Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny czytam was cały czas ale jakoś nie mogłam się zabrać na pisanie ;) wszystkim gratuluję dzieciaczkow;) i zazdroszczę ze macie to już za sobą ja mam termin z miesiączki na 28.05 a z usg 2.06. Od 32 tyg do 37 byłam na podtrzymaniu a teraz małej się nie spieszy. Chociaż czop odchodzi po trochu od prawie 3 tyg a od czwartku nawet brazowy (chyba przez bolesne badanie) i rozwarcie już na 2cm. Juz sie nie moge doczekać naszej małej Tosi i boje sie kiedy i jak sie zacznie... w Dodatku całą ciaze nie mialam zadnego rozstepu na brzuchu a przytylam jakies 14kg (na piersiach i udach mnie pochlastało juz w 5 msc jakos) a dzisiaj rano wstaje patrzę a tu z dwóch stron pręgi! Normalnie się załamałam tym :( pozdrawiam was i przepraszam musialam pomarudzic ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Marianna9111

Hej :*
Mój mały tez postanowił w nocy nie wychodzić :)
Dziś mnie jeszcze nic nie bolało , wiec to może jakiś znak haha :D
Jakarta powodzenia :)
Mp1 mnie brzuch w ogóle nie opadł , ale moze dlatego , ze mam malutki . Mój mały wazy podobno 3020 . Tak samo słynnego czopa tez u siebie jakoś nie zauważyłam . Owszem zwiekszona ilośc białej wydzieliny , ale to raczej nie to.
Eh nie wiem jestem taka zagubiona czasami w tym wszystkim :)
Czekam na męża i jedziemy na zakupy. Moze spacer miedzy sklepowymi polkami ruszy mego syna :D
Miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo... gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam!
My nadal w duecie.. dzisiaj mamy termin, ale czarno to widze. We wtorek juz mnie chcieli umawiac na wywolywanie, ale stwierdzilam, ze mam czas.. babeczka zrobila mi za to jakis trik z oddzieleniem membramy lozyska od sciany macicy, mialo wywolac porod do 48h... no niestety, nic z tego, mega bol na nic. Zastanawiam sie czy kobitki, ktore juz sa po sprawie, wszystkie mialy biegunke i/lub wymioty przed porodem? U mnie nagle objawily sie problemy w druga strone, a cala ciaze mialam z tym jednym jako taki spokoj...
Co do wywolywania, boje sie tej oksytocyny dozylnie, bo jak pomysle o moim kroczu i mozliwych scenariuszach po podaniu syntetycznego hormonu... w ogole nie wiem jak to sie stalo, ale od jakiegos czasu nie obawiam sie bolu porodowego, a raczej tego co bede przechodzic po fakcie...
Marianna9111 tez nie wiem czy czop mi zszedl, dobrze wiedziec, ze nie jestem jedyna zagubiona w tej chwili... :)

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że niepotrzebnie mi ten czop odchodzi bo tylko się nastawiam I od dwóch tygodni już codziennie rodze, psychika siada pomału ;) dobrze ze chociaż już oszczędzać się nie musimy to dom lśni tylko już się kończą możliwości co by tu jeszcze wypucowac. A te rozstępy no cóż może kiedyś znikną :( ważniejsza malutka żeby było wszystko dobrze.
I co z ta pełnia rusza kogoś?:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wiec melduje sie z patologii ciazy:( na ktg wyszły spadki tętna znaczne. I mnie zostawili, zajęłam ostatne wolne miejsce na patologii. Porodówka pęka w szwach podobno, podłączyli mi oksytocyne na 2h tak zeby tylko sprawdzić jak dzidzia reaguje ale żebym jeszcze nie rodziła, a jutro na 6h po niej powinno sie juz rozkręcić, opcja pesymistyczna rozkręcać sie moze do tygodnia czasu nawet:(
Także trzymam kciuki za Was aby sie poukładało po Waszemu wszystko, u mnie jest ten plus, ze finalnie trafiłam na żelazna i unikne jutrzejszego wywoływania porodu na Karowej;) opieka i warunki na żelaznej wspaniałe.

http://www.suwaczek.pl/cache/9cd98a8df4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marianna9111

Jakarta trzymam kciuki za Ciebie !!! :* moze cos wcześniej ruszy :)

Ja sie na dodatek pokłóciłam z mężem ... Chyba wszyscy mamy już dość tego czekania.
Justyna mi tez psychika już pada. Ja biegunki ani wymiotów nie miałam , ale skończyły sie problemy z zaparciami :)

Odnośnik do komentarza

Jakarta mocno 3mam kciuki!! Trzymajcie sie tam, jestescie pod opieka to najwazniejsze:) bedzie dobrze!
palolina,Marianna wiekszosci nam juz siada psychika troche.. z tego co widze to kazda miewa doly i chce juz byc po:( ja dzisiaj b.zle zaczelam dzien, zaczelam plakac juz z tego wszystkiego..ale zrobilam sobie kapiel, pojechalam z mezem na dluugi spacer do lasu, potem dobry obiadek w knajpce i sie wyluzowalam troche:) humor od razu lepszy. Ale nie czuje kompletnie zeby cos sie mialo wydarzyc, wiec ta pelnia chyba na mnie nie podziala:(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jak ja Was doskonale rozumiem.. Sama nieraz płakałam z irytacji i z powodu oczekiwania aż cos zacznie się dziać.. I zaczęło się w momencie gdy się tego nie spodziewałam ;) u Was też na pewno tak będzie ;) w końcu dzidziuś musi się kiedyś urodzić ;)

Jakarta, trzymam kciuki! W szpitalu przynajmniej jesteście pod stałą opieką.. A jak teraz tętno maluszka?

Pytałyście o oczyszczanie przed porodem.. Ja nie miałam.. Więc jak widać nie jest to żaden wyznacznik.. Mnie dopiero oczyściło w szpitalu przy magicznych 7 cm rozwarcia :P i to jest prawda, że wtedy jest kryzys i człowiek myśli że już umiera.. ;) ale potem jaka nagroda.. ;)

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki;) ile jeszcze zostało Brzuchatek? ;)

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Ja z 3 dni przed porodem zaczęłam mieć biegunki. Ogólnie czułam że coś się dzieje bo cała ciążę czułam się super a te trzy dni było kiepsko.
Co do czopa... Odszedł mi kilka godzin przed porodem ;) więc tym też nie ma się co przejmować ;)
Po raz kolejny pocieszam... Wcale nie trzeba mieć kryzysu 7cm. Ja ból który był nieprzyjemny zaczęłam czuć dopiero przy skurczach partych :) 40 min i po wszystkim

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, melduje sie juz z Mala:) potwierdzam ze na Zelaznej bylo oblezenie na maxa, izba cala pelna, duza rotacja do sal porodowych. Ale opieka naprawde super, wiec Jakarta jestes w dobrych rekach:) u nas o 8mej wody, z gbs+ wiec mielismy 2h na dojazd. 8:30 pierwsze skurcze, co 3min ale na ktg sie nie pisaly. Pozniej wzieli nas na blok porodowy, 13:50 Mala byla juz na swiecie, porod w wannie- poczatkowo nie chcialam bo balam sie morza krwi, ale teraz bardzo polecam! Lagodzi skurcze, super. Samo parcie 30min. Male naciecie. Waga 3100. Czujemy sie coraz lepiej, poki co wszystko dobrze. :) Trzymsm kciuki za Was, zeby pelnia podzialala!! I oby bylo jak najlzej:)!

Co do czopa, 1 prawie 2 tyg temu, brunatny w czwartek, przezroczysty wczoraj i dzis juz porod. Wiec z tym roznie jest.

Odnośnik do komentarza
Gość Jolka and Fasolka

Meju jesteś moim wzorem ;) tak sobie właśnie projektuje swój poród....
A co do pełni i jej wpływu na poród a.zarazem odpowiadając na pytanie kogo rusza... ja cały dzień śpiewam dziś :
http://www.tekstowo.pl/piosenka,elektryczne_gitary,nic_mnie_nie_rusza.html
;)
I czekam do poniedziałku...
Jakarta ale zaskoczyłaś... mam nadzieje ze kolejne ktg juz dobrze? Może dzidzia gdzieś się wciskała i stąd te spadki tętna? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze... i tez myślę że uspokajająco działa na pewno myśl że jesteś pod opieką... Powodzenia!
Karola_krakow oj niewiele nas, niewiele :)

Odnośnik do komentarza

Page - gratulacje! :)

Jakarta, to w dobrym momencie trafiłaś do szpitala. Teraz już będzie z górki. Myślę, że jutro najpóźniej pojutrze urodzisz. Trzymam kciuki za szybką akcję.

Ja byłam w toalecie dzień przed porodem i chyba dwa razy w dniu porodu. Ale biegunka bym tego nie nazwała. Żadnych wymiotów.

Korzystając z doświadczeń dziewczyn na fb od trzech dni pozwalam sobie na czekoladę w małych ilościach. Póki co małej nic nie jest, więc jestem przeszczęsliwa. ;)

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

page117 gratulacje, mam nadzieję że nas trochę za sobą pociągniesz
jakarta nie stresuj się tylko, jesteś w dobrych rękach, czekamy na szybka akcje
U nas pokój pomalowany, meble ustawione rano mąż wypoziomuje. Na imprezie przedszkolnej byłam no i do północy nie sądzę aby coś się zadzialo. W niedziele wolałabym nie rodzic bo jedno juz w taki dzień urodziłam i leniwe jak.... Wiec czekam do poniedziałku, na mojego lekarza;-) ogólnie trochę się sytuacja wczoraj uspokoiła, dzisiaj trochę bardziej dziecko w dole grzebie, ale oczywiście nic się nie dzieje :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3p95p53lm.png]Tekst linka[/url][/url]]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/klz98ribqbkijq4m.png]Tekst linka[/url][url=[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...