Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży a jej brak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatni okres miałam 5 tyg temu, wcześniej odstawiłam tabletki po 4 latach cyprest, regularnie z partnerem staramy się o maluszka jednak 2 tym temu testy pokazywały słabą drugą kreskę a beta hcg 0,68 jedynie. Nie miałam krwawienia poodstawiennego, ani miesiączki a zawsze miałam regularne. Jajników lewy 4 krotnie bolał dość mocno i klul. Nie wiem co tak naprawdę zrobić dalej nie mam okresu

Odnośnik do komentarza

Witam.
I co ci wyszło z tej bladej kreski?
Ja miałam podobna sytuacje, odstawiłam tabletki jeden miesiąc nie miałam miesiączki, pozniej pojawiła sie i była bolesna i dosyć obfita, trwała 6 dni. W dni płodne kochaliśmy sie z mężem kilka razy bo staramy sie o maluszka. Przed owulacja miałam bóle jajników i mam je do dnia dzisiejszego, poza tym jeszcze po 7 dniach od owulacji mniej więcej pojawiły sie mdłości po każdym zjedzonym posiłku. Zrobiłam 5 testów ciążowych jednej firmy bo tyle było w opakowaniu i na każdym wyszła delikatna kreska, w poniedziałek powtórzyłam test innej firmy i jest negatywny, nie mam miesiączki ani nawet żadnych plamien. Nie wiem czy po odstawieniu tabletek powinnam liczyć plus minus 28-30 dni na menstruacje ? :/ mieszkam w Holandii i nie bardzo mam możliwość zrobienia badań z krwi. Pozdrawiam czekam z niecierpliwoscią na odpowiedz co ci wyszło

Odnośnik do komentarza

Wyszło mi to, że teraz jestem w 17 miesiącu ciąży :) Zaraz po zobaczeniu kreski pojechałam do lekarza, ale ten powiedział, że jest jeszcze za wcześnie i nic nie widać. Powtórzyłam test za 2-3 dni i kreska już była bardzo wyraźna. My staraliśmy się o dziecko ponad rok. Leczyłam się na PCOS. Przez ostatnie 2 misiące brałam tylko suplementy diety inofem i castagnus, ale się udało :)

Odnośnik do komentarza

my o pierwsze dzieciątko walczyliśmy 9 miesięcy ;( w 6-7 cyklu wszystko wskazywało na ciążę a udało się 2 miesiące później, cały czas sprawdzałam jajeczkowanie testerem ze śliny, byłam pod kontrolą lekarzy no i tak długo to trwało 

Odnośnik do komentarza
Gość Roberta

U mnie wyszło po półtora roku starań, ale też w międzyczasie zaczęłam w domu kontrolować cykle monitorem cyklu. Mierzyłam na nim temp. pod językiem, wprowadzałam info o śluzie, o tym kiedy wystąpił stes. Nawet wskaźnik BMI można na nim kontrolować

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika

No w moim przypadku okazało się , że niezbędne okazały się badania nasienia partnera i wyniki pokazały, że ruchliwość jest zmniejszona. Stosowaliśmy podczas współżycia żel Prefert właśnie na pobudzenie plemników i teraz jestem w 4 miesiącu ciąży 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...