Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Ja dzisiaj już po wizycie :) Stres był jak zawsze :) Ale ogólnie to prawie spadłam z kozetki jak mi lekarz oznajmił, że będę miała blizniaki i dwa serduszka biją... Jeszcze nigdy nie byłam tak w szoku tym bardziej, że na pierwszym usg był widoczny pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Dopiero przyswajam do siebie tą niespodziewaną informacje. ..

Odnośnik do komentarza

hej Kochane! a ja dzis po badaniach i wszystko oki, czekam jeszcze na toxo i hiv. Dzis rankiem pojechalam na badania- ok 6.00 i synek zostal pod opieka babci- tesciowej. ja przyjezdzam a ta narobila mu kanapeczek z oslizgla stara wedlina. oszalala. i jeszcze sie ze mna kloci ze dobra. eh w szale wzielam synka i pojechalismy na pol dnia pozwiedzać place zabaw w okolicy. ale mial frajde. a ja wlaczylam luz..
aleksandra90 gratuluje dwojki za jednym zamachem.

http://s2.suwaczek.com/201610017251.png

Odnośnik do komentarza

Alexandra super wiadomość ;) tak czytam mamuśki ze nie macie ochoty na jedzenie.. Ja zamiast jeść dla dwojga to dosłownie jem za dwoje. Wszystko co zobaczę muszę zjeść. A póki nie zjem tego na co mam ochotę to mnie mdli a jak tylko posmakuje to jest ok ;) juz nawet jem więcej niż mój mąż. Chyba muszę się opanować bo maleństwo jeszcze jak fasolka a brzuch conajmniej jak 4 miesiąc :/

Odnośnik do komentarza

Alexandra super wiadomość. Jesteś trzypakiem :P

Ania2612 ciesz się kochana, że masz ochotę jeść. U mnie od wszystkiego ściska mnie żołądek. :( fatalnie

Dziewczyny cierpiące na migreny spróbujcie pić więcej wody. Duuużo wody.

MajaWiktoria gratulacje!

Nowe mamuśki wpisujcie się do tabelki. Link w moim suwaczku. Jakbyście miały problem to piszcie.

Odnośnik do komentarza

Eh zastanawiam się czy tam gdzie chodzę do lekarza w rejestracji siedzą kretynki. Dzwonili do mnie z pracy, że źle kod choroby mi wpisali na L4. Zamiast B napisała K ( choroba żołądka ). A najgorsze w tym wszystkim jest to, że lekarka do której chodzę przyjmuje w tej poradni 1 w miesiącu i będzie dopiero 05.04. Gdy dzwoniłam do poradni to kobieta w rejestracji powiedziała ( po sprawdzeniu ), że to jest B.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

ona1981
Eh zastanawiam się czy tam gdzie chodzę do lekarza w rejestracji siedzą kretynki. Dzwonili do mnie z pracy, że źle kod choroby mi wpisali na L4. Zamiast B napisała K ( choroba żołądka ). A najgorsze w tym wszystkim jest to, że lekarka do której chodzę przyjmuje w tej poradni 1 w miesiącu i będzie dopiero 05.04. Gdy dzwoniłam do poradni to kobieta w rejestracji powiedziała ( po sprawdzeniu ), że to jest B.

Ale zwolnieniu wpisuje się zgodnie z legendą A,B,C,D lub E. Nie ma opcji K. A kodu choroby pracodawca nie widzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3s65gvghtubu5.png]

Odnośnik do komentarza

WITAM WSZYSTKIE MAMY!!!!! DO ZAOFEROWANIA MAM REWELACYJNY NIEMIECKI SRODEK NA KOLKE NIEMOWLECA. KROPELKI SA NAPRAWDE REWELACUJNE, WYPROBOWALAM JE NA WLASNEJ CORECZCE I KLOPOTOW Z KOLKA NIE BYLO. PANIE ZAINTERESOWANE ZAKUPEM ZAPRASZAM NA MOJA STRONE INTERNETOWA GDZIE MOZNA JE ZAMOWIC I UZYSKAC WSZYSTKIE INFORMACJE WWW.SABSIMPLEX.ORG
KROPELKI OCZYWISCIE SA ORYGINALNE I ZAKUPIONE W NIEMIECKIEJ HURTOWNI.
W RAZIE PYTAN MOZLIWY KONTAKT TELEFONICZNY 608-896-420
POZDRAWIAMSERDECZNIE
JOANNA WOLSKA

Odnośnik do komentarza

ona1981
Przecież jest kod choroby wpisany na L4. A moje zwolnienie lekarskie zostaje wysyłane do centrali we Wrocławiu do księgowości.

Może nieprecyzyjnie się wyraziłam, nie ma numeru statystycznego choroby, nie na egzemplarzu dla pracodawcy w sensie np 020 czyli krwawienia we wczesnej ciąży. Ale o symbolu K pierwszy raz słyszę, więc to mnie zdziwiło że ktoś podważył że chodziło o B.

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3s65gvghtubu5.png]

Odnośnik do komentarza

Witajcie,ja dawno sie nie odzywałam ale czytam Was po cichutku.
Od kilku dni troszke zaczynam spacerować,kręgosłup mnie boli nadal a właściwie krzyż wiec wymysłilam ze powinnam sie troche poruszac zeby rozluźnić te mięśnie. no i wczoraj po króciutkim spacerku myślałam ze padne,brzuch zaraz jakis napięty krzyż bolal jeszcze bardziej,bralam nospe i reszte dnia przeleżałam. Dzis sloneczko za oknem jakaś chęć zycia sie pojawia i ochota na sprzątanie. Ale zobaczymy jak mi to dzis pojdzie. Na spokojnie po troszku cos przed świętami trzebaby zrobić. Milego dnia życzę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...