Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Bo oni robią tam we dwóch i i terminie w którym ja idę to właśnie kilka dni mojego lekarza nie ma, tak zrozumiałam. Ale skoro mówisz ze ten był w porządku, to przestanę przeżywać jak głupia ☺ no i jeszcze męża wezmę skoro to nie problem iść we dwójkę do gabinetu to już w ogóle mi ulzylo ☺☺☺ az się chce za przygotowanie świąt brać!
Hihi mój debiut, przygotowuje swoje pierwsze święta, zapraszamy tesciow☺ także mam trochę stresa! No i pochorowalam się, gardło boli, ucho boli.. na zakupy męża wysyłam ☺ a ja się zaraz biorę za sprzątanie ☺

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane;)
ale sie milutko robi na serduszku jak ogladam zdjecia waszych malych pociech ;)
ja mam usg dopiero 1 kwietnia i martwie sie czy wszystko w porzadku bo ostatnio mnie jakos dziwnie brzuch pobolewal ;/ mam nadzieje ze to dlatego ze malenstwo szybciutko rosnie hehe ;)
Ufff wlasnie skonczylam sprzatac lazienke i kuchnie, nawet podlogi umyte wiec energia powoli wraca ;d

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Czytam Was od samego początku, praktycznie od pierwszego wpisu, bo już wtedy wiedziałam, że październik będzie też moim miesiącem. Nigdy się nie ujawniałam, bo po wcześniejszych doświadczeniach wolałam chuchać na zimne i nie chwalić się głośno. Tak naprawdę nadal wie niewiele osób, ale gdy przeczytałam pierwszy wpis, obiecałam sobie, że zacznę się tutaj udzielać, gdy będę już po badaniach prenatalnych, bo wtedy tak na dobrą sprawę, można już odetchnąć głębiej :) i dziś był ten dzień. Jestem po prenatalnych, z dzidzią wszystko okej :) serduszko pięknie biło :) jutro zaczynam 13 tydzień :) pięknego dnia kochane!

Misia i Izadeutchland - wierzyłam, że się tutaj spotkamy. Ściskam Was! :*

Odnośnik do komentarza

Też miałam wczoraj prenatalne. USG wyszło z bardzo niskim ryzykiem- jest nosek, przezierność karkowa w normie, żołądek pracuje i wszystkie narządy są wykształcone jak trzeba :) Teraz czekam jeszcze na wynik testu Pappa, komputer przeanalizuje wszystko i za dwa tygodnie wizyta w klinice na omówieniu wyników. Jestem spokojna :))

Odnośnik do komentarza

zrzeda super wiadomosc :)

Ja melduje sie dopiero teraz po wizycie,bo miałam jeszcze umówione spotkanie o wesele te wszystkie szczegóły mnie przerazaja.... A więc serduszko ładnie bije i jak narazie jest wszystko okej jestem taka szczesliwa! :) I jestem bardzo zadowolona z lekarza i to na nfz się smieje ze mną,wyjaśnia wszystkie moje wątpliwosci, tłumaczy jest superrr :) Chciałam zrezygnować z badań prenetalnych ale on mnie namówił,żeby je zrobic wiec znowu jutro bede dzwonic:) Mysłałam,że zaczełam 10 tydzień ale lekarz mówi,że to 8 tydzień i 5 dzien. Termin mam na 28 listopada i z miesiaczki i z usg. Jestem zszokowana wynikami krwi. Położna mówiła,ze mam morfologie jak facet ha ha :) A ja się obawiałam,bo nie jadam mięsa i mysłam,że wyniki bedą złe ale odetchnełam. I troche sie rozpisałam, sory dziewczyny.

WawAnia nie wierze,ze też tu jestes :) Fantastycznie.... Ciesze się we wszystko jest okej.... Superrancko :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Mari83 - trzymam kciuki! :)

Misia - jestem, jestem. Po prostu sie nie udzielalam dopoki nie dotrwalam do badan prenatalnych. Za dwa tygodnie będę jeszcze miała wyniki z krwi i wtedy rozmowa z genetykiem, ale odetchnelam z ulga :) to już 13 tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Gość groszek1

Dziewczyny a mnie od 2 dni ogarnia znowu przeraźliwy lęk o dzidzie. Wczoraj przyczaiłam ze właściwie przestały bolec mnie piersi,w dodatku nie sa już takie ciężkie i jędrne jak kilka dni temu. Mam od kilky dni tez jakies takies skurcze niebolesne ale jakby macica sie napinała i czuje wtedy twardą kulka wielkosco pięści tuż pod pępkiem. Wizyte mam po swietach we wtoren bo moj doktor jest na urlopie no i schizuje tak ze oszaleje chyba. Rany. Wolałabym wiedziec ze wszystko jest ok...

Odnośnik do komentarza

Groszek nie martw się, na pewno jest okej, a jak jesteś bardzo zaniepokojona jedz do szpitala powiec, że masz bóle brzucha i niech zrobią ci usg i będziesz spokojona a przyjac cię / was muszą.... wawAnia tak się cieszę ale do tejpory nie mmogę uwierzyć ze my tu jesteśmy :). A ja znowu jestem wściekła wczoraj lekarz poprawił skierowanie na bad. prenetalne dzwonię żeby się umówić znowu mam źle skierowanie kurde no chyba sobie odpuszczę

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie martwcie sie - mnie piersi chyba od tygodnia albo dwóch kompletnie nie bolą, juz sie duże tez nie wydają
Za to takie skurcze brzucha, po jednej, po drugiej stronie, albo jakoś tak na linii pępka mam kilka razy dziennie. Czasem tak mocne ze mnie zgina w pół i muszę przeczekać. A mały/mała to "okaz zdrowia" :) wiec to nie są powody do stresu który jest dla nas szkodliwy :):):)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...