Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

tupi teraz mam wrażenie, że jesteś jedną z tych dziewczyn... naskakujesz na Kasie bo wyraziła swoje zdanie... chodzi tu o traktowanie drugiego człowieka po za tym tamte Panie usuwają każda kobietę co im się nie spodoba rzadko się udziela lub co ma inne zdanie jak np Kasia. I tak będę jej bronić!! Czy sie Tobie to podoba czy nie

Odnośnik do komentarza

Jureczka wskaż proszę słowa, które Twoim zdaniem są naskakiwaniem? Bo właśnie to co Ty teraz prezentujesz to jest subiektywizm. W mojej wypowiedzi nie ma niczego negatywnego, więc nie wiem przed czym chcesz bronić Kasię? napisałam nawet, że się z nią zgadzam w kwestii usuwania kogokolwiek i że ją pozdrawiam. Tak samo jak i ona kulturalnie odpisała na moją wiadomość. Natomiast Ty szukasz dziury w całym gdzie temat jest już zakończony. Ale widocznie taki masz styl bycia. Przez pół forum snułaś opowieści o babci i jak wszyscy Ciebie pocieszali to było dobrze. A jak dziewczyny przestały komentować ten wątek i nie miałaś nic więcej do powiedzenia to żeby zwrócić na siebie uwagę napisałaś post o odejściu z forum bo rzekomo tutaj nie pasujesz. Choć tak jak wspomniałaś tutaj nie ma przynależnosci więc wystarczyło poprostu nie pisać ale Ty wolałaś to wszystkim oznajmić żeby znowu było zaintetesowanie. Dopiero od niedawna tematy przez Ciebie poruszane dotyczą typowo ciąży i dziecka bo widzisz, że jednak to tym większość się interesuje i te kwestie są komentowane. Napisałaś o dziewczynach, że są despotkami a siebie jakbyś określiła? Trochę pokory w ocenaniu innych i wrzucania wszystkich do jednego worka bo to jest po prostu krzywdzące. To jest mój ostatni post w tym temacie bo uważam, że ta polemika może być męcząca dla pozostałych dziewczyn a chce im tego oszczędzić. W koncu to forum o ciąży, macierzyństwie i dzieciach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że przejrzałaś całe forum:) nie szukałam pocieszenia, a porady bo dla mnie moje dziecko jest najważniejsze :) a z resztą nie muszę się tłumaczyć :)
miło mi również, że oceniasz mnie bazując na nie których wątkach :) bo tu nie tylko ja opowiadałam o swych problemach :) ale widocznie szukasz dziury w całym albo bardzo Ci się nudzi :) życzę Ci spokojnej ciąży i zdrowego maluszka.
Wam też dziewczyny miło było poznać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Agnes no nie ma lekko z tymi słodyczami. Chciałabym wyglądać jako tako na weselu u kuzynki chociaż to już będzie 30 ty dzień. Oczywiście brzuch brązie tylko ręce żeby nie przytyly i dupsko tak bardzo :)
Kasiahappy ja mialam tak w pierwszej ciąży z cora wargi napuchbiete czerwone aż pękały i cały czas jakieś zapalenie masakra nie mogłam chodzić nawet tak mnie wszystko swe dzieło i nic nie pomagało. Dopiero po porodzie przeszło :(

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane . Na początku chcialam Was przeprosić za to zamieszanie ,mam wrażenie,ze to przez moj post taka niesnaczna sytuacja powstala ,chociaż nie mialam na myśli nikogo urazić .

A propo odczuć ciążowych , to mnie tak sutki drążnia ,ze nawet w staniku mi ciągle przeszkadzają a bez to juz wg nie da sie wytrzymać . Wg strasznie takie duze sie zrobimy jakbym juz karmila ale jeszcze żadna wydzielina z nich nie wycieka . Mam nadzieje ,ze mimo to będę miala pokarm. W pon badania a w czwartek utęskniona wizyta . Po niej mam zamiar isc prywatnie ns 3-4d bo caly czas mam przeczucie ,ze jednak bd chlopiec . I nawet nie jednokrotnie zlapalsm sie na tym ,ze mowie Natan kopie albo Natan chyba jest glodny he zamiast Natalka . Żeby jue bylo nue mam nic przeciwko córeczce , nawet pisalam kedys ,ze chcialabym miec druga i ubierać obie tak samo itp . Sle mize matczyna intuicja sie nie myli ?hmm zobaczymy

Ale za to nie mam problemu z tosleta ,w sensie z częstym chodzeniem czy cos . Dużo pije wody , herbaty zielonej (wczoraj caly dzbanek) razem to chyba ze 2l wypilsm wszystkiego i nie bylem w nocy ani razu . Czy to oznacza ,ze dzidzius potrzebowal więcej wody? Czyżby mial jej za malo?hmm ciekawe

Opowiadajcie kochane co tam u was , bo moje uzależnienie od was jest ogromne he

Odnośnik do komentarza

~Nela20
cześć dziewczyny czy któraś z was zmaga się może z jakąś wysypka? Mnie wyskoczyły krostki na przedramieniu i wewnętrznej stronie ud. Jak coś to proszę o radę!

Ja mialam wysypkę tam gdzie smarowalam sie kremem czyli brzuch i uda ,tylek i okazali sue ze przez krem . Mimo ,ze przed ciaza mnie nie uczulal

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :) w Białymstoku śliczna pogoda :) mam nadzieję że u każdej jest tak samo słonecznie. Dzisiaj wieczorem wybieram się na wieczór panieński przyjaciólki. Trochę szkoda że nie będę mogła być na całym bo dziewczyny potem lecą do klubu potańczyć. Sama tez mam na to ochotę ale boję się że ktoś mnie w brzuszek uderzy. Od początku ciąży mam taką schize i przez to nie mogę się dobrze bawić na takich imprezach więc ich unikam. Miłego dnia wszystkim życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

No ją wczoraj pojechałam do lekarza i powiedział że to działanie słońca i hormonów. Kazał mi pić wapno i rutinoscorbin brać 3x1 tylko kiedy to cholerstwo zejdzie!? Czy któraś z was miała taką przypadłość? Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Kobietki,
mam pytanie na temat wozkow. Szukam wozka "rok po roku", czy mozecie cos polecic.
Ja tez mam ogromna ochote na slodkie i slone. Narobilyscie mi ochote na grilla. U nas szans na grilla nie ma, ale kupilam kielbse i usmaze ja z cebulka i zjem wieczorem na balkonie:-)
Agnes, podpytaj lekarza o ten cukier, bo wg tego co wiem, to 119 po 2h jest naprawde ok i nie musisz sie o cukrzyce martwic. Ale najlepiej to skonsultuj. Ja w poprzedniej ciazy mialam 146 po 2h i od 140 byla wskazana kontrola cukru i dieta, a teraz normy sa jeszcze wyzsze. W tej ciazy nie mam cukrzycy i kamien spadl mi z serca.:-)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewuszki :) u nas tez słonecznie na maksa. Mamy dzisiaj córeczkę mojego męża na weekend :) poszli na dwór uczyc sie jeździć na dwóch kolkach bo Mała jeszcze nie umie a ja siedzę i nadrabiam forum. Zaraz zabieram sie za naukę bo w pon zaliczenie a w ciemnym lesie jestem jak zwykle... Zeby nie powiedziec brzydziej :p jutro jade do Krk wieczorem i musze zostać az do czwartku bo dali mi jakies kolejne badania do roboty do pracy mgr :( jakby nir wiedzieli ze jestem w ciąży ehh... Znieczulica po prostu...
Wczoraj zjadłam karkówkę z grilla a dzisiaj tak mnie brzuch bolal rano... Ale przynajmniej dobra była hihi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wózki to ja juz sama nir wiem jaki kupic. Ogladalam z landera x puls bo takiego chcieliśmy ale on ma z przodu dwa koła piankowe i dupa! Nie mozna ich wymienić na pompowane. :/ chyba zdecydujemy sie ba Anex sport ale musze sie dziewczyn zapytać bo wiem ze dwie z Was maja go jaka jest długość gondoli. Mindtricks wiem ze Ty go masz i wiem ze pisałaś kiedyś o długości rzeczywistej gondoli ale juz nie pamietam ile to było przypomniałabys mi prosze :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jak tam dzionek mija?
Mnie całeeee szczescie zab przestal bolec strachu sie najadłam ze zapalenie mam..
ale po porodzie idzie do wyrwania nie bede boroka ratowac:P
W moim piekarniku własnie wylądowało ciasto kruche z rabarbarem mmm zapach przecudowny..:)
Ja piec i gotować nie umie zawsze ciasto mi nie wychodzi:))
Mój wczoraj zabalował z kolegami z pracy a dzis nie do życia:/
Ale już ja się dziś za niego wezme:))
Też macie takie problemy z tymi facetami? Ehh

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) GreenRose mam pytanie czy Ty prałaś już pościele do łóżeczka? Ja kupiłam takie same jak Ty i w praniu bardzo się pogniotły do tego stopnia, że trudno je doprasować. I teraz zastanawiam się co jest przyczyną? czy brak moich umiejętności do prasowania? :) słabe żelazko? Czy po prostu materiał?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...