Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sroczka

Tak jak wyzej wiele razy bylo pisane kazda z nas przechodzi to wszystko inaczej ale zawsze milo jest sie poradzic dziewczyn :) oby z wszystkimi maluszkami naszymi bylo wszystko dobrze :) nawet jesli naszym kosztem zlego samopoczucia :)

Odnośnik do komentarza

anusiaaaaa
od 3 dni mam te plamienia fakt delikatne i kolor jakby coraz bledszy sama juz nie wiem panikuje... :( lek. mówi że to nic sie nie dzieje ale jak byc spokojnym jak na necie tylko o poronieniach piszą;( zalamka poprostu

anusiaaaa
u mnie takie właśnie plamienia beżowe lub ciut ciemniejsze też występowały nie zawsze ale np. jednorazowo co jakiś czas wyglądało to raczej tak że zawsze przy podtarciu tylko w wc wkladka bywała czysta jednak pamiętam ze w spodziewanym terminie miesiączki tez trwały 3 dni takie wlasnie plamienia teraz miałam kolejny termin miesiączki i znow jednorazowo takie plamienie wystapilo .... mysle ze dopóki brzuszek nie boli mocno i te plamienia nie przybierają na sile to nie ma powodu do niepokoju chociaż wiadomo ze warto wszystko skonsultować z lekarzem my tylko możemy sobie tutaj "gdybać"

Odnośnik do komentarza

sroczka nie długo wyjdzie ci brzuszek zobaczysz... :) a za kilka miesięcy bedziesz nie raz narzekać, że za duży ze ciężko i wg... :) moja siostra będąc w 5 miesiascu ciąży nie miała prawie brzuszka. A jest bardzo szczupła wzrost 155 a waga 41 i dopiero jak ja zobaczyłam bez bluzki to się dowiedziałam ze jest w ciąży. Nikomu wcześniej nie mówiła... aga- a jak się czujesz? Ale ci zazdroszczę dwójki. Mój narzyczony też jest z bliźniaków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...