Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Boli mnie dziś brzuch cały dzień, miałam wizytę, myślałam że lekarz powie ze to normalne a on się trochę przejął badał mnie, dopytywal mam póki co zażywać nospe. Dowiedziałam się że mam z tyłu i nisko łożysko cokolwiek to znaczy. Szyjka ok 3 cm.
ale usg takie szybkie tylko główkę i rączki widziałam. I smutno mi. Zastanawiam się bo mój dzidziuś chyba mało się rusza, nie widać na usg żeby zmieniało pozycję.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Padme, kciuki zacisniete!;)

Cos mam hustawke nastrojow dzis ;/ w pracy spoko, po pracy kiepsko, poklocilysmy sie troche z Mloda, bo nie kumala zadania z matematyki i za cholere nie dala sobie wytlumaczyc. Potem Maly tak sie rozbrykal, ze pierwszy raz widzialam jak kopie normalnie podskakiwal mi brzuch i smialam sie taka bylam szczesliwa. Potem Mloda poszla na dwor a ja leze jak troll pod kocem i czuje sie jak troll.. nic mi sie nie chce, poczytalam troche kwietniowki i te ich baby bluesy i znow mam dola..

Odnośnik do komentarza

aniusiaa92_ciąża
Niby człowiek powinien się cieszyć, ale zawsze gdzieś z tyłu głowy pełno obaw, leku o strachu.... tez tak macie ze Was cos pobolewa w brzuchu albo pod nim???

Ja mam to samo... każdy mówił, że ciąża to taki piękny czas dla kobiety. A ja codziennie zastanawiam się czy z maluszkiem wszystko dobrze...czy czymś nie zrobię mu krzywdy. Na razie nie kupuję niczego jeszcze dla maluszka, czasme tylko coś pooglądam ale potem myśl o zakupach odkładam na bok i odliczam dni do połówki. A przed tym jeszcze cała lista badań. Mój mąż powiedział mi, że w lipcu ma urlop to w tedy będziemy kompletować wyprawkę dla synusia.

Dziewczyny czy słyszałyście, że kobieta w ciąży nie powinna jeść winogron? Bo ostatnio mi tak smakują a wyczytałam na internecie, że nie powinno się jeść. :(

Odnośnik do komentarza

No to już wiem, kto to mnie tak okłada kopniakami, i ma czkawkę codziennie ok 15:00 :) Mój synuś :) Będzie chłopak. Bardzo się cieszę :) Córka też się cieszy że będzie miała braciszka :) Na prenatalnych wszystko ok, wymiary idealne, ale Młody bardzo wstydliwy, nie bardzo chciał pani doktor pokazać co ma między nóżkami, ale bardzo ruchliwy, przez co badanie było nieco utrudnione :) Teraz debatujemy nad imieniem :) Jakieś pomysły?

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgf3q7jm12.png

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj kłuło w brzuchu i po lewej, i po prawej stronie. Nie był to bolesny bol tylko taki dokuczliwy, na początku byłam przerażona ale w koncu sie uspokoiłam i stwierdziłam, ze jak jutro nie przejdzie to szybko na IP albo do lekarza. Dzis kłuło ale mniej wiec podejrzewam, ze albo jakos usiadłam i sie cos przestawiło, moze maluch jakos tak dziwnie sie ułożył lub po prostu to od tej infekcji. No i bez żadnych plamien ani nic wiec staram sie opanować do jutro, a jutro mamy polowkowe:)

Odnośnik do komentarza

Hej ! Ja juz po wizycie. Dziecię chyba spało bo jakos tak nie ruszało sie za bardzo. Serduszko bije jak dzwon :) zdjeć nie mam tylko jedno obwodu główki bo tylko to zbadał. Płci nadal nie znamy bo sie dupka schowała do miednicy :( a tak sir cieszyłam na ta wizyte ze moze cos juz sie wyjaśni:( no ale najwazniejsze ze z Niuniem wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Maaag> moje ostatnie usg tez było takie ze tylko głowke zmierzył i cos tam jeszcze i mały spał badz spała na brzuszku swoim i tez za bardzo ruszac sie nie chciało:P ale jak gin powiedziała: noo rusz sie leniuszku mama chce cie zobaczyc, to poruszał nóżkami:) to było piękne:)

Esetka > no to gratuluje syneczka:) oby zdrowo rósł, i za mocno tam nie kopał.. mój dzis normalnie cały dzien aktywny...mało co śpi.. co usiade w pół leżąco to go wyczuwam raz z tej strony raz z drugiej...
a jak reke przyłoże do brzucha to cisza:P

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Już po wizycie i z chłopaka zrobiła się dziewczynka. Trochę się zawiodlam bo się nastawilam na synka no ale cóż, babiniec U nas rządzi w rodzinie :D najważniejsze że wsZystko dobrze, teraz będzie ogromny dylemat co do imienia bo kompletnie brak pomyslow. Z chłopcem było łatwiej bo miał być Rafał albo Dominik.

http://fajnamama.pl/suwaczki/193s6pj.png

Odnośnik do komentarza

tesia180
aniusiaa92_ciąża
Niby człowiek powinien się cieszyć, ale zawsze gdzieś z tyłu głowy pełno obaw, leku o strachu.... tez tak macie ze Was cos pobolewa w brzuchu albo pod nim???

Ja mam to samo... każdy mówił, że ciąża to taki piękny czas dla kobiety. A ja codziennie zastanawiam się czy z maluszkiem wszystko dobrze...czy czymś nie zrobię mu krzywdy. Na razie nie kupuję niczego jeszcze dla maluszka, czasme tylko coś pooglądam ale potem myśl o zakupach odkładam na bok i odliczam dni do połówki. A przed tym jeszcze cała lista badań. Mój mąż powiedział mi, że w lipcu ma urlop to w tedy będziemy kompletować wyprawkę dla synusia.

Dziewczyny czy słyszałyście, że kobieta w ciąży nie powinna jeść winogron? Bo ostatnio mi tak smakują a wyczytałam na internecie, że nie powinno się jeść. :(

No właśnie i tak to z tymi ciążami jest.. nerwy i stres. Jednak trzeba być dobrej myśli.. :-) co do winogron nigdy nie słyszałam żeby nie było można ich kosztować :-) osobiście lubię i mogłabym je wcinac tonami :-)

Dziewczyny co do imienia dla chłopca my będziemy mieć Miłoszka :-) :-) <3

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...