Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Kaśka to masz hardcore. Te krwotoki pewnie z przemęczenia. Moje Maleństwo właśnie zasypia w łóżeczku a mi smutno, że go nie tule. I okazało się, że też nie chce już jesc z butelki mimo, że ponad 2 miesiące jadl w nocy. Ciekawe, a taka była walka bo nie chciał cycusia, przekorna istota.

Ciężko tak być cały czas samemu w domu z dzieckiem. Też tak mam, tyle, że jak mam dość siedzenia w domu, albo załatwienia to pakujemy się z Małym do auta i w świat. Przebilo mi się kółko w wozku :( nici ze spaceru jutro.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Kaśka no to masz pięknie???A może nie dojada i dlatego płacze?? Ja też mam krwotoki u mnie brak witamin no i też z przemęczenia. Jutro w końcu idę do lekarza z bolącym gardłem i wynikami.
Moja znowu wstała zjadła trochę z cyci i pisk. Oczywiście pierdy. No to mąż szybko zrobił mleczko ja dałam lefax i już ja kołysze. Może zaraz zasnie. Chociaż na 3 godzinki. To ja się przespie....

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Milutka super zrobiłaś sobie paznokietki. Padme i maaaaaag fajne wybrałyście sobie wzory. Ja bym sobie nie potrafiła takich zrobić, a że robię sama to zawsze w sumie jeden kolor mam.
Mama Joasi wiem co czujesz. Współczuję ci serdecznie. Mój mąż teraz jest w domu, ale 4 stycznia wyjeżdża na około miesiąc... Już się boję, jestem przerażona wręcz. Mój kręgosłup wysiada a maluszek przybiera grubo na wadze. Do tego, z nie wiadomych powodów wróciły mega kolki - o ironio - w dzień, kiedy skończył 3 miesiące. Nie wiem co to będzie. Ale aż mi niedobrze ze stresu jak o tym myślę...
U nas dzisiejszy dzień mocno marudny. Byli znajomi, jednak Maciuś nie przyzwyczajony do takiej ilości osób (przyszło 6 osób) marudził i prawie całą imprezę przesiedziałam z nim kameralnie w sypialni...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Agnees
Wspolczuje gazow waszych dzieciakow :( biedaczyska mecza sie :(. My z Zosia sie nudzimy same w domu bo tatus na uczelni. Mialam jechac do mamy ale kurcze lodowisko na drodze :(. Zjadlabyn cos dobrego ale nie wiem co , nie ma co. Hmmm a jak swieta bez uszek ?:( bez kapusty z grzybami ? Chyba ze grzyby wydlubie

Agnees - widzę, że tylko córce smaka robisz na tym zdjęciu ;) No chyba, że zjesz, to i ona pośrednio co nieco popróbuje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Monika sama sobie nie zrobię takich idę do kosmetyczki w piątek :) padme te drugie tez cudne tylko ja nie przedłużam paznokci a swoje mam krótsze bo jak tyko zapuszczę to Nusia na tym cierpi.

U nas nocka spokojna. Nusia zasnęła o 21:00 i obudziła się o 5:30 a raczej bolący brzuszek. Zjadła setkę z butelki po czym napięła się i wszystko zwróciła. Kupiłam butelkę ze smoczkiem z dwoma dziurkami i pewnie za szybko jej leci bo krztusi się czasami. Muszę wymienić na mniejszy smoczek. Przebralam ja, wytarlam i nakarmiłam z cycka. Teraz już przysypia wiec pewnie pójdę odłożyć Ptaszynke :)

Odnośnik do komentarza

Agnes jak ja cie dobrze rozumiem bo też jestem terroryzowana chrapaniem, nie cierpię :/mój M. jeszcze uwielbia zakładać na mnie nogę jak śpi tak, że ja nie mam jak się ruszyć :)
Ola wczoraj nam zasnęła po 16 i tak z przerwami na cycusia spała do 20,i więcej już jej tak nie pozwolę bo to zburzyło cały nasz harmonogram wieczorny, zamiast spać o 21 to usnęła dopiero o 23 :/ i tak nie jest źle :) miałam dylemat czy ja budzić ale szkoda mi jej było, następnym razem już wiem, żeby ją budzić maksymalnie o 18.30, tak jest u nas najlepiej.
Wczoraj na spacerze w parku dostrzegłam turkusowy wózek odskakujący raz na lewo, raz na prawo, zdziwił mnie ten widok ale za chwilę dobiegł mnie płacz dziecka, pewnie na tego maluszka działały właśnie taką ostre telepania, bujania i wertepy, ale odrazu sobie przypomniałam ten artykuł jaki to ma wpływ na mózg dziecka i zrobiło mi się nieswojo :/ jak się cieszę, że moja niunia jest grzeczna na spacerach, a nawet jak coś jest nie po jej nosie to smoczek załatwia sprawę :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki myślicie, ze jak Staś juz ktorys dzien z rzedu mi sie przesikal to jest pora na zmiane pampkow na 4?

Stas wczoraj zasnal na noc o 20:45. Bylam w szoku. Budzil sie co prawda przez cala noc z 5 razy, ale zaraz po jedzeniu zasypial. Obudzil sie o 7 i fikal w lozeczku, posciagal skarpetki i caly sie rozkopal, testowal nowe dźwięki, az tata zdziwiony z kuchni przyszedl. Dalam mu cyca i myslalam, ze juz zaczynamy dzien a on mi zasnal..

Odnośnik do komentarza

U nas noc ekstra, oby więcej takich, ale znając moją córkę to był jednorazowy wybryk. Zasnęła przed 21 jo może 20.30, ale pierwsza pobudka 2.30 a druga o 6 . Jeszcze pospałyśmy prawie do 7.30.
Wczoraj w ciągu dnia wyskoczyłam do galerii a Gosia została z tatą. Była mega grzeczna, tatuś szczęśliwy, nakarmił z butli, pomimo że ona nie jada :)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki krótkie pytanie, czy którejś bobas miał już jakaś alergie skórną? Pisałam z tydzień temu że mały ma na główce coś co podejrzewam, że chyba nie jest ciemieniuszką. Wczoraj koleżanka mnie uświadomiła, że to uczulenie. Najprawdopodobniej na płyn do prania, bo normalnie używałam bobini a ostatnio kupiłam lovelle. Ach... Zawsze coś. I zastanawiam się, co stosować w takim wypadku? Wczoraj wykąpaliśmy w emolium, ale jakaś maść by się przydała. W środę mamy szczepienia i wizytę u pediatry, ale może jest coś co sama mogę zastosować??? Czy w ogóle iść do dermatologa?
P.s. dziś kontrola bioderek, trzymajcie kciuki. Niby u nas było wcześniej wszystko ok, ale opowiem później... Eh...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie! U nas noc tym razem bez atrakcji,spała od 21 bo 7 z przerwą na jedzonko o 1 i 4 teraz znów spiocha.dzisiaj też mamy bioderka i wizytę u dentysty z synem i co gorsza na tą samą godz i to sama tak umowilam,Brawo Ja!!!
Mąż pojedzie z młodym do dentysty a my na bioderka.
Markocyk jak by co to pisz i podam ci nr do Kirejczykae ba Kom
Monikae może zapytaj w aptece,a może maść hydrokortizon ta bez recepty-ciekawe czy można dla takiego maluszka?Mag może ty będziesz wiedziała?
Kurczę muszę kupić cos na prezent dla mamy tylko samą niewiem co...?

Odnośnik do komentarza

Milutka myślałam o lefaxie, ale przeczytałam skład i okazuje się że ma to samo co Sab simplex, który używamy. Lefax ma nawet mniejsze dawki symeticonu i symeticonu. Więc kurcze nie wiem czy warto...
Szczęściara wiesz mój Maciuś też właśnie taaaaakie bąki i tyle ich puszcza, że nie mam pojęcia gdzie to się zbiera. A najgorsze, że nie wiem od czego bo nic nie zmieniliśmy a tu nagle w magiczne 3 miesiące sytuacja kolkowa bardzo się pogorszyła.
Emka wiesz, ja zawsze pytam mamę, co by się jej przydało, zawsze coś się znajdzie. Teraz zażyczyła sobie łańcuch do roweru bo kupiła nowy;-)

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...