Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie, po szpitalu szyjka się chyba wzmocniła i nie skraca dalej. Toja8 na kiedy masz termin cc? Ja dzisiaj mam lekarza i zastanawiam się co mi powie, nocki mam kiepskie ostatnio bo niewygodnie mi nawet na zalecanym lewym boku. Brzuchol dosyć mały wiec ciasno maluchowi w nim a tez mam przeczucie ze siedzi od tygodnia

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Nie tak jak zawsze ktg i zwykle badanie ale bylam ciekawa czy te skurcze cos zrobiły, czy np większe rozwarcie czy cos a tak musze czekac do przyszłej środy no chyba ze cos się rozwinie i urodzę do tego czasu.

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja po wizycie od wczoraj w szpitalu. Lekarz zalecił ze względu na to ze tętno zwalniało jego zdaniem. KTG wyszło ok a w usg wyszła mała waga maluszka bo tylko 2100 na 36 tydzień , podobno dlatego ze wymiar brzuszka za mały. Podtuczyć muszą go troszkę lekami. Ale stres mam. Czy któraś z Was tak miała?

Odnośnik do komentarza

Alexandra współczuję odwołanej wizyty. Nam tak odwołali w ostatniej chwili na koniec kwietnia echo serca i na kolejny termin musieliśmy czekać ponad miesiąc. Jakże ja byłam zła wtedy. A tutaj Tobie odwołują w ostatnich tygodniach wizytę.
Ofinka nie dobrze, że zatrzymali Cię w szpitalu. Ale jeżeli to ma pomóc dzieciaczkowi to słuchaj się grzecznie lekarzy, a dzidziuś niech poprawia swoją wagę. Zostajesz tam już do porodu? Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Ofinka to współczuję szpitala ale z drugiej strony dobrze ze jestes pod opieką a waga z USG to bym tak nie wierzyła... Oh tak jestem zła bo myślałam ze sie dowiem czy mam skurcze na ktg i ogólnie jak z mala a teraz trzeba czekac a najlepsze jest to że nie wiadomo czy w przyszłym tygodniu będzie ale jak nie to chyba na ip pójdę zeby mi chociasz ktg zrobili .

Odnośnik do komentarza

Ruchy czułam na dole i pod zebrami, wiec jak przeczytałam ze Twój mały sie przekręcił to powiedziałam lekarzowi ze mam wrażenie ze nóżki mnie na dole kopia. On badał mnie tylko takim ręcznym "pudełkiem " do tętna i stwierdził ze jak to pierwsze dziecko to lepiej sprawdzić na KTG bo wydaje mu sie ze lekko zwalnia. A lekarki w szpitalu pytały jak lekarz to stwierdził skoro KTG jest ok. Ale przy okazji wyszedł ten chudy brzuszek mojej bidulki

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Na pewno będzie ok a to ktg to troche boje się jechac do szpitala bo oni to odrazu zostawiają na obserwacje a ja czuje sie dobrze mala czuje tak samo zobaczymy jak coś to pojadę . No właśnie powinien ktos byc na zastępstwo chociasz zeby kobiety w ciąży ktos zobaczył ale to NFZ...

Odnośnik do komentarza

Ofinko urośnie na pewno i całe szczęście, że teraz jest czas na działanie. Będziesz pod obserwacją na pewno malutka podskoczy z wagą. Aleksandro no właśnie NFZ... Ja pocieszam się, że mój lekarz prowadzący jest ordynatorem i on będzie przy moim porodzie i w szpitalu też ma zawsze na mnie oko. No ale skoro czujesz ruchy i czujesz się dobrze to nie ma powodu do obaw.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...