Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny ! Witam na wstępie nowe Mamcie i gratuluje tym Mamom które sa juz po badaniach prenatalnych i wszystko jest w porzadku !:) musiałam nadrobić troche stron bo nie wchodzilam wczoraj w ogóle na forum. Dzisiaj miałam egz bardzo stresujący ale naszczescie go zdałam i na pewno bede sie bronić w tym roku :) mam nadzieje Że jeszcze przed urodzeniem maleństwa. Strasznie sie cieszę !
Mówicie ze macie rożne zachcianki a ja wręcz przeciwnie nie moge nic przełknąć jakos. Od dwóch dni boli mnie głowa. Dzisiaj w nocy zasnelam o 4 bo ból był nie do wytrzymania :( dobrze ze teraz troche przeszło.

Odnośnik do komentarza

Hej :) ale się tu dzieje, ile czytania, tylko od wczoraj .mnie dziś głowa nie boli, przynajmniej na razie, za to od samego rana drga mi pod okiem, stres czy brak magnezu? Jak nie urok to sra..... Zrobiłam wczoraj muffinki niestety kolejny raz wyszły średnio, może korzystam z kiepskich przepisów, macie jakiś sprawdzony?
Co do chorób dzieciaczkow, mój młody też dużo chorował jak był mały, do momentu jak poszedł do podstawówki i zaczął grać w nogę, kamień z serca, bo dobrze pamiętam ile przeszedł, ciągły kaszel i kupa wziewnych leków, no ale dziś mamy to za sobą, czasem go złapie teraz angina czy zwykłe przeziębienie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Maaaaag gratulacje ;) tez chcialabym czuc taka ulge, nade mna wisi pisanie pracy i nie moge sie za to zabrac ;// wlasnis ucielysmy sobie z corcia drzemke, a teraz zagonilam ja do lekcji.
Z chorowaniem u nas to bylo tak, ze przeszlo jak skonczyla 6 lat. Samo z siebie. A tak to ciagle cos bylo. Teraz juz nawet tego nie pamietam ;) ale szwagierka ma wieczny problem ze swoimi maluchami i kiedys pojechala na takie badanie "zywej kropli krwi" i pani stwierdzila, ze chlopcy maja pasozyty, dala leki i tez bylo duzo lepiej, a tak to potrafili jej trzy razy w miesiacu chorowac.

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Czesc Dziewczyny ! Witam na wstępie nowe Mamcie i gratuluje tym Mamom które sa juz po badaniach prenatalnych i wszystko jest w porzadku !:) musiałam nadrobić troche stron bo nie wchodzilam wczoraj w ogóle na forum. Dzisiaj miałam egz bardzo stresujący ale naszczescie go zdałam i na pewno bede sie bronić w tym roku :) mam nadzieje Że jeszcze przed urodzeniem maleństwa. Strasznie sie cieszę !
Mówicie ze macie rożne zachcianki a ja wręcz przeciwnie nie moge nic przełknąć jakos. Od dwóch dni boli mnie głowa. Dzisiaj w nocy zasnelam o 4 bo ból był nie do wytrzymania :( dobrze ze teraz troche przeszło.

maaaag, gratulacje, teraz już z górki :)

Sevenka, ja zwykle robię stąd: http://nutmegandvanila.blogspot.com/2011/05/bardzo-czekoladowe-muffiny.html
czasem czekoladowe, czasem waniliowo-migdałowe z żurawiną, zawsze wychodzą, tylko nie wolno za długo mieszać składników i za długo piec

Odnośnik do komentarza

Buziaczek trzymaj się kochana dzielnie.
Maag gratuluje żadnego egzaminu.
Milutka jeśli chodzi o choroby dzieci to pamiętaj jesteś tym co jesz i jak dzieci źle jedzą to będą cały czas chorował. Słodycze szczególnie źle na wszystko wpływają i przetworzona sztuczna żywność

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Buziaczek trzymaj się! Niestety ale tu potrzeba czasu, czasami nawet bardzo duzo.

Ja byłam dzis na badaniach prenatalnych. Trafiłam na starego bufona, że przez całe usg sie stresowałam,bo odezwał sie do mnie raz czy dwa. Bardzo niemiła atmosfera.
Dziś mamy 13 tydzień a maluszek ma już 8,4 cm :D Wszystko jest dobrze, rośniemy, moja waga na minusie 1,5kg. A oprócz mięsa jem juz chyba wszystko! W końcu! Chociaż zauważyłam, że musze miec na cos ochote bo potem niemiło odbija mi sie to cały dzień. Małe i częste porcje to chyba u mnie złoty środek. Chwilo trwaj :)

Odnośnik do komentarza

A te nerwy to nigdy nas nie opuszcza... lekarz powiedzial, ze dzis patrzy czy wszystko jest i czy na swoim miejscu i jakiej wielkosci i ogolnej budowy, raczki, nozki, kregoslup, serduszko, zaladek, pecherz, budowa glowki, nosek, fald karkowy, lozysko etc.
Ale to czy np. serduszko nie ma wad bedzie mogl stwierdzic dopiero na badaniu w 20 tygodniu...
A ja myslalam, ze to wczorajsze badanie uspokoi mnie na cala cieze ....
Moj lekarz tez za wiele nie mowil, ale widzialam wielkie skupienie na jego twarzy, wiec nie dopytywalam, zeby go nie rozpraszac. Jak skonczyl to pare rzeczy mi pokazal i omowil, ale i tak zostalo mi tylko w glowie, ze maluszek jest prawidlowy.

A moj maluszek zrobil w brzuchu wieczorem filolka, ktorego poczulam :) Juz raz mialam takie uczucie, ale slabiutkie. Wiec pomyslalam, ze moze jelita. Ale teraz wiem na pewno, ze to dzieciaczek :) W koncu zaczynam wierzyc, ze jestem w ciazy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8jqivleyevi34.png

Odnośnik do komentarza

wrześniowamama , farsza ogromne gratulacje kochane :* .Ja poproszę z całego serca o trzymanie kciuków jutro , bo już tyle te wasze kciuki mi szczęścia przyniosły , że może jutro też będzie dobrze . Mam pytanko , śpicie na brzuchu ? ja mimowolnie przewracam się w nocy na brzuch :( i nie wiem czy mogę w jakiś sposób zaszkodzić

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqps6pnznyy0i.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje dobrych wyników! ;) aż uśmiech rośnie na twarzy jak się czyta wasze posty ;) Farasza, ja tez się właśnie zastanawiam czy to co czuję w brzuszku to fikanie koziołków mojego maleństwa, tłumaczę sobie, że przecież jeszcze niby na wcześnie, ale tak bardzo się wsłuchuję w siebie, że jestem na 99% pewna, że to co czułam dziś rano to nie były jelita ;)
karolicia, jutro obowiązkowo trzymam kciuki za Was ;) tym bardziej jestem ciekawa co ci powie, bo my przecież najprawdopodobniej ten sam dzien ;) powiem Ci, że ja na brzuchu spać nie mogę. Jak się próbuję położyć to odczuwam dyskomfort jakbym leżała "na czymś", czuje delikatny ucisk i nawet jak bym się w nocy przekręciła to i tak się obudzę i wróce na plecy albo na bok. Ale ogólnie spanie na brzuchu na tym etapie chyba nie jest zabronione, myślę, że chyba można dopóki czujesz, że ta pozycja jest komfortowa ;)
Powodzenia na dzisiejszych badaniach ;) kto ma, pochwalcie się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...