie komory mózgu, ale okazało się że do badań prenatalnych dziecko jest za małe, bo musi mieć minimum 4,5cm, a nasz maluszek w poniedziałek miał 4,04cm. W piątek mam iść ponownie, żeby dokończyć badanie. Powiem Wam, że lekarz od początku zaprosił mnie do gabinetu z mężem, podstawił mu krzesełko i pokazywał każdą część tego malutkiego ciałka. Mina męża i zaszklony wzrok- widok bezcenny. Pozdrawiam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d2btnsi9e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...