Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

catya, napisałam na priv :)

U mnie na razie w kurtce nikt nie widzi, że jestem w ciąży więc nie mam rozeznania. Ale ja bym się krępowała prosić o ustąpienia miejsca w kolejce... Poza tym należę raczej do osób cierpliwych i nie zależy mi żeby kupić coś o te 5 minut wcześniej itd ;)
Ale pewnie gdyby ktoś zaproponował mi przepuszczenie w kolejce pewnie byłoby mi miło :)

[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/p19uflw1g37bzopx.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, melduje tylko ze żyje :) ledwo ale zyje. Przedświąteczny czas jest dla mnie najbardziej pracującym okresem, wiec pracuje po 10-11h dziennie i tylko czekam juz do soboty... Na święta wyjeżdżam do dziadków wiec przynajmniej to mamy z głowy, ufff.
Gratuluje wszystkim wizytujacym pomyślnych wyników :)
Pewnie nadrobię wszystko dopiero w weekend.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Ja też przeżyłam pierwsze ustąpienie miejsca. Tak się wzruszyłam, że miałam ochotę uściskać tę dziewczynę w tramwaju. Nawet nie miałam dużej potrzeby siedzieć, ale sam fakt, że ktoś zauważył i się zatroszczył, tak mnie rozczulił. Załączam zdjęcie mojego balonika. Już nawet spod kurtki dał o sobie znać:)

I pamiętajcie - nie przemęczać się przed świętami!

monthly_2016_03/sierpniowki-2016_45576.jpg

Odnośnik do komentarza

Catya
nic nie szkodzi :) a co do kolejki to ja bym podeszła z boku po prostu. Jak pracowałam kiedys w sieciowce to jak tylko widzialam brzuchatke to od razu wolalam bez kolejki a ludzie... szkoda gadac, nie obylo sie bez glupich komentarzy i czasem niestety roznie bywa z tm ustepowaniem :( ja nigdy nie robilam problemu czy to w sklepie czy w autobusie ale ludzie sa rozni :(

Ula S
cudny brzusio :) ja juz kurtki zapiać nie mogę, jeden plaszczyk tylko mam do chodzenia ale na co dzien mi szkoda i sie czasem musze nakombinowac zeby brzuszek ochronic przed chlodem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anliidpwt895.png

Odnośnik do komentarza

Mamalina kwiatków niestety nie robię sama, muszę je kupić.
Fiolka zgadza się ta technika to cardbooking. Czekam z niecierpliwością na twoje jajka :)
Bina ciekawe te prace, jak są zrobione komputerowo? Kartki robię konkretnie pod zamówienie. w tym roku u nas w pracy 2 śluby i 4 komunie. Bloga nie prowadzę bo nie wiem jak . Poza tym nie mam zbyt dużej wiary w swoje "zdolności" :)
Catya u mnie to nawet sąsiedzi nie wiedzą wszyscy, bo pod kurtka jeszcze nie do końca widać. Chociaż wydaje mi się że bardzo widać mój stan.
Ula ale się zachwyciłam twoim brzuszkiem!
Dziś lekarz zobaczymy jak będzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e94eyon4y.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :)

ale dzisiaj mam ladna pogode w krakowie ciekawe jak u was dziewczeta:D

co do biustonosza to ja kupilam wiekrzy a lutym bo w starym nie moglam juz oddychac:P

Catya,
dobry wybor z wyjazdem w SDM z Krakowa ja sama nie wiem co jeszcze zrobie...
Ja jakos grzecznie czekam w kolejce... nie wiem ja jakos nie chce zeby mnie nawet puszczali, bo nie uwazam sie za jakas ktore to potrzebuje:P

Patrycja08
trzymam kciuki za polowkowe, daj znac po :)

Evee,
super ze dzidzia juz Ci pokazuje co i kiedy potrzebuje:P

Natalia93
slyszalam dobre opinie o Rydgierze :) ja bede rodzic na Ujastku ale powiedzmy przez znajomosci:P
to daj znac gdzie sie urzadzicie:D
Filip zawsze mi sie tak podobalo:D
a jezeli chodzi o krew to masakra:P

Ula_S
super brzuszek!

Mmj
daj znac jak po wizycie:D

ja dzisiaj wybieram sie do Ikea poogladac kuchnie i mam nadzieje ze cos wybiore:P
dzisiaj moja Gabi bardzo spokojna..ale wczoraj sie pewnie wymordowala tym USG genetycznym bo doktorek ja lekko szturchal zeby sie ladnie ulozyla:P

milego dnia
pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/relgpiqvaekund3p.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Pięknym Paniom i ich uroczym brzuszkom.
Edzia85 U mnie też cudownie;) Już jestem po spacerku.... kocham wiosnę:)
mmj Tak, są to kartki projektowane w programie. Jestem grafikiem, więc to moje ulubione narzędzie:) A zaproszenia (np. ślubne) też robisz?

catya Ciekawe pytanie :) U mnie, jak u natalia93 też w płaszczyku brzuszek nie rzuca się w oczy, więc nie liczę na zauważenie ze strony klientów i kasjerów. Puki długotrwałe stanie nie powoduje u mnie dolegliwości, nie informuje też o tym sama. Troszkę to wychodzi z lekkiej krępacji, a troszkę z braku potrzeby. Ale raczej pewne jest, że z duużym brzuszkiem skorzystam z przywileju, nawet kosztem "wrycia" się w kolejkę :)

A co do cycuszek i biustonoszów... to nie narzekam :) Nic nie gryzie, nic nie boli :) Ale pewnie niedługo trzeba się będzie wybrać po nowe opakowanie dla nich- znów większe:) Czuje się jak Pamela za czasów słonecznego patrolu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/82dohdge3yuh452h.png

https://www.suwaczki.com/tickers/wff2hdge5xtp9iun.png

Odnośnik do komentarza

Jestem wściekła. Moja mama mieszka w domu jednorodzinnym z owczarkiem niemieckim. Teraz jak jestem u mamy to jej pies bawi sie razwm z moim. Ostatnio pies mamy zrobił się bardziej agresywny do ludzi chodzących w okół ogrodzenia. Drugi dzień z rzędu starałam się obserwowac psa mamy i dowiedzieć się z jakiego powodu takie zachowanie (mialam sporo problemow z moim psem i kilka rzeczy sie nauczylam). Macie dzieci i nie chcę by ktoś poczuł się urażony, więc z góry przepraszam: 3 dziewczynki kolejny dzień z rzędu biegają pod plotem!! Jedna patykiem uderza o ogrodzenie, druga rzuca kamieniami a trzecia drze się na psy! Dzieci mają może z 11-13lat! Przesiegam, jak jutro je dorwę to nogi z dupy powyrywam!!! Nagram całą akcję bo to nie trwa minutę tylko potrafią tak do czasu aż zacznę się drżeć!! Nagram, złapię je i zadzwonię na policję!!! Cholera jak można na takie rzeczy pozwalać!? Teraz nie dziwię się dla czego biedny pies szczeka na wszystkich przechodniów. Nikt nie wie jak długo się to wszystko ciągnie!!

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuje za miłe przyjęcie :) Jest może ktoś z Łodzi?

Byłam dzisiaj u gina, dzieciaki mają się dobrze, jeden ma już 225g, drugi 185g. Tłuką się już teraz w brzuchu, więc ciekawie będzie jak się urodzą :P Jest pewne, że będzie jeden chłopak bo zaprezentował swoje klejnoty :D Drugi maluch natomiast jest wstydliwy i za bardzo nie chciał rozłożyć nóg, ale gin stwierdził, że raczej tam nic nie widać, więc może dziewczyna :D

Ja też już czekam z utęsknieniem na wiosnę i wyższe temperatury, bo w zimowej kurtce już się ledwo dopinam. Kupiłam lżejszy płaszczyk, w którym brzuch by się zmieścił, ale jestem straszny zmarzluch i jakoś jeszcze nie mogę go wyciągnąć z szafy...

Ja kupiłam spodnie ciążowe w h&m za 40 zł z wyprzedaży, ale to pewnie dlatego że jestem malutka i potrzebowałam rozmiar 36.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja dziś odzywam się z opóźnieniem, ale eksplorowałam poduszkę:)

Misia23 polecam Ci książki ks. Jana Kaczowskiego (bez względu na Twoje podejście do wiary, bo one nie na tym się skupiają). To naprawdę dobra lektura dla kogoś, kto znajduje się w takiej sytuacji, jak Ty teraz z dziadkiem. Ściskam!

Juventinka- gratuluję pięknej, zdrowej córeczki. Wybraliście śliczne imię:)

Edzia - piękna ta moja synowa! :))

A co do moich rozterek na temat szpitala. No coż. Czterech niezależnych lekarzy powiedziało mi, że muszę liczyć się z ryzykiem rozwiązania ciąży już po 34tc. Bardzo duży odsetek bliźniąt mojego typu rodzi się w okolicach 36tc (to u mnie właśnie ten newralgiczny tydzień śdm) i ja muszę się z tym liczyć. Ale żaden lekarz raczej nie zaplanuje cc na taki termin a już na pewno nie na wcześniejszy, bo zasada jest taka, żeby czekać jak najdłużej dla dobra dzieci.
W Krakowie w szpitalach jest teraz pełna mobilizacja. Lekarze (a nawet stażyści) mają zakaz brania urlopów, raczej czekają z planowaniem zabiegów na ten tydzień i nie zdziwię się, gdybym nawet leżała w szpitalu, jeśli na ten czas dostanę przepustkę. Ilość pacjentów musi być zmniejszona do minimum, a gotowość personelu zwiększona. W Krakowie BEZ śdm brakuje karetek. W czasie tych uroczystości, znaczna większość będzie tam... O organizacji ruchu w ogóle nie wspomnę. Mój mąż dojeżdża z pracy 7min. Kiedy obok nas (mieszkamy blisko hali expo) były ostatnio organizowane targi stomatologiczne, wracał 45min. Do tego jeszcze muszę doliczyć czas dojazdu do szpitala. Oczywiście w razie czego.... Co byś zrobiła na moim miejscu mając perspektywę wcześniejszego i nagłego porodu?
W Myślenicach oddział gin był jak z horroru i wiem, że był czas, kiedy 70% kobiet jechało rodzić do Krakowa. Ale teraz wzięli się za niego, połowa już jest odremontowana a drugą połowę już kończą, ma być gotowa z końcem wiosny (łącznie z nową salą do cc). Moja bratowa jest teraz na tym oddziale na stażu, więc wszystkiego mi się dowiedziała. Lekarki powiedzialy, że do 34tc wszystkie noworodki odsyłają do Krakowa (ale jeśli coś się wydarzy do tego czasu to i tak jestem tutaj), po tym terminie mają już warunki i można spokojnie rodzić. Jeśli będę zakwalifikowana w Myślenicach do porodu to nawet w razie nagłej akcji, cała procedura przyjęcia trwa szybciej. Moja mama ma wtedy wakacje, ma samochód, więc w każdej chwili w ciągu niecałych 5min mogę znaleźć się w szpitalu. wszyscy lekarze, z którymi rozmawiała bratowa powiedzieli, że zrobili by na moim miejscu to samo...
Gdybym rodziła w terminie, chciałabym zostać w Krakowie, przede wszystkim z uwagi na mojego lekarza, ale naprawdę ta sprawa spędza mi sen z powiek i nie mam pojęcia, co robić. :(
Nie wyobrażam sobie siedzieć u rodziców, bez męża a z drugiej strony, żeby mógł dostać jak najwięcej urlopu na czas, kiedy maluchy będą z nami w domu, nie może wziąć go, żeby siedzieć ze mną w szpitalu. A mama jest na miejscu, pod ręką i może w każdej chwili dowieźć mi do szpitala najpotrzebniejsze rzeczy, na męża musiałabym czekać do 17 + przepchanie przez korki....
Jest to dla mnie bardzo trudny temat, mąż nie chce o tym słyszeć, a ja jak o tym myślę, to mam łzy w oczach. Tu chodzi tylko o to, żeby zabezpieczyć swoje dzieci i mieć pewność, że wszystko dobrze się skończy.
Gdybym rodziła w terminie, na pewno chciałabym w Krakowie, ze swoim lekarzem.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale naprawdę bardzo siedzi mi to na wątrobie...

Catya nie wiem, czy zrobiłaś mi teraz większą ochotę na kiełbasę, czy na zakupy :D Bardzo dobrze, że wyjeżdżacie. To jedyne rozsądne rozwiązanie. W które dni wybywacie? Bo z tego co wiem, własnie dwa-trzy mają być "najgorsze", ale nie wiem, które.

Ja już pisałam o swoich piersiach, że bolą głównie przy dotyku, ale os pewnego czasu obserwuję, że są całe gorące i czerwone. To na pewno kwestia zwiększonego krążenia, w biustonoszu jest mi wygodnie, ale zastanawiam się czy nie powinnam kuć czegoś bardziej "elastycznego".

Evee- mam nadzieję, że w końcu jakaś dobra siłą do Ciebie zajrzy, bo odnoszę wrażenie, że ostatnio jesteś zupełnie nie w formie. :( No i na pewno to sprzątanie Cię męczy... Mam nadzieję, że odpoczniesz. :*
Jesli dobrze pamiętam, to prenatal duo ma najwięcej dha.

Widzę, że mamy na forum wiele uzdolnionych mam! Jestem pod wrażeniem!:))

Natalia- no ciekawa jestem, czy znajdzie, bo u nas w regionie ta zupa nie występuje.... :)

Ula- w końcu doczekałam się brzuszka! Nie jest wcale tak "strasznie", jak to przedstawiałaś. Masz przepiękny brzusio i na pewno fantastycznych lokatorów!:)

JA pamiętam, jak kiedyś w sklepie stanęłam w kolejce dla kobiet w ciąży. Zrobiłam to opatrznie, ale kiedy minęła mnie jedna, potem druga a potem trzecia ciężarna, to się zorientowałam:) Ale pomyślałam sobie trudno, chciałaś stać to stój. Żadna z tych pań nie odezwała się ani słowem, tylko po prostu mnie minęła. I uważam, że bardzo dobrze, bo dlaczego mają przepraszać za coś, do czego mają prawo. Natomiast jedna dziewczyna opowiadała kiedyś, że stojąc w takiej kolejce przeprosiła wszystkich po kolei i jeszcze się nasłuchała. I tak sobie pomyślałam, że po co przepraszać, prosić, trzeba po prostu korzystać ze swoich przywilejów.

Aaaa
no i jeszcze poduszka:)
https://poofi.pl/sklep/poduszka-ci%C4%85%C5%BCowa/?v=1
Kupiłam tę, z uwagi na usztywnianą część gdzie trzyma się nogi, która lepiej odciąża stawy biodrowe, bo z nimi mam życiowo dużo problemów. :)
Catya- w Krakowie znalazłam na allegro, ale nie kupowalam przez portal, tylko zadzwoniłam tam i dostaliśmy jeszcze parę zł zniżki. Mąż obierał na ul. skośnej, okolicze ruczaju.
Generalnie jestem zadowolona, można w niej leżeć taj jak w "C" z materhood, czyli najdłuższa część pod pleckami, albo na odwrót, wtedy ogonek wkłada się pod plecy jak poduszkę. Nie umiem powiedzieć, która pozycja jest lepsza:D Ja generalnie leżę (i siedzę, bo do tego też jest świetna) w niej od wczoraj cały czas. Sprawdziła mi się przy czytaniu, korzystaniu i rozmawianiu przez telefon, teraz przy laptopie i przy oglądaniu tv. W nocy generalnie miałam trochę problemów, bo ogólnie nie mogłam zasnąć (wczorajszy dzień przepełniony był rozmowami nt tego mojego porodu więc długo to przerabiałam w nocy). Było mi bardzo wygodnie, ale zasnęłam dopiero w momencie, kiedy wyciągnęłam nogi NA poduszkę (a nie jedną pod, jedną nad). Ale wześniej, kiedy próbowałam spać z poduszką między nogami to miałam ten sam problem i zasypialam w końcu, jak lądowała na podłodze. Muszę się do tego przyzwyczaić. Natomiast budziłam się na pleckach, bo z tymi nogami w górze jakoś nieświadomie się odwracałam. A na plecach drętwieją mi ręce, stąd te pobudki. No ale to już nie jest wina poduszki, tylko mojego wiercipięctwa.:)
Generalnie spało się cudnie, nie mam porównania z innymi poduszkami, ale pierwszy raz obudziłam się bez bólu szyi. :)

Tylko efekt był taki, że w łóżku był kot, poduszka, ja, a mąż spał na takim małym, cieniuteńkim skrawku i aż zjadly mnie wyrzuty sumienia, jak to zobaczyłam! :)

Mam nadzieję, że nikt nie zasnął z nudów nad tym postem. Pozdrawiam:)
Powodzenia na badaniach dla dzisiejszych wizytujących:D

Odnośnik do komentarza

Krwi nie udalo się kupic, ale załatwił sobie że będzie miał jutro. Na starym kleparzu jakaś babeczka sprzedawała kacze mięso i zapytał się jej. Powiedziała, że już się jej krew skończyła, ale że mu jutro słoiczek odłoży i zeby przyjechał rano. Twierdzi że wbrew pozorom taka krew szybko schodzi bo ludzie kupują ją na kaszanki itd… :P

Ja z witamin polecam prenetal duo bo ma wszystko co potrzebne w dobrych ilościach, jod, witaminę D, DHA. I cenowo najbardziej się opłaca bo wychodzi około 60 złotych na miesiąc i już nic więcej nie trzeba kupować. A ja wcześniej osobno kupowałam DHA i osobno inne rzeczy i za samo DHA płaciłam 6 dych :/

Tez jesteście cały czas głodne czy coś ze mna jest nie tak? :( Dosłownie muszę jeść co 2 godziny, a najchętniej jadłabym cały czas. Nie chcę się objadać kalorycznie, więc cały czas podjadam owoce i warzywa, to jabłko to rzodkiewka albo kalarepa, czasem kanapka ale głód nie znika :/ Nawet po sytym obiedzie jestem szybko głodna. Jak sobie z tym radzicie?

[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/p19uflw1g37bzopx.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Chciałabym dołączyć do Waszego sympatycznego grona sierpniówek i pogratulować wszystkim przyszłym i obecnym już mamusiom. Jestem w 20 tygodniu ciąży, płci jeszcze nie znamy. Ruchy czuję od ok. 19 tyg. a dziś to już normalnie boksowanie, widoczne przez brzuch :) Niestety również mam Hashimoto i jestem pod opieką endokrynologa. Przytyłam dopiero 2 kg. Jeśli chodzi o zachcianki aktualnie nie mam ale w I trymestrze cały czas jadłabym kwaśne. Odnośnie przywilejów ciężarnych to miałam taką sytuację, że kiedyś stanęła przede mną kobieta z dużym już brzuszkiem oraz z małym dzieckiem bez żadnego słowa. Poczułam się totalnie zignorowana. Wszystko ok, jasne że miała prawo stanąć przede mną ale uważam, że kultura obowiązuje bez wyjątków i mogłaby powiedzieć cokolwiek.

Pozdrawiam serdecznie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjggcijuva7.png

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie.
Czekałam 45 min. takie opóźnienie. Po moim wejściu w poczekalni zrobił się zamęt, okazało się że ciężarna 3 tyg przed porodem spadła ze schodów. Powiem wam że nie mogłam się uspokoić, łzy same mi ciekły. Przyjechał karetka i ją zabrała. Lekarz stwierdził że z dzieckiem wszystko ok, ale ona może mieć wstrząśnienie mózgu.
Potem dobra wiadomość, otóż będę miała synka!
No i zła lekarz stwierdził że żołądek małego jest za mały. Co prawda uspokajał że może nie być najedzony i za 2 godziny może być ok. Nie wiem co o tym myśleć. Moja mama stwierdziła z oburzeniem że za mało jem. Ciekawe czy dziecko je od razu tak jak my czy wtedy kiedy chce?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e94eyon4y.png

Odnośnik do komentarza

Primrose, witamy na forum sierpnióweczek :)

mmj, okropna sytuacja z tą ciężarną. Oby było wszystko u nich dobrze :(
Sama jestem ciekawa czy dziecko je wtedy kiedy my, czy bierze tyle ile potrzebuje samo... Zawsze słyszałam, że bierze sobie tyle ile potrzebuje... Nie martw się, na pewno gdyby to było coś poważnego Twój lekarz zleciłby jakieś dalsze badania w tej sprawie :) Nie stresuj się :*

[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/p19uflw1g37bzopx.png

Odnośnik do komentarza

Hejka,
Ale miałam nadrabiania...dzis jestem padnieta...więc tylko podzielę się z Wami tym co najważniejsze czuje czesciej i mocniej dzidzie:) a najmocniej wieczor i jak zjem coś słodkiego:) czyli mam w sobie małego/małą słodycz:)
Piękne te Wasze ręczne dzieła, ja również lubię robić różne rzeczy sama część możecie zobaczyćnna: emrysia.Pinger.pl
Dzis tylko tyle, muszę się położyć i odpocząć. Ściskam Was!

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgm5icu3kd.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję mamom wizytujacym dobrych wynikow :)

emrysis
cudne te Twoje prace :) teraz tyle fajnych rzeczy mozna zrobic :)

mmj
Kochana gratuluję synka :) Nie stresuj sie, na pewno jest tak jak lekarz mówi. Ja sie na poczatku serduszkiem stresowalam bo nie bylo widac a u innych w tym samym czasie juz bilo. Tez słyszałam ze dzidzius bierze od nas tyle ile potrzebuje. Gdyby bylo zalezne od naszych posilkow to co z osobami ktore caly czas wymiotuja na poczatku ciazy a nieraz i przez cala. Oczywiscie trzeba jesc zdrowo :) Moze sobie spal i nie zdazyl sie na badanie najesc :)
Fajnie ze sie podobaja :) wiesz co ja sie zaopatruje zawsze na tasiemkownia pl i tam tez mozna kupic takie gotowe zestawy z platkow osikowych. Przyznam ze myslalam ze to latwiejsze zadanie ale jak juz materiały przyszly to sie okazalo ze trzeba mec duzo cierpliwosci i czasu ( czasu akurat mamy teraz duzo :) ) i kazdy sie przykleja klejem na gorąco a kwiatki zeby zrobic trzeba najpierw je moczyc i sie ze wszystkim chodzi ale mysle ze warto :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anliidpwt895.png

Odnośnik do komentarza

Mmj Ja napewno też bym się zestresowała sytuacją ale pewnie pierwsza leciała bym z pomocą już tak mam że to ja w rodzinie jestem przy wszystkich drastycznych wydarzeniach. Myślę, że lekarz będzie kontrolował czy to tylko jednorazowa sprawa z małym żołądkiem, trzeba mu wierzyć jeśli mówi że za 2 godziny będzie dobrze. Musisz myśleć pozytywnie.

Śliczne te wasze kartki i jajka ja mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o manualne zdolności.

Kukurydza123 Zastanawiałam się nad kupnem podusi ale jestem bardzo niska i martwię się czy to dobry pomysł dla mnie, co do porodu my mieszkamy dość daleko od rodziny i akurat gdy rodziłam Antka to był zakaz odwiedzin ptasia grypa więc cały tydzień leżałam sama a na domiar złego okazało się, że trzeba było robić cesarkę i musiałam radzić sobie ze wszystkim sama dlatego teraz raczej będę rodzić w mieście mojego męża bo zawsze ktoś może mnie odwiedzić oby tylko nie epidemia jakaś

Odnośnik do komentarza

Fiolka jajka nadają się na prezenty zającowe. Mam przyjść za tydzień pomiędzy pacjentkami i lekarz sprawdzi jeszcze raz. Jak dalej tak będzie to wtedy powiedział że wyśle nas na specjalistyczne badania w kierunku niedrożności układu pokarmowego. Ale za to mam śliczne zdjęcia. Wraz z dowodem że to chłopiec :) Rodzinka się cieszy z naszego małego szkraba.

monthly_2016_03/sierpniowki-2016_45599.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e94eyon4y.png

Odnośnik do komentarza

I uciekła połowa.
Kukurydza123 chciałam dopisać jeszcze że w 100% rozumiem ciebie że chcesz być blisko rodziny.

Dziewczyny śliczne te wasze kartki i jajka ja mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o manualne sprawy.

U nas od jutra goście więc M zaliczył właśnie 4 zakupy a ja leżę i się obiadam na zaś bo jutro ścisły post i nie wiem jak dam rade tylko 3 posiłki, będę walczyć.
Miłego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...