Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Super te nasze forumowe dzieciaczki!
Cukinka zdjęcie pierwsza klasa :)

Moja Iza też nie bardzo wykazywała chęci do przewrotow a dziś nawet miała ochotę i trochę się poturlala z moja pomocą z pleców na brzuszek bo w drugą stronę jakoś jej łatwiej i sama daje radę.
My dzisiaj zaczelysmy kiepsko dzień ok 7 i do jakiejś 14 bylo slabo - karmienie co chwila, to nie pasuje tamto tez nie, nawet na raczkach się nudziło bo jeczala. A potem jak usneeeela - niemal godzinę spala (normalnie ma drzemki 20-30min) potem po pobudce cyc i nie minęło pół h i znowu poszła w kime i spała 1,5h! Nie wiem co jej się stało ale chce tak częściej :)

Teraz już śpi na noc i mam nadzieję ze nie obudzi się aż do 3 :)

Odnośnik do komentarza

Cukinka nasz maluch też leniwy jakiś, nie chce sie przewracać. Od kilku dni sama go turlam po łóżku albo po macie piankowej ale dopiero za którymś razem skumal że może główkę podnieść. No ale sam nie chce. Za to na brzuchu uwielbia leżeć, potrafi tak 10-15 minut.
My tez mamy ten kocyk sensoryczny i gwiazdkę od bebiko. Ostatnio zamowilam też darmowy termofor z pestek wiśni( juz przyszedł) a niedawno słoiczek z gotowym daniem i poradnik o żywieniu.

U nas juz trochę lepiej, Mały ociupine spokojniejszy i nie drze sie na spacerze bo kilka dni pod rząd był ryk a nigdy wczesniej to sie nie zdarzyło. Niech juz mija ten skok czy co to jest bo wzbijam sie na wyżyny swojej cierpliwości.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Misia nasza Ala miała niebieskoe oczka a teraz jej sie już zmieniają i widać że będą brązowe-piwne (po mężu) Starszy syn ma po mnie takie jakby szare bo to ani niebieskie ani zielone hehe no i jest blondynem a Ala chyba ciemne wloski bedzie mieć skoro oczka juz brązowieją.
Co do maty to super kupiłaś, sama bym do niej wskoczyła hihi

CUKINKA nasza młoda też leniuch jeszcze z 3 tyg temu obracała sie z brzuszka na plecki a teraz nawet na brzuchu nie chce lezec bo krzyczy. Za to opanowaľa nowy systen kopania i tak kopie nozkami ze obraca sie wogol wlasnej osi o 360stopni. Wczoraj bylam w szoku jak zobaczulam ją w lozeczku calkiem po innej strnie niz ją polozylan.
Obraca sie na boxzki zmienia se muzyke w karuzelce taka spryciuuuula mi sie zrobiła nooooo.
Ja z bebiko jeszcze nic nie dostałam, wogole z niczego nic nie dostałam. A tyle razy sie rejestrowałam ze juz mam to gdzies. Nie chcą nic dac to nie!

monthly_2017_02/pazdziernikowe-mamusie-2016_54587.jpg

Odnośnik do komentarza

misia1994Mam identyczną matę, mała dostała w prezencie ☺ Marysia na początku głównie była zainteresowana tymi czarno-białymi pałąkami, potem był szał na gwiazdkę, teraz bawi się głównie tymi tasiemkami i osmiornicy.
Mamy jeszcze drugą matę Fisher Price, to w porównaniu do niej ta z kojcem ma wyższe pałąki i miękkie, lekkie zabawki, więc dziecko się nimi nie uderzy, no i pewnie wystarczy na dłużej. Jak dla mnie minusem jest to,że te zabawki nie wydają żadnych dźwięków, więc czasem zamiast którejś z nich zawieszam jakąś grzechotke.

https://www.suwaczki.com/tickers/dqprcwa1b4boyvr1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprl6d8z12sg2tu.png

Odnośnik do komentarza

Groszek- ale ty to masz mate gigant ;) bardzo mi sie ta twoja podoba. Moja Pola to ani razu nie sie obrocila a powinna juz?
Poprostuaga- boze! Dopiero teraz poprawnie odczytalam twoj nick. Jaki wstyd ja czytac nie potrafie. Bylam pewna ze jest napisane popropapuga ;) no ja juz tez zawiesilam jakies inne zabaweczki.

Ja sie zastanawiam nad chusta. Bo Z Pola musze robic wszystko jedno reke a ona sie juz tak wygina ze nieraz nie daje rady jej utrzymac

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Totek jak tam się czujesz? gorączka minęła?

Ja za to od 2 dni mam temp. 35,7 i strasznie mi słabo. ALe nic dziwnego jak Ania je 12 razy w nocy a ja raz na 12 godzin ehh. Ale i tak nieźle dziś jadła co 2 godziny, ostatnie 3 dni co 30 min czasem. Za to znów się zmieniła. Ma inny rodzaj głużenia i potrafi nawijać jak najęta nawet do tel czy do babci :)

A maty fajna sprawa, nasza może i 30 min leżeć , bawic sie i gadać do zabawek.

Ja mam chuste, ale rzadko używam bo na moje mieszkanie to więcej wiazania niż noszenia. U mnie Ania siedzi grzecznie, ale jak mąż zawiąże to wyje. Bez cycków przed buzią nie chce siedzieć skubana :P

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Alice ales mnie rozbawiła z tymi cyckami przed buzią hihi :)
Misia1994 nasza Ala sie nię obraca z brzuszka na plecki ani na odwrot tylko np.jak ją położę do łóżeczka glowką na poduszce to za kilka chwil zamiast głowy tam na nóżki. Niewiem jaki to etap czy juz powinna czy nie, ale napewno powinna na brzuszku lezec i chociaz próbować się przekrecic na plecki. A ona nieeeee

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

Dzięki dziewczyny :)

Dzieć mój dziś o 6 rano postanowił wygłosić jakże ekspresyjne przemówienie, które trwało... 1,5 h. Trump przy niej wypadł blado haha :-D

Misia1994 widzę że te Pole nasze obie jakoś leniwe. Powodów do zmartwień nie mamy, bo każde dziecko przekręcać się uczy w różnym czasie, to tak jak z chodzeniem i siedzeniem. Grunt, że leżąc na brzuszku potrafią głowę wysoko trzymać :) i moja się nauczyła robić kołyskę, buja się w przód i w tył. Prędzej to chyba fikołka zrobi, niż się na bok przekręci :-D I położenie swoje też potrafi zmienić, ale na podłodze. W łóżeczku tylko śpi albo bawi się karuzelą. Resztę czasu spędza na ziemi :)

Odnośnik do komentarza

U nas przez 2 noce było super. A wczoraj znowu postanowił nie spać do 2 w nocy. Stwierdził, że dni dobroci dla mamy się skończyły. Mój mały to chyba na głowie próbuje stanąć :-D. Wczoraj tak się ślinił, że śliniaczek założyć musiałam. Plujek mały. Próbuje na boki się przewracać. Tylko z nóżkami do góry to ciężko. Teraz leży i prowadzi dyskusje ze starszym bratem :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

I u nas ta sama mata, mały leży dzielnie sam nawet do godziny i gada, ale też tam już różności pozawieszalam, też dostał w prezencie.. Noc jak zwykle bez szału, od piątej już cyrki, ale szczerze to nawet nie pamiętam czy karmilam między północą, a piąta rano, ale pewnie tak :D Stasiu spryciarz już od dawna się przekreca z brzuszka na plecy, za tw drugą stronę jeszcze nie próbuje.. Teraz jestem z nim na długim spacerze, bo w końcu powietrze rozpieszcza.

monthly_2017_02/pazdziernikowe-mamusie-2016_54591.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was:*

my 10 min temu wrocilismy z okolo 1,5 godzinnego spacerku,wiatr wieje bardzo,ludzi na ulicach malo.Mały nadal w gondoli spi u siebie w pokoiku przy uchylonym oknie.

Noc byla mila,zasnal chwile po 21,a pierwsze karmienie 4:45 i spal do 8. Potem "drzemka" od 10 do 13,karmienie i od razu pedem na spacer,na spacerze po 20 minutach znow usnal i spi do teraz:)a ja wlasnie dopijam kawke.

maty macie fajne,moja to jest dosyc mala,ale juz sie boje naniej klasc malego bo zaraz wrzeszczy,że zabawki mu sie cofaja i nie moze ich uchwycic.!

Ona
moj to samo,tak pluje i brudzi ubranka,że od wczoraj nosi śliniaki!

moj dzis 2 razy sie obrocil z brzuszka raz na jeden a raz na drugi boczek,ale przypadkiem i skonczylo sie wrzaskiem bo walnal głowka z calej sily:( Ja sobie nie moge poradzic z jego jęczeniem!Nie moge tego sluchac normalnie.Wy tak ladnie mowicie:"Jęczydusza",a ja "Jęczydupa":(

Jakieś plany na dzis/jutro?Imprezki itd??:):)

Odnośnik do komentarza

pauka pociesze Cię, nie jestes sama. Ja też nie moge już słuchać tego wycia. Noszę i bujam bo wtedy mam chwile ciszy. Bede miala ręce jak goryl. Wiem ze gòwniarz wymusza na mnie to noszenie ale ja nie mam serca zostawiac go tak samopas.
U mnie sie szykują imieniny u kuzynki ale o 19, wiec chyba nie skorzystam.

Kurcze te maty świetne. My mamy taką zwyczajna, prostą.

Alice 12 razy karmisz w nocy???? Szok. Jak to możliwe.

Chciałabym też mieć chustę a najbardziej to marzy mi sie fotel bujany. Byśmy sie z Małym bujali i bujali...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

Pola siadła sama, 7 razy! I za choinkę nie chciała się z powrotem położyć. Chwyciła mnie po prostu za ręce i siadła, tak pięknie sztywno i prosto. Teraz na mnie krzyczy, o stwierdziłam że jak na 1 raz to wystarczy :)

Odnośnik do komentarza

Misia1994
ale Ci zazdroszcze!!!!!!Jak ja za tym tęsknię o matko:(:(baaaardzo,ale piwko przy świecach??hehe.Zawsze świece kojarzyły mi się z czerwonym winem:D

mamusiamuminka
no ja to po prostu rady nie daje. Tyle,że jestem dosyć twarda i odkładam do lozeczka nawet na 40min i przez cały ten czas jest buczenie,jęki,zawodzenie i rozpacz!!

My bedziemy tv ogladac dzis!Odkurze zaraz. Sluchamy muzyki...ciagle David Guetta:P

cukinka
gratulacje dla Poli!Zdolniacha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...