Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie rozpedzilyscie dziewczyny :D Tyle stron musiałam nadrobic ;)
Witam nowe czerwcowe mamusie :)

Asia ja wczoraj myślałam że umrę od mdłości i wymiotow. Zazyłam jedną tabletkę Prevomitu i wieczorem herbatę z imbirem. Pomogło. Odpukac w niemalowane - na razie jest ok. Ale nieźle się przeglodzilam. Dzisiaj glod czulam przez caly dzien :)
Teraz też piję herbatę z imbirem i cytryną. I tak jak mi wczoraj dziewczyny pisały musisz coś jeść, np.jakieś krakersy żeby żołądek nie był pusty bo wtedy jest masakra. Mam nadzieję że jutro poczujesz się lepiej :)

Stardust no fasolka przepiękna. Taka wyraźna :) Niech się zdrowo rozwija w Twoim brzuszku :)

Saga to jutro obie będziemy przezywaly przed gabinetem to co dzisiaj stardust. Uff co za emocje i stres czy fasolka jest, rośnie. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Ale sie rozpedzilyscie dziewczyny :D Tyle stron musiałam nadrobic ;)
Witam nowe czerwcowe mamusie :)

Asia ja wczoraj myślałam że umrę od mdłości i wymiotow. Zazyłam jedną tabletkę Prevomitu i wieczorem herbatę z imbirem. Pomogło. Odpukac w niemalowane - na razie jest ok. Ale nieźle się przeglodzilam. Dzisiaj glod czulam przez caly dzien :)
Teraz też piję herbatę z imbirem i cytryną. I tak jak mi wczoraj dziewczyny pisały musisz coś jeść, np.jakieś krakersy żeby żołądek nie był pusty bo wtedy jest masakra. Mam nadzieję że jutro poczujesz się lepiej :)

Stardust no fasolka przepiękna. Taka wyraźna :) Niech się zdrowo rozwija w Twoim brzuszku :)

Saga to jutro obie będziemy przezywaly przed gabinetem to co dzisiaj stardust. Uff co za emocje i stres czy fasolka jest, rośnie. ..

Tylko siedząc tam myślałam o tym że jesteście Wy i musi być dobrze więc musicie zrobić to samo . Jak jedna osoba wierzy to słabo Ale jak aż tyle to działa ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Pytał się mnie kiedy była ostatnia miesiączka więc mu odpowiedziałam że 9 września i wyliczył że to 6 tydzień, potem zrobił mi usg i powiedział że to ciąża bardzo młodziutka bo 2 góra 3 tygodniowa i że na razie nic więcej nie powie. Dał mi skierowania na badania, mam zrobić w przyszłym tygodniu i przyjść założyć kartę a do niego na wizytę zapisać się na za miesiąc.

Odnośnik do komentarza

~Asienka91
Kati mi zdjagnozowal lekarz przez usg dopochwowe jeszcze jak nie moglam zajsc w ciaze, i mialam niski poziom progesteronu i sie leczylam i w koncu sie udalo:) jestem przeszczesliwa oby tylko w czwartek na wizycie wyszlo ze jest wszystko wporzadku:)

To chyba niemożliwe, żebym ja miała dwurożną macicę.. Ja starałam się kiedyś 3 lata z czego rok byłam leczona, miałam kupę badań (drożność jajowodów, monitoring cyklu, test postkoidalny, immunologię), nie wierzę, żeby przy setkach wykonanych usg nigdy nikt nie stwierdził macicy dwurożnej. Tylko co to za cień był na tym ostatnim usg...

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kobitki, czy wy malujecie paznokcie w ciąży? Właśnie namalowałam...i tak się zastanawiam czy to bezpieczne dla dziecka? Gdzieś kiedyś słyszałam czy czytałam że lepiej nie malować ale też słyszałam lub czytałam (nie pamiętam :D ) że lakier nie wnika w skórę. ...
W poprzedniej ciąży jak się o niej dowiedziałam to przestałam malować, ale i tak skończyło się obumarciem zarodka :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Asia Z.
Hej. Ginekolodzy często liczą od owulacji. Natomiast w parentingowych portalach internetowych od dnia ostatniej miesiączki. Mi też wydaje się, że łatwiej liczyć od dnia ostatniej miesiączki - wtedy ciąża = 40 tygodni. Asica234 * wybierz jak Tobie wygodniej.

Nie zdarzyło mi się do tej pory absolutnie nigdy, żeby lekarz czy też aparatura usg wyliczała wiek ciąży od owulacji. Przy moich 4 przebytych ciążach miałam trochę styczności z lekarzami i wielokrotnie robione usg i nigdy w życiu nie trafiłam na takie liczenie wieku ciąży! Ale może się mylę..

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Od 2 lat mam nieregularne cykle 32-45 dni, dopiero od 3 tygodni mam cykle po 32 dni. A jak zakładają kartę to chyba z tego co pamiętam wpisują datę ostatniej miesiączki i od niej liczą, to jutro by zaczynał się 6 tydzień. Zobaczę jak mi wpisza w karcie ale chyba tak jakoś. , moja córka ma 11 lat a syn 5 więc już trochę nie pamiętam jak to było.

Odnośnik do komentarza

Hej czerwcowe mamuski . Jutro mam pierwsza wizyte u ginekologa , sztrasznie sie boje bo nie wiem czego mam sie spodziewac . Robilam trzy testy z czego na pierwszym druga kreska byla bardzo jasna , powtorzylam test po 2 dniach ale kreska zrobila sie tylko troszke ciemniejsza ale nadal prawie nie widoczna , po 3 tescie ktory wykonalam tydzien po tym drugim kreska byla juz znacznie ciemniejsza . Czego sie spodziewac na pierwszej wizycie ? Czy lekarz wykonuje badanie dopochwowo ?

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
A mi doszedł dodatkowy stres ajjj...moja trzylatka będzie miała podcinane migdałki i wycinany trzeci migdałek za niecałe trzy tygodnie...
Nie wiem jak ja to przeżyję :( :(

Moniaaa, ściskam Cię mocno, trzymaj się, dacie radę!

asica, ja przed pierwszą ciążą miałam cykle trwające po 3-4 miesiące. Wg om ciąża trwała rok, hehehe:) Nie w tym rzecz, Rzecz w tym, że na usg wychodzi Ci DOKŁADNY wiek ciąży, ale nie od zapłodnienia tylko od zapłodnienia + 2 tyg (czyli od dnia kiedy teoretycznie powinnaś mieć pierwszy dzień ostatniej miesiączki gdybyś miała regularne cykle).
W tej ciąży jestem w 10 tyg licząc od OM ale w 8 wg usg. To znaczy, że od zapłodnienia minęło 6 tygodni. Data ost miesiączki nie ma znaczenia przy nieregularnych cyklach, ale to nie znaczy,że usg poda Ci wiek ciąży od zapodnienia. Nie umiem jaśniej wytłumaczyć;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

~Kasia12345
Hej czerwcowe mamuski . Jutro mam pierwsza wizyte u ginekologa , sztrasznie sie boje bo nie wiem czego mam sie spodziewac . Robilam trzy testy z czego na pierwszym druga kreska byla bardzo jasna , powtorzylam test po 2 dniach ale kreska zrobila sie tylko troszke ciemniejsza ale nadal prawie nie widoczna , po 3 tescie ktory wykonalam tydzien po tym drugim kreska byla juz znacznie ciemniejsza . Czego sie spodziewac na pierwszej wizycie ? Czy lekarz wykonuje badanie dopochwowo ?

Witaj Kasiu:) Jutro będzie obfity dzień w wizyty u lekarzy:) Nic się nie przejmuj. W pierwszych tyg ciąży usg robione jest głowicą dopochwową, nic a nic nie boli:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...