Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny po weekendzie :) Jako, że miniony tydzień spędziliśmy z mężem osobno, to weekend standardowo był nasz i tylko nasz :) Jednak przyznam się, że zastanawiałam się co u Was słychać i czy przypadkiem nie zaczęłyście rodzić ;) Łączę się z Wami w tych głupich myślach. W sobotę sobie pobaraszkowaliśmy z mężem i w niedzielę rano po pobudce jak nie czułam małej to od razu czarne myśli, że łożysko odklejone, udusiła się itp. itd. Tym bardziej, że do tej pory zawsze jak miałam nocną pobudkę na siku to zawsze było ją czuć, a w nocy z soboty na niedzielę nic, cisza. Ale ja jeszcze muszę wytrzymać minimum tydzień. W sobotę byłam na wizycie u ginekologa (prywatnie) i pani doktor powiedziała, że ona nie przewiduje aby miało się coś wcześniej zacząć. Na 90% donoszę ciążę do terminu.
Będzie dobrze - zobaczycie. Pełnia się zbliża, to może się wypakujecie szczęśliwie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

No bolalo mnie w podbrzuszu jak brzuch robił sie twardy i tak ciągnęło jakby a teraz cisza tylko twardnieje. Ja jestem ciekawa czy można jakos odczuwać ze główka juz jest bardzo nisko hmm czy to tylko lekarz moze ocenić, bo rano wstałam i tak mnie boli przy chodzeniu . Zeby ten mój lekarz był w srode... A pełnia niby ma cos do porodów ale nie wiem czy to przypadek czy naprawde działa.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś wyczytałam, że przy pełni sporo dzieci się rodzi. Może księżyc wpływa na kobiety ciężarne podobnie jak na przypływy i odpływy?...
ToJa synek może się przekręcić do ostatnich momentów przed porodem. Na SR opowiadali nam przypadek, kiedy na przyjęciu do szpitala dziecko było pośladkowo, a jak wyciągali je przez cc to było główkowo już ułożone. Także może, może się przekręca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza

Tyle się napisałam i ucięło. To raz jeszcze: synuś ma ponad 2300 ale to i tak mało, lekarz stwierdził E nie będziemy długo czekać ale skoro KTG ok i dobrze się czuje to pogrzeb pójść do domu i w środę zgłosić się na KTG i po odbiór wyników posiewu. Jak bedzie cos nie tak to torbę mam ze sobą mieć. Myśle, ze u mnie to kwestia dni bo w takich przypadkach jest poród indukowany w 38 tyg. Chciałabym żeby chociaz 2500 przekroczyl ale zobaczymy jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Szyszunia1806

Hej dziewczyny mam problem bo jestem za granicą i nie zawsze rozumiem swoją położna. Chodzi mi o wynik ktg. Jak nie mam skurczów albo ich poprostu nie czuje to mi ten wykres skacze do góry i są zygzaki a jak ostatnio miałam skurcze naprawdę silne to z 20 spadał do 0 lub części poniżej. Wychodzi na to ze wtedy gdy mnie najbardziej boli to spada to w dół. Jestem w 38 tygodniu. Mam już skrócona szyjke i miękka tylko nie ma rozwarcie wewnętrznego dziecko też już jest nisko. Położna tak czy siak jakie by te wyniki nie były mówi ze jest dobrze. 4 razy miałam ktg robione każde było inne a zawsze prawidłowe. Jak to jest u was z tymi skurczami i ktg

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Po wizycie gin powiedzial ze życzy mi powodzenia bo następnej wizyty nie doczekam :) rozwarcie mam większe i jest skrócona a teraz jak wróciłam to na wkładce miałam śluz pobarwiony jakby krwią taki różowy nie wiem czy to po badaniu czy co....

Odnośnik do komentarza
Gość Szyszunia1806

Problem w tym ze te które były w górę niby te skurcze to były na poziomu 100 a ich nawet nie czułam a teraz jak mnie bolało to mi spadały w dół do zera jakby ich nie było. Może miałam pas źle założony bo trochę niżej niż ostatnio. Chyba ze skurcz to jest właśnie jak kreska idzie w dół. A jak jest do góry to nie skurcz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...