Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czarownice ;) wczoraj była taka piękna pogoda a dziś od rana plucha i zimno. Ale mi to nie przeszkadza od południa chodzę z babanem na twarzy, widziałam się dziś z moją dzidzia. Pięknie się rozwija iiii najprawdopodobniej to dziewczynka :)))) strasznie się cieszę szczególnie ze odkąd wiem o ciąży to tak właśnie przeczuwalam.
Jak u Was dziewczyny z przeczuciami co do płci? Mialyscie takie? Sprawdzały się?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprcbxm8tja4d5c.png

Odnośnik do komentarza

Agani4 - Jak dajesz radę? Czy robisz kolejne badania? Co teraz? Dzięki Kochana za porady odnośnie porodu i spania. :-*

Dziewczyny - piękne stroiki i pierniczki

Tak się dałam Wam wszystkim podpuścić, że zapisałam się na podglądanie na dodatkowym usg na jutro - zżera mnie ciekawość. Za Waszą poradą, najem się słodyczy - może to pomoże w podglądaniu.

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Agani4 - Jak dajesz radę? Czy robisz kolejne badania? Co teraz? Dzięki Kochana za porady odnośnie porodu i spania. :-*

Dziewczyny - piękne stroiki i pierniczki

Tak się dałam Wam wszystkim podpuścić, że zapisałam się na podglądanie na dodatkowym usg na jutro - zżera mnie ciekawość. Za Waszą poradą, najem się słodyczy - może to pomoże w podglądaniu.

Podgladaczka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Chcialam sie tylko zameldowac ze u mnie po staremu dlatego milcze. Ostatnie usg mialam 23.11 a kolejne 13.01z echo serca takze nie wiem co u niej. Piersze ush sugerowalo dziewczynke ale kazdy mowi mi ze bedzie chlopak i ja tez tak czuje dlatego nic jeszcze nie kupuje i czekam na kolejne usg. Ja mimo 16tygodnia nadal wymiotuje co 2-3dzien i nie czuje jeszcze ruchow.
Pozdrawiam was wszystkie szczegolnie te, ktore maja jakies przejscia i zagrozenia.
Dziewczyny panikujace- tylko spokoj moze nas uratowac :)

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kawa z mlekiem
Czesc dziewczyny. Chcialam sie tylko zameldowac ze u mnie po staremu dlatego milcze. Ostatnie usg mialam 23.11 a kolejne 13.01z echo serca takze nie wiem co u niej. Piersze ush sugerowalo dziewczynke ale kazdy mowi mi ze bedzie chlopak i ja tez tak czuje dlatego nic jeszcze nie kupuje i czekam na kolejne usg. Ja mimo 16tygodnia nadal wymiotuje co 2-3dzien i nie czuje jeszcze ruchow.
Pozdrawiam was wszystkie szczegolnie te, ktore maja jakies przejscia i zagrozenia.
Dziewczyny panikujace- tylko spokoj moze nas uratowac :)

Dziękuję za meldunek hehe dobrze wiedzieć ze stale grono obserwuje.

Buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Karolala, zazdroszczę, ja pewnie dopiero za 5 tygodni się dowiem (no, chyba, że tyle nie wytrzymam - co jest bardzo możliwe - i wybiorę się wcześniej na dodatkowe USG :p ). U mnie na dwoje babka wróżyła. Raz mi się wydaje, że to dziewczynka, a od niedawna jestem niemalże pewna, że będzie chłopiec. Innymi słowy nie mam zbyt stałego przeczucia :P Tak z ciekawości poczytałam sobie trochę przesądów na temat płci dziecka - i też nie pomogło rozwiać wątpliwości :D Mąż za to uparcie twierdzi, że będzie chłopak - ciekawe skąd akurat On to wie xD

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie przyszłe i obecne :) Czy kogoś też boli kość ogonowa, no albo w jej okolicy? ja jak sobie zle siade albo przy wstawaniu mnie boli ale nie tak mocnoo i nie wiem czy tym sie martwic :)

dziekuje za odpowiedzi,
Milych Świąt!

Odnośnik do komentarza

[quote="~kokalola"]Cześć mamusie przyszłe i obecne :) Czy kogoś też boli kość ogonowa, no albo w jej okolicy? ja jak sobie zle siade albo przy wstawaniu mnie boli ale nie tak mocnoo i nie wiem czy tym sie martwic :)

dziekuje za odpowiedzi,
Milych Świąt![/quote

Ja mam dokładnie tak samo, jak siedzę chociaż trochę na kości ogonowej- a nie na guzach kulszowych- to tak mnie boli,że nie mogę wstać, ale miałam już tak od dawna, przed ciążą, nigdy mnie to jakoś nie martwiło, po prostu nauczyłam się siedzieć w miarę prosto i nie nie boli. ;)

Odnośnik do komentarza

witajcie Babeczki :)

najstarsza wiekiem czarownica sie odzywa!!!
dzis mialam dosc emocjonujacy dzien, poniewaz bylam swiadkiem na sali sadowej, ale dzielnie dalam rade,
weekend minal pracowicie ubieralam choinke, ozdabialam dom, no i patrzylam na cielece oczy moich panow, ktorzy znalezli schowane kiedys przeze mnie petardy i je odpalali (faceci sa jak dzieci :P)

Agani
Kochana ja nadal gleboko wierze, ze bedzie dobrze, codziennie za Was sie modle o zdrowie, spokoj i dobre rozwiazania

Kati
wspaniale pierniczki :) podeslalabys kilka :P

Cerise
ja mdlosci mialam przez jakies dwa tygodnie i to na samym poczatku ciazy, raz wymiotowalam, wiec pod tym wzgledem jestem prawdziwa szczesciara :)

Stardust
od wczoraj zastanawiam sie nad zakupem detektora, troche moj chlop kreci na to nosem twierdzac, ze jak sobie polozy na brzuch tez bedzie slyszal bulgotanie :D
no i sama nie wiem... zastanawiam sie

Nefer
w przelocie obejrzalam Twojego psiaka cuuuudo :) a Ty na tym zdjeciu wygladasz na bardzo mila i ciepla osobe

pozostale czarowniczki i wiedziemki posylam buziaki i lece patroszyc karpie, no bo kto jesli nie ja? :)

buziole :)

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
witajcie Babeczki :)

najstarsza wiekiem czarownica sie odzywa!!!
dzis mialam dosc emocjonujacy dzien, poniewaz bylam swiadkiem na sali sadowej, ale dzielnie dalam rade,
weekend minal pracowicie ubieralam choinke, ozdabialam dom, no i patrzylam na cielece oczy moich panow, ktorzy znalezli schowane kiedys przeze mnie petardy i je odpalali (faceci sa jak dzieci :P)

Agani
Kochana ja nadal gleboko wierze, ze bedzie dobrze, codziennie za Was sie modle o zdrowie, spokoj i dobre rozwiazania

Kati
wspaniale pierniczki :) podeslalabys kilka :P

Cerise
ja mdlosci mialam przez jakies dwa tygodnie i to na samym poczatku ciazy, raz wymiotowalam, wiec pod tym wzgledem jestem prawdziwa szczesciara :)

Stardust
od wczoraj zastanawiam sie nad zakupem detektora, troche moj chlop kreci na to nosem twierdzac, ze jak sobie polozy na brzuch tez bedzie slyszal bulgotanie :D
no i sama nie wiem... zastanawiam sie

Nefer
w przelocie obejrzalam Twojego psiaka cuuuudo :) a Ty na tym zdjeciu wygladasz na bardzo mila i ciepla osobe

pozostale czarowniczki i wiedziemki posylam buziaki i lece patroszyc karpie, no bo kto jesli nie ja? :)

buziole :)

Beata ja sobie bym nie kupiła hahae żeby się nie denerwować Ale mój synuś sam wykombinowal zamówił i już hihi

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

nefer
Beata, dziekuje :) bo ja jestem bardzo miła i bardzo ciepła ;) mam ogromne serce i czasem zbytnio wierze w to ze ludzie sa dobrzy. Ostatnio sie na tym baardzo przejechałam. Moze to kosztować utratę pracy 3 osoby plus moze i mnie jak wrócę...
Ale to planowo za 1,5 roku ;)

Tak ta wiara w ludzi ehhh skąd to znam nie z rozterek Ale z bólu jaki zadają niesprawiedliwie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, na forum dla matek po stracie przeczytałam kiedys ze detektory te zwykle to nie do końca tak dobrze. Jedna czy dwie z dziewczyn mówiły, ze uspokoiły sie po wysłuchaniu serduszka. No i to je zmyliło. Śmiertelnie. Dlatego zalecały jedynie detektory z monitorem tętna. Bo to, ze tętno jest, to jedno, ale JAKIE to tętno, czy zanika, to juz inna sprawa. Niektóre przeklinały detektory bo mówiły ze gdyby widziały ze tętno maleje bo im sie dziecko pępowina dusi, to by leciały do szpitala. A tak to wysłuchały, poszły spac a potem tragedia.
Nie chce absolutnie straszyć tylko pisze co wiem. Moze pomogę lub dam do przemyślenia.

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...