Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość alexandra12000

Nacięcie nie boli dają znieczulenie i nacinają podczas skurczu. A różnica hmmm na początku moze byc ale później nie albo to poprostu przyzwyczajenie nie wiem każdy ma inaczej nie którzy mówią ze lepiej po porodzie a nie którzy ze gorzej. Ja dużej różnicy nie odczuwałam mąż też raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

A no i to nacięcie właśnie boli w pologu mnie strasznie ciągnęło i jak polozna mi zdjęła po tygodniu szwy to bylo ciut lepiej ale szczerze poród wspominam lepiej jak połóg ale to każdy sam musi ocenic jednych boli bardziej jednych mniej.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra ja zawsze mam na drugi dzień, ale dlatego że laboratorium jest w innym mieście niż punkt pobrania. Wydaje mi się że morfologia jest w ten sam dzień. Ofinka witamy! :) Ja od siebie mogę napisać, że też czekam na pierwsze dziecko i stresik już jest ;) Mi brzusio się napinał i twardniał co było znakiem skurczy i skracającej szyjki. Teraz jestem na magnezie, luteinie i nospie- doraźnie. Powiedz lekarzowi o tym. Teraz już z górki, ciąże mamy prawie donoszone - jestem już spokojna o synka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...