Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wszystko wyprałam, pokrowce z wózka i fotelika itp. Zostały mi tylko te nowe rzeczy które przyszły wczoraj. Chyba poproszę męża żeby mi przyniósł paczkę do szpitala i odpakujemy razem.

Mimina, prosiłas kiedyś o relacje z Ujastka, więc wg mnie na razie ok, choć jedzenie szpitalne pozostawia wiele do życzenia, to chyba niestety standard i lekarz na IP bardzo malomowny. Na szczęście na oddziale wszyscy mili i informują na bieżąco

Odnośnik do komentarza

Jakaś awaria wyskoczyła, nie dało się nic napisać ani wejść na parenting chwilowo. A pisałam Jola ze mogę się podzielić terminem, żebym tylko nie została na szarym końcu z przenoszoną ciążą ;) Jeszcze tydzień i zaczynam częściej P.używać ;)
Mnie w sumie jest ok, 2 dni odpoczynku i nawet stópki zeszly z opuchlizny, przypuszczam że bardziej zmęczona będę przy dziecku niż teraz no ale chciałoby się już wylaszczyć dla siebie, dla Męża, opalić się, ujędrnić, zacząć korzystać z sexownych ciuchów hihi...aaa Marzinka sobie marzy na słoneczku, ja tu mam środek lata, obłędnie...
Tak w oge to myślę sobie czy Wy macie konta na fb? Dziewczyny z innych miesięcy zakładały sobie tam grupy, to wtedy nikt nas nie podczytuje. Zdjęcia tez można wrzucać i będą widoczne tylko w naszym gronie. Tak luźno myślę..?

Odnośnik do komentarza

Marzi82
Jakaś awaria wyskoczyła, nie dało się nic napisać ani wejść na parenting chwilowo. A pisałam Jola ze mogę się podzielić terminem, żebym tylko nie została na szarym końcu z przenoszoną ciążą ;) Jeszcze tydzień i zaczynam częściej P.używać ;)
Mnie w sumie jest ok, 2 dni odpoczynku i nawet stópki zeszly z opuchlizny, przypuszczam że bardziej zmęczona będę przy dziecku niż teraz no ale chciałoby się już wylaszczyć dla siebie, dla Męża, opalić się, ujędrnić, zacząć korzystać z sexownych ciuchów hihi...aaa Marzinka sobie marzy na słoneczku, ja tu mam środek lata, obłędnie...
Tak w oge to myślę sobie czy Wy macie konta na fb? Dziewczyny z innych miesięcy zakładały sobie tam grupy, to wtedy nikt nas nie podczytuje. Zdjęcia tez można wrzucać i będą widoczne tylko w naszym gronie. Tak luźno myślę..?

Marzi - ja jestem za tą grupa na fb :) chyba byloby to wygodniejsze później, jak już nasze maluchy się wyklują.

Jola - marudź kobieto, kto inny lepiej Cię zrozumie jak nie druga ciężarówka ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

na fejsa łatwiej i szybciej wejść wg mnie niż na forum, nawet na telefon jest aplikacja, po prostu jak urodzimy, a będzie potrzebna rada to najprędzej wlezie się na to fb ;)
tylko potrzebuje jakiegokolwiek nazwiska,żeby dodać do grupy, a reszta już sama będzie mogła wyszukać grupę i poprosić o przyłaczenie do grupy i tylko bede potwierdzać :)
sudective, wyslij mi wiadomość jak się nazywasz :D

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jola myślę że nigdzie się nie wybierzemy tak zupełnie ale jak np dzieciaczkami będziemy chciały się pochwalić itd czy o bardziej intymnych rzeczach rozmawiać to chyba lepiej w prywatnym miejscu.
Apeluje do Ciebie Babyjago o wieści...co z Milenką,jaki plan działania.
I proszę o info jak się ma Antoś.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) ale mam dzisiaj do nadrobienia stron. Drukujecie jak szalone. Do tego widzę ze niektórym dzieciaczkom się spieszy na ten świat. Na pewno nic im nie będzie jak się okaże że to już ale niech jeszcze poczekają ;-)
Co do grupy na fb, fajny pomysł, ja mam konto. Ale grupy pod tą nazwą nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza

kurcze nie wiem, mi się wyświetla, może fejsbuk musi jakoś to zatwierdzić albo coś w tym stylu i chwilę to potrwa?
grupa jest jako otwarta na razie, tak żeby każdy mogł ją znaleźć...
dajcie znać czy pozniej Wam się udało.
zaczynam robic obiad ,bo Ł przychodzi z pracy, a ja daleko w polu przez to zakladanie grupy hihi :P

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...