Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Marta Joanna
Dziekuje:)
To ze szczepiemiem faktycznie, masz wieksze zaleglosci bo ja jakies 2 tygodnie spoznienia. Zycze zdrowka zeby szybko szczepienia nadrobic:)
Soncia
Ja jak bylam to zrobilam pelna morfologie, plus crp i mocz, i wtedy plytki wyszly mega alat podniesiony a mocz dobry pozniej na szczescie spadlo prawie do normy. Widze, ze odbijasz sie jak ja bo moja strasznie duzo plakala przerazliwie i jedyne co wszyscy potrafili to wystawiac skierowania do szpitala.... Trzymam kciuki za was
A dajesz juz jakies kaszki?
Edzia
Jak po wizycie? A w ktorym tygodniu byl u ciebie porod?
Mmj
Ja wlasnie nie mialam, zadnego zalecenia w tym temacie, a tez nie ma nigdzie ze powtorzyli to usg... wrrr
Fiolka
Dziekuje:)
Co do kaszek dziecko zawsze po nich spi lepiej bo sa sycace, takze super, ze tak ladnie ci spi:)
Zaczarowana
Super pomysl z tym tel:)
U mnie starszak goraczkuje, i trzecia noc wyjeta z zyciorysu.... za to Zuzanka jak zasnela o 19 jescze spi bez pobudki odsypia zarawana noc.... i zaczela kaszlec....

Odnośnik do komentarza

Fioka – „żaba na liściu” najlepsze! ;D Super szydełkujesz. Świetna robota! :) Ślicznie! ;)
Mroczna – szacuj, że nadrobiłaś ;) Ciesze się, że szyna pomaga :)
Patka – a próbowałaś zwykłą solą fizjologiczną?
Anula – jakie kłopoty u M? ;* Oj przykro mi bardzo, że Twój M takie cyrki robi.. i nie daje Cię troszkę odpocząć. Chyba musisz wziąć sprawy w swoje ręce i postawić przed faktem dokonanym.. Jak rozmowy ie pomagają :/ Buźka dla Baletnicy, żeby Ci już tak nie dawała popalić ;* Moja K obraca się tyku na boczki..
Soncia – no masakra z tym Sylwkiem, a na drugi dzień u mnie to samo bombardowanie :( Zmienia się tym Maluszkom jeszcze wszystkie wiec i Twojemu się unormuje te spanie ;*
Fizka – też tak robię z K :D wkładam w fotelik i część. Dopiero od tygodnia. Że wcześniej głupia nie wpadłam na to tylko w bujaku siedziała :D

Jak byłam w ciąży to się po rejestrowałam na wszystkich tych rożnych stronkach i przychodzą etapami paczki :D nawet nie pamiętam potem z czego i co ;) Warto bo oni wysyłają potem zgodnie z wiekiem Bobasa.

Moja Kasia śpi cały czas 20-6 a potem z 3-4 razy po niecałej godzince w ciągu dnia. Na noc zasypia już praktycznie sama w swoim łóżeczku, które ma w sowim pokoju od początku. W dzień Jej muszę pomóc i bujnąć wózek :)
Ostatnio tak wyprawia figle na macie, że wczoraj nie wiem jakim cudem poskładała się mata na Nią, ja przerażona idę do Niej a Kasia się śmieje. Myślałam, że padnę :D
Chyba już to kiedyś pisałam, polecam Użytkownik HubiWorld na allegro.. Np. smoczek do butelki z Aventu kosztuje około 9 zł a w Rossmanie zdaje się 25. Ja zamawiałam już kilka razy od Niego i jest w porządku. Szybka wysyłka, towar ok. ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nwn15n1la6goh.png

Odnośnik do komentarza

Antynikotynowa dziękuję Ci bardzo za namiar na to krzesełko :D Ma wszystko to co Stokke a ile tańsze :D
Patent z połączeniem telefonicznym jako niania też stosujemy, szczególnie jak jeździmy do moich rodziców, ponieważ mają piętrowy dom i młoda jak coś to śpi na górze, a my siedzimy na dole.
Marta Joanna masz po prostu espan8ałe dziecko, które umiejętnie unika szczepienia;) Widać , że gdzieś podskórnie czuje, że to nic przyjemnego. Szkoda tylko, że tak choruje. Dużo zdrowia dla was.
Anula wiem, że szpital to nic przyjemnego, ale może warto udać się tam żeby porobili wszystkie badania. Tam będą obserwować baletnicę 24h i będą mogli więcej powiedzieć o jej stanie niż lekarz, który widzi ją max 15 min. Wiem, że masz nieprzyjemne wspomnienia związane ze szpitalem, ale...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym roku
U nas od sylwestra trwa zebowy Armagedon maly jest niemożliwy płacze piszczy nawet na chwilę nie chce zostać sam żele i gryzaki nic nie pomagają czekamy teraz na górne jedynki i mam nadzieję ze wyjdą jak najszybciej bo oszaleje
Miałam noworoczne postanowienie zeby Igorek w końcu spał w łóżeczku a tu znowu klops
No i w końcu mam zamiar się zapisać na fitnes zeby choć na chwilę wyjść z domu i schudnąć oczywiście
W poniedziałek jak dobrze pójdzie wyruszamy z małym do Białki Tatrzańskiej jeszcze tylko jutro szczepienie bo już od listopada odkładam i jak będzie ok to jedziemy na tydzień

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09klw2g90lr.png]

Odnośnik do komentarza

Antynikotynowa-ja również dziękuję za namiary na krzesełko. Wygląda super! Tylko z tego co czytałam na ceneo to tylko niektóre kolory mają dołączone wkładki-podusie.
Mi jeszcze znajomi polecali model z Ikea ale to drewniane wygląda bardziej kusząco :)

Co do rozszerzania diety my także planujemy po 6 m-Cu, tj w lutym. Zauważyłam, że jak my z M. jemy to Ignasiek coraz uważniej nas obserwuje. Dziś przyszła mata silikonowa (zamiast talerzyka) z ezpz i kubeczek doidy -wyglądają super. Mam nadzieję, że mały się nauczy z niego pić bo chciałabym ominąć kubki niekapki:)
Fajne są też silikonowe gryzaki z dziurkami w których umieszcza się np. kawałek owocu i maluch może sobie go bezpiecznie ssać. No ale z tym też jeszcze troszkę poczekamy.
Co do obrotów to u Nas tylko z brzucha na plecy. Teraz jeszcze trudniej go utrzymać na brzuszku :)
Podziwiam siadające maluszki-małe z nich siłacze:))
Co do Chodakowskiej-tak jak pisała któraś z mam-trzeba mieć mocne stawy bo moje po 1.5 miesiąca ćwiczeń odmówiły dalszef współpracy z p.Ewą :) Za to wczoraj byłam pierwsz raz na trampolinach i to jest dopiero czad! Super zajęcia :))

Odnośnik do komentarza

Zaczarowana
Niestety lekarz mnie olać i stwierdził że nic tylko się cieszyć że dziecko tyle śpi więc w sumie zostawiłam ten temat. Moi rodzice też mieszkają pod lasem i tam spacerujemy non stop:)

Anula
Gabi się urodziła w skończonym 36tc . Wczoraj nie poszłam do Lekarza bo była sniezyca za to właśnie teraz jadę tramwajem do niego bo i tak potem mam moje zajęcia taneczne w tej samej okolicy;)

Dziewczyny co już dzieci mają zabka mam pytanie..jakie mialyscie objawy...bo moja daje mi ostatnio popalić straszna maruda się zrobiła plus ma lekkie biegunki plus wszystko Pcha do buzi i sobie szoruje po dziaslach..ale wg mnie te dziąsła nie są ani opuchniete ani czerwone dlatego głupieje o co chodzi..

Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/relgpiqvaekund3p.png

Odnośnik do komentarza

Majeczka bardzo dziękuję za odpowiedź w takim razie czekam na rozwój wydarzeń..

Byłam u lekarza apropo tych moich krwawien i to po antykoncepcji dostałam wcześniej tabletki jednoskładnikowe a teraz zmieniliśmy na dwuskladnikowe i się zobaczy..
Stwierdził też że moja blizna po cc wygląda idealnie i mogę myśleć o ciąży...moja mina wtedy bezcenna że chyba zwariował;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgpiqvaekund3p.png

Odnośnik do komentarza
Gość katalina8

Hej dziewczynki :) gratulacje dla pierwszych ząbków!
Uwielbiam podczytywac Was w ciągu dnia jak.mała zaśnie- zrobię co mam zaplanowane a jeśli dej śpi biorę kubek herbatki i czytam :)
Maz ma teraz dwa tygodnie urlopu i pomaga mi przy małej jestem zadowolona i trochę odciążona ale od niedziele znów ma delegacje i aż się trochę boję :(
mamy dużo papierkowej pracy bo staramy się o przyznanie zasiłku z zagranicy i te 150 euro miesięcznie dużo by pomogło; )
Zadroszcze mamom które dzieci przesypiaja noc po dodaniu kaszki do mleczka. Ja mojej daje kaszkę dwie godzinki przed snem - parę lyzek i do wieczornego mleczka również zagęszczam ale i tak budzi mi się w nicy 3-4razy po to żeby troche popić z piersi i dalej spać. Wiec jak tylko się kręci zabiera do lozka possie zaśnię i odkładam :) juz nawet myślałam że może w ciągu dnia za dużo śpi ale to chyba tez nie to. Rano wstaje o 7 potem za kolo 9-10 idzie spać na półtorej godzinki o 13 spacer i śpi czasem dwie godziny a jeszcze wieczorem najpoziej o 17 drzemka pół. Godzinki i koło 20 kąpiel mleko i spać :)

Odnośnik do komentarza

Miałam parę dni spokoju i znowu się zaczęło :-( Dzisiaj ciężka noc, pobutki co 2-3 godz, rano co pół godz a nawet i mniej. Possal chwilę i śpi, parę minut i znowu chciał cyca. Dzień też ciężki. Marudzi i chce być na rękach. Dolne dziąsło zaczerwienione więc może ząbek się przebije. Dzisiaj pierwszy raz podałam mu kleik. Smakował. Zaczynamy rozszerzenie diety. W niedzielę będziemy mieć pół roku :-D
Powiedzcie z jakich firm kupujecie słoiczki i jakie kaszki. Co się sprawdza a czego unikać.
Podpowiem, że z canpola są miseczki podtrzymujące ciepło. Piotrus dostał taką na święta.przyda się na później. Wiem jeszcze ze sprawdzają się dobrze łyżeczki z silikonowa końcówką.
W kwestii krzesełka nie pomogę. Mamy dostać w spadku od mojej siostry. Spacerówki nadal nie wybrałam :-( jutro kolejna wizyta u chirurga i wyniki morfologii

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość katalina8

Ja tylko wybieram sloiczki z Hipp tak samo ale narazie jest zupka jarzynowa i marchewka z ziemniakiem - zjada bez szału :) chciałam jej dzisiaj dać soczek z jabłek i gruszek ale zrobiła minę i nie wypiłam. Pije z chęcią herbatkę koperkowa i wodę przegotowaną :)
Zgadzam się co do łyżeczki silikonowej - dla nas na początek super

Odnośnik do komentarza

Lenka89
Mój też dzisiaj marudny albo by spał albo przy cycku i tak cały dzień. W nocy też się budził a rano obudził się z płaczem ehhh nie wiem czy to ząbki czy taki po prostu dzień. Ale jak pakował paluszki do buzi to też zaczynał płakać, zobaczymy.

Anulka165
Zazdroszczę przespanych nocy :) my też tylko na kp ale w nocy to ja wstaję ze 4 razy z czeko 3 nie potrzebnie, bo tylko raz je. A to się wierci, to go kocykiem przykrywam, potem się przebudzę to sprawdzam czy się nie rozkopał, to znowu go kołderką przykrywam i tak wkoło :)

Edzia85
Dziękuję za odpowiedź:) to możemy się cieszyć, że dzieciaczki nam śpią:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09koyj6yovn.png

Odnośnik do komentarza

Hej, mam nadzieję, ze jeszcze mnie ktoras z Was pamieta....
Wszystkiego najlepszego dla Was i Maluszkow w Bowym Roku!
Caly czas Was podczytuje ale nie mam kiedy pisac :-(
Zosia ma jiz 4,5 mc caly czas kp z czego jestem mega dumna a i corcia wage juz ma sluszna bo 7160g, jest co nosic ;-) diete bedziemy rozszerzac w lutym, narazie caly czas nie moge spozywac nabialu i jajek bo Mala po boli brzuch i ma wysypke na calutkim cialku. Krzeselko bede kupowala w Ikea to najtansze bo przy pierwszej Niuni sie sprawdzilo na 100%
I musze sie pochwalic idzie nam 4 zabek! Dwie dolne jedynki wyszly razem, potem kiel a teraz drugi, wiec noce kiepskie a i dni tez masakra.
Starsza zeby bez problemu przechodzila a Mala bardzo zle znosi po zelach wymiotuje, po viburcolu jest dziki wrzask- boli brzuszek, wiec czasem sie ratujemy paracetamolem.

Odnośnik do komentarza

@martakk

Hej,

Nasz mały też nie toleruje mleka krowiego i jajek. Po jakimś tam researchu w internecie, dawno dawno temu, Żona przerzuciła się na mleko kozie (najlepiej pasteryzowane a nie UHT), oraz na jaja przepiórcze lub zielononóżki. Mały nie ma po nich wysypek jak po krowim mleku.

Odnośnik do komentarza

Byliśmy dziś u chirurga z naczyniakiem. Dostaliśmy skierowanie na laser. W oprzyszlym tyg będziemy umawiać termin. Później byliśmy w przychodni odebrać wyniki morfologii. Jest ciut lepiej. Przez miesiąc mamy podawać jeszcze podwójna dawkę żelaza. Przy okazji Pani doktor osluchala młodego. Od tygodnia miał kaszel po nocy. Ok jest. Jest marudny o zęby. Kupiłam mi dziś krople camilia. Przespal po nich 1,5 godz. A zawsze jest 30-40 minut

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...