Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Stardust wiem co czujesz kochana bo ja mam usg w środę o 14:15.
Trzymam kciuki żebyś zobaczyła głośno bijące serduszko :)
6 x zaliczylam dziś spotkanie z muszlą. Jak na pierwszy dzień to mam nadzieję że już wyczerpalam limit. Od popołudnia wcisnelam w siebie aż 4 krakersy, które i tak długo we mnie nie pobyly.
Wzięłam długi ciepły prysznic więc migrena trochę odpuściła.
Przed chwila zjadłam kilka łyżek płatków kukurydzianych na gorącym mleku. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale przynajmniej słyszę że żołądek zaczął pracować. Uff to był ciężki dzień. I tez wiem co to metaliczny posmak w buzi. Nic przyjemnego ;) Mąż mi kupił w aptece Prevomit i jakiś proszek dla kobiet w ciąży żeby się nie odwodnic... wypilam też herbatę z imbirem. I na razie od 4 godz. spokój ale nadal mi niedobrze :(

Cześć Kamila zapraszamy zapraszamy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Siema, siema!!!! :D
A co wy się dziąchy tak słabo dopominacie o mnie!? Kurde no :D
Tyle rzeczy się działo,że weny brak i ogólnie chęci na pisanie...
Co do dwojaków, to witam w klubie! 28 Usg potwierdzające ciążę mnoga... Także nie dziwcie się że nie pisalam, 5 miesięczna córkę już mam to jak dać radę samej z takimi 3 maluchami? MASAKRA!!!!!

Jestem ogólnie leniwa i nie za bardzo mam czas was nadrobić, więc jak coś coś chce to pisać ;) :D

I też Was tak dupsko boli? Conajmniej jak by mi śrubę tempą w kość ogonową na żywca wbijali :/
Mmm... Ale bym zjadła sok z kokosa prosto z palmy z Hawaii :D
I oczywiście jak to ja żądam dość intymne pytanie ale liczę na odpowiedzi ;D jak wasze sprawy lozkowe? Ochota ta sama czy inna? Ja chyba zostałam nimfomanką i mogę z wyra nie wychodzić :D mężu na początku się cieszył a teraz dziwnym sposobem zawsze ma coś ważnego do zrobienia :P Jak nie da to będzie gwałt na mężczyźnie miał :D

Odnośnik do komentarza

~Dżastaa
Siema, siema!!!! :D
A co wy się dziąchy tak słabo dopominacie o mnie!? Kurde no :D
Tyle rzeczy się działo,że weny brak i ogólnie chęci na pisanie...
Co do dwojaków, to witam w klubie! 28 Usg potwierdzające ciążę mnoga... Także nie dziwcie się że nie pisalam, 5 miesięczna córkę już mam to jak dać radę samej z takimi 3 maluchami? MASAKRA!!!!!

Jestem ogólnie leniwa i nie za bardzo mam czas was nadrobić, więc jak coś coś chce to pisać ;) :D

I też Was tak dupsko boli? Conajmniej jak by mi śrubę tempą w kość ogonową na żywca wbijali :/
Mmm... Ale bym zjadła sok z kokosa prosto z palmy z Hawaii :D
I oczywiście jak to ja żądam dość intymne pytanie ale liczę na odpowiedzi ;D jak wasze sprawy lozkowe? Ochota ta sama czy inna? Ja chyba zostałam nimfomanką i mogę z wyra nie wychodzić :D mężu na początku się cieszył a teraz dziwnym sposobem zawsze ma coś ważnego do zrobienia :P Jak nie da to będzie gwałt na mężczyźnie miał :D

No w końcu małpo jedna poczytaj wszystkie strony to sobie zobaczysz ze wszystko się dopominalo o Ciebie.

Bliźniaki mówisz no pięknie gratuluję kochana

Co do łóżka witam w klubie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Dzastaaaaa!!! W końcu :D
bliźniaki powiadasz...oogromne gratulacje! :D :D
tylko tak myślę, że z trzecim malym dzieckiem to jaki wózek bedziesz potrzebowac? Albo trojak albo podwojny z dostawką dla starszej, taką do stania. Jacieeeee....aale bomba! trzymam za Ciebie kciuki :)

U mnie libido...mmniej niz zero. Tak samo sie czulam na tabsach anty - jeden z powodów odstawienia (plus zdrowotne-juz mam kamienie w woreczku żółciowym i chciałam oszczędzić wątrobę).

Dzastaa 'ogólnie jestem leniwa' -rozwalilas mnie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Dzasta no w koncu! Tez sie martwilam. Gratuluje!
Ja mam zakaz seksu;/ ze dwa razy jaki erotyczny sen mialam ale myślałam ze to przez ten zakaz.
Wy tak chwalicie swoich mezow ze dbaja i rozpieszczaja a mnie moj wkurza. Ja zawsze robilam duzo w domu i teraz jak chce sie oszczedzac to on kompletnie nie przejal dodatkowych obowiazkow ani specjalnego dbania o mnie. Jak mu awanture zrobie to na pol dnia jest poprawa :) Ale mam nadzieje ze po pierwszym trymestrze minie.
Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze usg i czekam na inf!

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dżasta! Nareszcie!:)
Pytania z grubej rury i odpowiedzi też niczego sobie:) To dobrze, to dobrze! Przecież wszystkie nas nurtują podobne problemy czy dylematy:)
Podaję przepis dla babeczek z mdłościami (mnie pomaga):
obrany i pokrojony imbir dodaję do plasterków wyszorowanej cytryny, troszkę cukru żeby sok puściło- gniotę i podgrzewam lekko na ogniu. Potem ten sok z cytryką i imbirem dodaję do wszystkiego co piję a jak mam silniejsze mdłości to piję sam preparat:)
Może komuś pomoże;)
Trzymam kciuki za jutrzejsze usg!!!! Będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Dżasta, gratulacje! Do niedawna mieszkałam w bloku, gdzie na 4 piętrze miałam znajomą, która urodziła najpierw córeczkę, a niecały rok później dwie bliźniaczki. Dziewczyna przez rok z dziećmi z domu nie wychodziła, bo jak z trójką i wózkiem z 4 piętra?? Mąż wracał wieczorami do domu jak dzieci do spania szły. Mam nadzieję, że nie mieszkasz na 4 piętrze, hehe:)
Trzymam kciuki za dziewczyny mające jutro usg, powodzenia!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Co do libido to wczesniej bylo niskoe ale dzis rano powrocilo:) a co najlepsze jeszcze z mezem dobrze nie zaczelismy a juz musialam isc siusiu... Kobitki czy wy tez macie takie wzdecia? Ja ogolnie nie mam jeszcze objawow ale wzdecia to mam czesto.. pod koniec tyg ide do lekarza i bardzo sie boje.. czy ktoras z was ma macice dwurozna?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamusie :)
Dziewczyny czy jaki się zdenerwujecie to Was też od razu boli brzuch ? Mnie strasznie ciągnie w pachwinie :( Doczekałam się dnia wizyty - zamiast się cieszyć to się mega martwię :(

Dżastaa - bliźniaki - będzie się działo :) Gratuluję :)
kawa z mlekiem - ja po ostatniej stracie też nie oglądam żadnych dziecięcych rzeczy, zdecydowanie za wcześnie.
Co do sexu - brak, może dziś pani doktor powie, że nie ma przeciwwskazań - ale nie wiem czy w ogóle będzie, bo ostatnio trochę za bardzo się kłócimy i nie wiem czy znasz związek przetrwa...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
U mnie 6 tydzień pierwszej ciąży. Dziś jestem umówiona na wizytę u ginekologa. Boję się strasznie :)
Jak na razie boli mnie czasami brzuch, zwłaszcza w nocy, jestem senna i zmęczona ( ale to może przez pogodę i porę roku ) i często mam wzdęcia. Okresu brak, dwie kreski na teście są :) Żadnych plamień nie mam, ale czytam fora i bardzo boję się ewentualnego poronienia. Mdłości żadnych nie mam. Kurczę, niby takie małe ziarenko w środku a człowiek już pokochał :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) dawno mnie tu nie było, cały czas niestety nakaz leżenia, dzieciątk0 7 tydzień i 3 dni;d niestety przyplątało się białko w moczu, glikemia, schudłam 6 kilo w ciągu 3 tygodni, nic nie mogę jeść ani pić, więc diagnoza-szpital ;/ Malutka jedzie do dziadków a ja jutro ide sie podleczyć, mam nadzieje, że wszystko się ułoży i poprawi mi się, bo jestem tak wykończona :( Ehh oby u Was było lepiej, duzo zdrówka wszystkim życzę i trzymajcie kciuki za moją fasolkę:(

Dżasta gratuluje bliźniaków, u mnie jednak jedna fasolka;)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n73zmedc5j9.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hxtywqazp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...