Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Arisa
75sylwia1
Szani84
a poza tym jak dla mnei jeżeli zmieniają regulamin to powinno wszystko zacząć się od nowa......... od zera.......

to samo im napisałam że to nie fer wobec tych co się zalogują np dzisiaj ze nie mają szans dogonić tych z czołówki bo oni bierali głosy codziennie i jeszcze mogli ze znajomymi się powymieniać a teraz można oddać jeden głos na tydzień, jeszcze mi nie odpisali, napisałam im ze powinni wszystkim wykasować głosy i zacząć wszystko od początku.

napisałam to samo:sofunny::sofunny::sofunny:
A poza tym pierw powinien byc czas na zgłoszenie zdjec a potem głosowanie
nie wszędzie tak jest najcześciej właśnie zgłasza sie i głosuje jednocześnie dlatego ja nie dodaję do takich konkursów zdjęć tylko na wodę dodałam ale już nie było szans dogonienia czołówki, na e bobas też tak jest ciągle nowe fotki wpływają a niektórzy już mają z 1000 punktów, albo i lepiej to po co sie wysilac.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
Szani84
a poza tym jak dla mnei jeżeli zmieniają regulamin to powinno wszystko zacząć się od nowa......... od zera.......

to samo im napisałam że to nie fer wobec tych co się zalogują np dzisiaj ze nie mają szans dogonić tych z czołówki bo oni bierali głosy codziennie i jeszcze mogli ze znajomymi się powymieniać a teraz można oddać jeden głos na tydzień, jeszcze mi nie odpisali, napisałam im ze powinni wszystkim wykasować głosy i zacząć wszystko od początku.

dokładnie ........ bo jedni nazbierali sobie punktów a teraz próbuj rywalizować z nimi....

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
Arisa
Eeeee szkoda nerwów:D:D:D

Ja narazie czeam czy mnie zakwalifikuja do kampani na streetcom,bo wczoraj przyszła ankieta:D
ja tradycyjnie nie mam znowu zadnej ankiety:(((

ja teraz tez nie mam........ ostatnio miałam proszek i płyn E sensitiv i przeklinam go............ mały dostał uczulenia tzn wysypalo go po płynie do płukania a po normalnym E nic mu nie było.......

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
Arisa
DzIaBoNg
Ja ostatnio mialam o mleku modyfikowanym gerbera i dzis mialam wiadomosc zebym potwierdzila swoje dane na street

To moze się załapiesz na testowanie:wink::wink:

Sylwia dzięki za linka z tym konkursikiem dla kobiet z brzuszkiem:smile_jump::smile_jump:-jutro cos pomysle,hihi
no fajny ten konkurs, jestem ciekawa efektu twojej pracy:))

Wiesz,że lubie malować:sofunny::sofunny::sofunny:

DzIaBoNg
aaaaaaaaaaa............ bo to dla kobiet w ciazy obecnie :oczko:

:wink::wink::wink:trzeba było się postarac o brzuszek:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...