Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

ankalena
ogladam modelki i dla mnie to jest niefer ze kazali im sie rozbierac
to nie jest program dla playboya

Oglądałam wczoraj i szybko wyłączyłam-nie było na co patrzeć,totalna porazka:hahaha:

kamka88
Witaj Sylwia i Agusia:)
Sylwia wysłałaś odp. na konkursy??:D te nowe na parentingu;)

Ej kamka,kamka-Ty maniaku:D:D:D

Borys4
Cześc dziewczyny!!!! U mnie tez zimno strasznie, tylko że ja mam na gaz ogrzewanie i mogę sobie właczyć kiedy chcę , wiec juz troszke grzałam::):, Borys w przedszkolu, a ja ide sobie zrobić kawkę, a pożniej zabieram sie za gołabki, tylko niewiem czy mi wyjda, bo robiłam tylko ze dwa razy w życiu:36_1_21:

Uwielbiam gołąbki,tylko troche z tym roboty a tak szybko znikają z talerza,hihi

kamka88
75sylwia1
kamka88

hehe pewnie że się trochę gubię;) co prawda od niedzieli miałam taki zły humor że w ogóle nawet konkursy mnie nie interesowały...Ale dziś już jest ciut lepiej więc zaczynam nadrabiac zaległości hehe:D
idę zrobic naleśniki,będę potem!
PAPA!!
to tak jak ja jak odebrałam z poczty te antypespiranty z ziaja to poczatkowo nie wiedziałam z cego to przyszło dopiero potem jak weszłam na ich strone to się kapłam że to za ta ankiete co któraś z was niedawno daała:hahaha::hahaha:

:hahaha: to ja się pochwalę że mi przysłali wczoraj karmę dla kota i nie wiem skąd?? nie mam przecież kota:hahaha:
a najlepszy opis na opakowaniu "Dla kotów kanapowych" "Zapobiega powstawaniu kulek włosowych" :hahaha: :hahaha: :hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

agusia20112
:smile_jump::smile_jump::smile_jump::smile_jump:
ja się załapałam na testowanie pampersów,ale jeszcze nie było kuriera:36_2_16:

Ja tez czekam na kuriera i niw widu,ni słychu....

A wogóle to Witam sie i tu:wink::wink:

Odnośnik do komentarza

Hej!!! Gołąbki zrobione, tylko poszłam troche na łatwiznę i zrobiłam z "Pomysł Na " Winiary, wiec takie z kapustą włoską siekaną, i z kaszą gryczaną, mi smakują::):ale Borysek spojrzał na nie i mówi, że to chyba niedobre::):wiec niewiem co on bedzie jadł kurde...

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xj44j3smrn1u6.png

http://www.poradnikmamy.pl/Galeria-konkursowa/konkurs-plastyczny-z-elmo/elmo-w-niebie1-6513.html prosimy o głosik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...