Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ma mate jesli dobrze pamietam z fisher price no i w sumie zadowolona jest :).
Leze sobie karmie , niuniek przysypia przy piersi ( co z tego ze spala przed chwila poltorej h) w tv leci 4fun tv bo nic innego nie ma a ja sie zastanawiam co zrobic na obiad... Hmmm moze gulasz ? A co wy robicie dzis na obiad ??

Maaag to prawda ze w łancucie straszy ?? Moja szwagierka jak tylko stamtad przyjedzie to ma nowe historie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Maaaaaag ale pięknie Nusia główkę trzyma, zazdroszczę. Maciuś dziś dopiero pierwszy raz uniósł głowę na wprost na brzuszku. Mimo, że codziennie go kładziemy to on albo się drze albo zasypia. Wczoraj po czytałam żeby bawić się w kulanie, z plecków na brzuszek i spowrotem. I chyba to będzie sposób.
A czy Wasze dzieciaczki się podnoszą jak się je złapie za rączki? Bo Maciuś jest taki leniwy, że bawimy się tak, że łapiemy go za rączki i ciągniemy troszkę do siebie żeby taki odruch wywołać, ale ten ani śmie się ruszyć... Może jakieś sposoby na to macie?

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Maaag ty zawszw cos fajnego robisz do jedzenia:) jak czytam to az slinka leci hehe:) rzeczywiscie Hqnusia silna skoro juz sie przekreca:)
U nas dzisiaj byla rehabilitantka i sprawdzala jak Fifi podnosi glowke w roznych pozycjach i super. Powiedziala ze jest bardzo silny. I trzymany za raczki sam sie podniosl kilka razy do pozycji siedzacej:)
Spiworek kupilismy ostaynio w pepcko taki granatowy w gwiazdki, ale mysle ze na mrozy moze byc za lekki.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio narzekalam na kryzys mleczny z powodu przeziebienia i tak sobie rozhulalam laktacje ze sie ze mnie leje:)Nadprodukcja duża,nawet zurzylam wszystkie pojemniczki do mrożenia.oby tylko sobie klopotu nie narobic, bo zastoje,zapalenie i dupa.tak zle i tak nie dobrze:)może jakos to opanuje na dniach.
Zazdroszcze ze wasze maluchy takie ruchliwe.Nasza to leniuch.jak ciagne za rączki do główka jeszcze leci do tyłu.
Za to gada jak najeta:)Ostatnio moja mama sie smiala bo nie dala nam pogadac przez telefon takie snula bogate opowiesci.a przy jedzeniu to juz szczególnie,pewnie komentuje co zjadłam:)
Ja kupilam kombinezon w szmateksie ale jescze ciut za duzy.wybieram sie do komisu ale jakos mi nie po drodze.dziśtak u nas sypalo sniegiem zenie poszlysmy na spacer, wiec ululalam Lile w gondoli, ubralam i zostawilam przy otwartym oknie.spi juz 3,5h, wiec pewnie ja zaraz zbudze na karmienie bo cycki jak kamienie:)
Mój mążtez cieszy sie że karmie piersia,bardzo mnie w tym wspieral na początku kiedy mialam chwile zwątpienia i niepewnosci, zwlaszcza jak Lilka nie przybierala na wadze.Chodzil ze mna na szkole rodzenia i czesto mnie zaskakiwal czyms czego ja nie zapamietalam.I tak jak u Szcześciary ktorej mąż smial sie że tesciowa ciągle o tej bawarce, to moj disowal z kolei swoja mame ktora np mowila ze skoro Lilka robila tylko 1 kupke tzn.ze ja mam kiepski pokarm...Na szczescie przetrwalismy to:)
Za tydzien jedziemy w pierwsza podroz Lilki,do Warszawy do tesciow.Oj, juz czuje ile sie naslucham ze Lilka nie leży na brzuszku....

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

No wlasnie mialam pisac,ze mam jakis nawal pokarmu,ale widze Mindtricks,ze nie jestem jedyna:)
Gdzies kiedys czytalam,ze taki nawal moze pojawiac sie w okolicach trzeciego miesiaca,bo zwieksza sie zapotrzebowanie Malucha na mleko,wiec kilka dni i powinno sie samo unormowac:)
Marze o drzemce,ale jak tu sie zdrzemnac,ja zdaze zasnac,a Maly sie obudzi i dupa:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...