Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

kurczak_vip
Kuba będąc w wieku Twojego Kamila też już nie spał, ale pił jeszcze mleko :) spał później do 8-9 więc było super. Czasem jak przyszedł do nas do łóżka to jeszcze dłużej potrafiliśmy pospać :) Teraz najczęściej wstaje koło 8; Zośka cały czas na cycku, w dodatku ostatnio częściej się budzi, ale nie za każdym razem jej daję - do 22 pozwalam jej pić, natomiast później to dopiero ok 5-6. Przyzwyczaiła się do spania z nami - może źle robię, ale póki co tak jest łatwiej - mniej pobudek, dłużej śpi (też do 8). Natomiast w dizeń śpi 1,5 raza - ok !h przed południem i jakieś 0,5h po południu. Czasem, jak Kuba zajmie się grą na komputerze to uda mi się zdrzemnąć jakieś 10 min :D

ja małego nie kładę już ponad pół roku popołudniiu spać bo jemu starczy 10 minut popołudniu i potem do 22:00 nie śpi........... a tak to sam wyłącza komputer, każe zgasić światło i o 20:00 zmyka do łóżeczka spać : )

ja nigdy z małym w łóżku nei spałam........... do jedzenia go wyciągałam z łóżeczka i wkladałam spowrotem ...
Kamil tylko rano pije mleko ale obudzi się i woła "mamo mlecko, idz do kufni....plose....." heheh

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Witam ;-)

Ja za godzinkę musze byc juz w pracy ;( Dziewczynki w żłobku i przedszkolu.

Witaj i miłej pracy życzę:Kiss of love:

Szani84
Witam :)
z kawką oczywiście :)
arisa szkoda słów

Hej.
Wczoraj nie wierzyłam jak to przeczytałam a dziś?Nie kusi się losu..

agusia20112
Arisa to będzie niezły piłkarz:smile_jump::smile_jump:

Albo bokser:yipi::yipi:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
tak czytałam forum inne posty i widze znów masę nowych piszących bezsensu pare słów aby mieć na koncie tych pare wymaganych postów do konkursu :smile_jump::smile_jump:
żeby choć sie wysiliły pisać na temat

Ja wczoraj jedne takie posty zgłosiłam Małgosi,bo widać było że laska klika,żeby posty nabić:smile_jump:
Ale świnia ze mnie:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...